Deri Corfe | Statystyki | Piłka nożna

Obecna drużyna Deri Corfe

Herb drużyny PSIM YogyakartaZweryfikowany klubPSIM Yogyakarta

Jaki jest następny mecz zawodnika Deri Corfe?

Następny mecz zawodnika Deri Corfe to spotkanie z Bhayangkara Presisi Lampung FC w rozgrywkach Indonesia Super League, 20.10, godz. 09:00 (czas Brasília).

Porównaj Deri Corfe z innym zawodnikiem

Wybierz innego zawodnika i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Deri Corfe z

Obserwuj Deri Corfe

Zapisz Deri Corfe na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Deri Corfe

Deri Corfe

1G 0A

ostatnie 10 meczów
Deri Corfe

Deri Corfe

Zawodnik
10 mecze
P
Z
Z
P
R
Deri Corfe

Statystyki - Deri Corfe

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Rozegrane mecze10
Średnia minut na mecz62.40
Średnia ocena6.89
Zwycięstwa drużyny50.0%
Gole na mecz0.10
Żółte kartki0
Gole i asysty
Gole na mecz0.10
Udział przy golach na mecz0.10
Podania i obrona
Podania na mecz17.20
Celność podań89.0%
Przechwyty na mecz0.30
Procent wygranych pojedynków100.0%
Dyscyplina
Popełnione faule na mecz0.90
Łączna liczba żółtych kartek0
Łączna liczba czerwonych kartek0
Szczegółowe średnie na mecz
Aggregated raw minutesplayed Per Game62.40
Ocena na mecz5.51
Aggregated raw expectedgoals Per Game0.13
Gole na mecz0.10
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.50
Faule na mecz0.90

Podsumowanie - Deri Corfe

Mecze
10
Średnia minut
62.4
Średnia ocena
6.89

Gole i asysty

Gole
1
Asysty
0
Udziały przy golach
1
Gole na mecz
0.10
Asysty na mecz
0.00

Podania

Wszystkie podania
172
Celne podania
153
Podania na mecz
17.2
Celność podań
89.0%

Obrona

Wślizgi
0
Przechwyty
3
Wślizgi na mecz
0.00
Przechwyty na mecz
0.30

Dyscyplina

Faule
9
Żółte kartki
0
Czerwone kartki
0
Faule na mecz
0.90

Wyniki drużyny

Zwycięstwa
5 (50.0%)
Remisy
2 (20.0%)
Porażki
3 (30.0%)

Porównanie u siebie i na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Gole/mecz
U siebie: 0.0%
Na wyjeździe: 100.0%
Strzały celne/mecz
U siebie: 44.1%
Na wyjeździe: 55.9%
Faule/mecz
U siebie: 44.4%
Na wyjeździe: 55.6%
Procent zwycięstw
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 37.5%

Średnie na mecz

Gole/mecz
0.10
Strzały celne/mecz
0.50
Celne podania/mecz
15.30
Przechwyty/mecz
0.30

Deri Corfe — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

Profil zawodnika Deri Corfe: 10 przeanalizowanych meczów i 1 goli. Wykorzystaj te statystyki w zakładach na strzelców.

Szczegółowe statystyki

1 goli zdobytych w karierze. Przeanalizuj tę liczbę.

Wydajność

Zawodnik zdobywa średnio 0.1 goli na mecz. Weź pod uwagę tę liczbę.

Ostatnia forma

Aktualna forma: 1 goli w 5 ostatnich meczach. Ta forma jest istotna.

Analiza u siebie/na wyjeździe

Zawodnik rozegrał 10 meczów. Sprawdź statystyki według miejsca.

Trendy

Przy 10 odnotowanych meczach przeanalizuj trendy zawodnika.

Najnowsze mecze zawodnika Deri Corfe

Ile goli ma Deri Corfe?

Deri Corfe ma 1 gol w 10 meczach (wszystkich 10 meczach), a także 0 asyst asyst, 0 żółtych kartek żółtych kartek i 0 czerwonych kartek czerwonych.

Źródło: historia dostawcy statystyk.

F · England · drużyny: PSIM Yogyakarta

Gole według rozgrywek

Sumy z tej samej próbki meczów (wszystkich 10 meczach).

Gole zawodnika Deri Corfe według rozgrywek: mecze, gole i asysty.
RozgrywkiMeczeGoleAsysty
Indonesia Super League1010

Jaka jest średnia ocena i xG zawodnika Deri Corfe?

Zawodnik Deri Corfe ma średnia ocena 6,89 w 8 meczów z zarejestrowanymi danymi i 0,21 xG na mecz w 6 meczów z zarejestrowanymi danymi. Próba: ostatnie 10 meczów.

Średnia ocena
6,89

8 meczów z zarejestrowanymi danymi

Ocena to ocena występu przypisana przez dostawcę danych po każdym meczu w skali od 0 do 10, łącząca działania z piłką i bez piłki. Publikujemy średnią z meczów, w których dostawca zarejestrował ocenę.

xG na mecz
0,21

6 meczów z zarejestrowanymi danymi

xG (oczekiwane gole) mierzy jakość strzałów: każdy strzał otrzymuje wartość od 0 do 1 na podstawie historycznego prawdopodobieństwa zdobycia gola. xG równe 0,50 w meczu oznacza pół oczekiwanego gola z sumy strzałów w tym meczu.

Ocena i xG pochodzą od dostawcy danych meczowych i nie są obliczane przez Green365. Mecze bez danych dostawcy są wykluczane ze średniej, a podana liczba wskazuje dokładnie, ile ich uwzględniono — zobacz metodologię.

Zawodnicy