Eduard Sarapiyy | Statystyki | Piłka nożna

Obecna drużyna Eduard Sarapiyy

Herb drużyny Polissya ZhytomyrZweryfikowany klubPolissya Zhytomyr

Jaki jest następny mecz zawodnika Eduard Sarapiyy?

Następny mecz zawodnika Eduard Sarapiyy to spotkanie z NK Veres Rivne w rozgrywkach Ukrainian Premier League, 06.11, godz. 08:00 (czas Brasília).

Porównaj Eduard Sarapiyy z innym zawodnikiem

Wybierz innego zawodnika i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Eduard Sarapiyy z

Obserwuj Eduard Sarapiyy

Zapisz Eduard Sarapiyy na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Eduard Sarapiyy

Eduard Sarapiyy

3G 0A

ostatnie 10 meczów
Eduard Sarapiyy

Eduard Sarapiyy

Zawodnik
10 mecze
R
R
Z
Z
P
Eduard Sarapiyy

Statystyki - Eduard Sarapiyy

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Rozegrane mecze10
Średnia minut na mecz81.00
Średnia ocena7.71
Zwycięstwa drużyny50.0%
Gole na mecz0.30
Żółte kartki0
Gole i asysty
Gole na mecz0.30
Udział przy golach na mecz0.30
Podania i obrona
Podania na mecz76.90
Celność podań91.5%
Wślizgi na mecz0.30
Przechwyty na mecz1.60
Procent wygranych pojedynków100.0%
Dyscyplina
Popełnione faule na mecz1.20
Łączna liczba żółtych kartek0
Łączna liczba czerwonych kartek0
Szczegółowe średnie na mecz
Aggregated raw minutesplayed Per Game81.00
Ocena na mecz6.17
Aggregated raw expectedgoals Per Game0.14
Gole na mecz0.30
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.70
Faule na mecz1.20

Podsumowanie - Eduard Sarapiyy

Mecze
10
Średnia minut
81.0
Średnia ocena
7.71

Gole i asysty

Gole
3
Asysty
0
Udziały przy golach
3
Gole na mecz
0.30
Asysty na mecz
0.00

Podania

Wszystkie podania
769
Celne podania
704
Podania na mecz
76.9
Celność podań
91.5%

Obrona

Wślizgi
3
Przechwyty
16
Wślizgi na mecz
0.30
Przechwyty na mecz
1.60

Dyscyplina

Faule
12
Żółte kartki
0
Czerwone kartki
0
Faule na mecz
1.20

Wyniki drużyny

Zwycięstwa
5 (50.0%)
Remisy
3 (30.0%)
Porażki
2 (20.0%)

Porównanie u siebie i na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Gole/mecz
U siebie: 75.0%
Na wyjeździe: 25.0%
Strzały celne/mecz
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Odbiory/mecz
U siebie: 60.0%
Na wyjeździe: 40.0%

Średnie na mecz

Gole/mecz
0.30
Strzały celne/mecz
0.70
Celne podania/mecz
70.40
Odbiory/mecz
0.30

Eduard Sarapiyy — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

Profil zawodnika Eduard Sarapiyy: 10 przeanalizowanych meczów i 3 goli. Wykorzystaj te statystyki w zakładach na strzelców.

Szczegółowe statystyki

3 goli zdobytych w karierze. Przeanalizuj tę liczbę.

Wydajność

Zawodnik zdobywa średnio 0.3 goli na mecz. Weź pod uwagę tę liczbę.

Ostatnia forma

Aktualna forma: 2 goli w 5 ostatnich meczach. Ta forma jest istotna.

Analiza u siebie/na wyjeździe

Zawodnik rozegrał 10 meczów. Sprawdź statystyki według miejsca.

Trendy

Przy 10 odnotowanych meczach przeanalizuj trendy zawodnika.

Najnowsze mecze zawodnika Eduard Sarapiyy

Ile goli ma Eduard Sarapiyy?

Eduard Sarapiyy ma 3 goli w 10 meczach (wszystkich 10 meczach), a także 0 asyst asyst, 0 żółtych kartek żółtych kartek i 0 czerwonych kartek czerwonych.

Źródło: historia dostawcy statystyk.

D · Ukraine · drużyny: Polissya Zhytomyr, Ukraine

Gole według rozgrywek

Sumy z tej samej próbki meczów (wszystkich 10 meczach).

Gole zawodnika Eduard Sarapiyy według rozgrywek: mecze, gole i asysty.
RozgrywkiMeczeGoleAsysty
Ukrainian Premier League830
UEFA Conference League100
World Cup Qual. UEFA100

Jaka jest średnia ocena i xG zawodnika Eduard Sarapiyy?

Zawodnik Eduard Sarapiyy ma średnia ocena 7,71 w 8 meczów z zarejestrowanymi danymi i 0,24 xG na mecz w 6 meczów z zarejestrowanymi danymi. Próba: ostatnie 10 meczów.

Średnia ocena
7,71

8 meczów z zarejestrowanymi danymi

Ocena to ocena występu przypisana przez dostawcę danych po każdym meczu w skali od 0 do 10, łącząca działania z piłką i bez piłki. Publikujemy średnią z meczów, w których dostawca zarejestrował ocenę.

xG na mecz
0,24

6 meczów z zarejestrowanymi danymi

xG (oczekiwane gole) mierzy jakość strzałów: każdy strzał otrzymuje wartość od 0 do 1 na podstawie historycznego prawdopodobieństwa zdobycia gola. xG równe 0,50 w meczu oznacza pół oczekiwanego gola z sumy strzałów w tym meczu.

Ocena i xG pochodzą od dostawcy danych meczowych i nie są obliczane przez Green365. Mecze bez danych dostawcy są wykluczane ze średniej, a podana liczba wskazuje dokładnie, ile ich uwzględniono — zobacz metodologię.

Zawodnicy