El Arbi Hillel Soudani | Statystyki | Piłka nożna

Obecna drużyna El Arbi Hillel Soudani

Herb drużyny NK MariborZweryfikowany klubNK Maribor

Jaki jest następny mecz zawodnika El Arbi Hillel Soudani?

Następny mecz zawodnika El Arbi Hillel Soudani to spotkanie z NK Bravo w rozgrywkach PrvaLiga, 07.11, godz. 14:00 (czas Brasília).

Porównaj El Arbi Hillel Soudani z innym zawodnikiem

Wybierz innego zawodnika i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj El Arbi Hillel Soudani z

Obserwuj El Arbi Hillel Soudani

Zapisz El Arbi Hillel Soudani na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj El Arbi Hillel Soudani

El Arbi Hillel Soudani

2G 0A

ostatnie 10 meczów
El Arbi Hillel Soudani

El Arbi Hillel Soudani

Zawodnik
10 mecze
Z
P
P
Z
R
El Arbi Hillel Soudani

Statystyki - El Arbi Hillel Soudani

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Rozegrane mecze10
Średnia minut na mecz54.60
Średnia ocena6.91
Zwycięstwa drużyny40.0%
Gole na mecz0.20
Żółte kartki0
Gole i asysty
Gole na mecz0.20
Udział przy golach na mecz0.20
Podania i obrona
Podania na mecz12.10
Celność podań69.4%
Wślizgi na mecz0.20
Przechwyty na mecz0.60
Procent wygranych pojedynków100.0%
Dyscyplina
Popełnione faule na mecz1.60
Łączna liczba żółtych kartek0
Łączna liczba czerwonych kartek0
Szczegółowe średnie na mecz
Aggregated raw minutesplayed Per Game54.60
Ocena na mecz6.91
Aggregated raw expectedgoals Per Game0.40
Gole na mecz0.20
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.90
Faule na mecz1.60

Podsumowanie - El Arbi Hillel Soudani

Mecze
10
Średnia minut
54.6
Średnia ocena
6.91

Gole i asysty

Gole
2
Asysty
0
Udziały przy golach
2
Gole na mecz
0.20
Asysty na mecz
0.00

Podania

Wszystkie podania
121
Celne podania
84
Podania na mecz
12.1
Celność podań
69.4%

Obrona

Wślizgi
2
Przechwyty
6
Wślizgi na mecz
0.20
Przechwyty na mecz
0.60

Dyscyplina

Faule
16
Żółte kartki
0
Czerwone kartki
0
Faule na mecz
1.60

Wyniki drużyny

Zwycięstwa
4 (40.0%)
Remisy
3 (30.0%)
Porażki
3 (30.0%)

Porównanie u siebie i na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Gole/mecz
U siebie: 75.0%
Na wyjeździe: 25.0%
Strzały celne/mecz
U siebie: 36.8%
Na wyjeździe: 63.2%
Odbiory/mecz
U siebie: 40.0%
Na wyjeździe: 60.0%

Średnie na mecz

Gole/mecz
0.20
Strzały celne/mecz
0.90
Celne podania/mecz
8.40
Odbiory/mecz
0.20

El Arbi Hillel Soudani — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

Profil zawodnika El Arbi Hillel Soudani: 10 przeanalizowanych meczów i 2 goli. Wykorzystaj te statystyki w zakładach na strzelców.

Szczegółowe statystyki

2 goli zdobytych w karierze. Przeanalizuj tę liczbę.

Wydajność

Zawodnik zdobywa średnio 0.2 goli na mecz. Weź pod uwagę tę liczbę.

Ostatnia forma

Ostatnia forma: 2 zwycięstw, 1 remisów i 2 porażek.

Analiza u siebie/na wyjeździe

Zawodnik rozegrał 10 meczów. Sprawdź statystyki według miejsca.

Trendy

Przy 10 odnotowanych meczach przeanalizuj trendy zawodnika.

Najnowsze mecze zawodnika El Arbi Hillel Soudani

Ile goli ma El Arbi Hillel Soudani?

El Arbi Hillel Soudani ma 2 goli w 10 meczach (wszystkich 10 meczach), a także 0 asyst asyst, 0 żółtych kartek żółtych kartek i 0 czerwonych kartek czerwonych.

Źródło: historia dostawcy statystyk.

M · Algeria · drużyny: NK Maribor

Gole według rozgrywek

Sumy z tej samej próbki meczów (wszystkich 10 meczach).

Gole zawodnika El Arbi Hillel Soudani według rozgrywek: mecze, gole i asysty.
RozgrywkiMeczeGoleAsysty
PrvaLiga1020

Jaka jest średnia ocena i xG zawodnika El Arbi Hillel Soudani?

Zawodnik El Arbi Hillel Soudani ma średnia ocena 6,91 w 10 meczów z zarejestrowanymi danymi i 0,67 xG na mecz w 6 meczów z zarejestrowanymi danymi. Próba: ostatnie 10 meczów.

Średnia ocena
6,91

10 meczów z zarejestrowanymi danymi

Ocena to ocena występu przypisana przez dostawcę danych po każdym meczu w skali od 0 do 10, łącząca działania z piłką i bez piłki. Publikujemy średnią z meczów, w których dostawca zarejestrował ocenę.

xG na mecz
0,67

6 meczów z zarejestrowanymi danymi

xG (oczekiwane gole) mierzy jakość strzałów: każdy strzał otrzymuje wartość od 0 do 1 na podstawie historycznego prawdopodobieństwa zdobycia gola. xG równe 0,50 w meczu oznacza pół oczekiwanego gola z sumy strzałów w tym meczu.

Ocena i xG pochodzą od dostawcy danych meczowych i nie są obliczane przez Green365. Mecze bez danych dostawcy są wykluczane ze średniej, a podana liczba wskazuje dokładnie, ile ich uwzględniono — zobacz metodologię.

Zawodnicy