Elias Löder | Statystyki | Piłka nożna

Obecna drużyna Elias Löder

Herb drużyny SSV Ulm 1846Zweryfikowany klubSSV Ulm 1846

Jaki jest następny mecz zawodnika Elias Löder?

Następny mecz zawodnika Elias Löder to spotkanie z VfR Mannheim w rozgrywkach Regionalliga Südwest, 07.11, godz. 10:00 (czas Brasília).

Porównaj Elias Löder z innym zawodnikiem

Wybierz innego zawodnika i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Elias Löder z

Obserwuj Elias Löder

Zapisz Elias Löder na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Elias Löder

Elias Löder

2G 0A

ostatnie 10 meczów
Elias Löder

Elias Löder

Zawodnik
10 mecze
P
P
P
Z
P
Elias Löder

Statystyki - Elias Löder

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Rozegrane mecze10
Średnia minut na mecz30.60
Średnia ocena6.65
Zwycięstwa drużyny10.0%
Gole na mecz0.20
Żółte kartki0
Gole i asysty
Gole na mecz0.20
Udział przy golach na mecz0.20
Podania i obrona
Podania na mecz6.10
Celność podań75.4%
Przechwyty na mecz0.20
Procent wygranych pojedynków100.0%
Dyscyplina
Popełnione faule na mecz0.90
Łączna liczba żółtych kartek0
Łączna liczba czerwonych kartek0
Szczegółowe średnie na mecz
Aggregated raw minutesplayed Per Game30.60
Ocena na mecz6.65
Aggregated raw expectedgoals Per Game0.06
Gole na mecz0.20
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.50
Faule na mecz0.90

Podsumowanie - Elias Löder

Mecze
10
Średnia minut
30.6
Średnia ocena
6.65

Gole i asysty

Gole
2
Asysty
0
Udziały przy golach
2
Gole na mecz
0.20
Asysty na mecz
0.00

Podania

Wszystkie podania
61
Celne podania
46
Podania na mecz
6.1
Celność podań
75.4%

Obrona

Wślizgi
0
Przechwyty
2
Wślizgi na mecz
0.00
Przechwyty na mecz
0.20

Dyscyplina

Faule
9
Żółte kartki
0
Czerwone kartki
0
Faule na mecz
0.90

Wyniki drużyny

Zwycięstwa
1 (10.0%)
Remisy
0 (0.0%)
Porażki
9 (90.0%)

Porównanie u siebie i na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Gole/mecz
U siebie: 63.8%
Na wyjeździe: 36.2%
Asysty/mecz
U siebie: 100.0%
Na wyjeździe: 0.0%
Strzały celne/mecz
U siebie: 37.6%
Na wyjeździe: 62.4%

Średnie na mecz

Gole/mecz
0.20
Strzały celne/mecz
0.50
Celne podania/mecz
4.60
Przechwyty/mecz
0.20

Elias Löder — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

Profil zawodnika Elias Löder: 10 przeanalizowanych meczów i 2 goli. Wykorzystaj te statystyki w zakładach na strzelców.

Szczegółowe statystyki

2 goli zdobytych w karierze. Przeanalizuj tę liczbę.

Wydajność

Zawodnik zdobywa średnio 0.2 goli na mecz. Weź pod uwagę tę liczbę.

Ostatnia forma

Aktualna forma: 1 goli w 5 ostatnich meczach. Ta forma jest istotna.

Analiza u siebie/na wyjeździe

Zawodnik rozegrał 10 meczów. Sprawdź statystyki według miejsca.

Trendy

Przy 10 odnotowanych meczach przeanalizuj trendy zawodnika.

Najnowsze mecze zawodnika Elias Löder

Ile goli ma Elias Löder?

Elias Löder ma 2 goli w 10 meczach (wszystkich 10 meczach), a także 0 asyst asyst, 0 żółtych kartek żółtych kartek i 0 czerwonych kartek czerwonych.

Źródło: historia dostawcy statystyk.

M · Germany · drużyny: SSV Ulm 1846

Gole według rozgrywek

Sumy z tej samej próbki meczów (wszystkich 10 meczach).

Gole zawodnika Elias Löder według rozgrywek: mecze, gole i asysty.
RozgrywkiMeczeGoleAsysty
3. Liga1020

Jaka jest średnia ocena i xG zawodnika Elias Löder?

Zawodnik Elias Löder ma średnia ocena 6,65 w 10 meczów z zarejestrowanymi danymi i 0,12 xG na mecz w 5 meczów z zarejestrowanymi danymi. Próba: ostatnie 10 meczów.

Średnia ocena
6,65

10 meczów z zarejestrowanymi danymi

Ocena to ocena występu przypisana przez dostawcę danych po każdym meczu w skali od 0 do 10, łącząca działania z piłką i bez piłki. Publikujemy średnią z meczów, w których dostawca zarejestrował ocenę.

xG na mecz
0,12

5 meczów z zarejestrowanymi danymi

xG (oczekiwane gole) mierzy jakość strzałów: każdy strzał otrzymuje wartość od 0 do 1 na podstawie historycznego prawdopodobieństwa zdobycia gola. xG równe 0,50 w meczu oznacza pół oczekiwanego gola z sumy strzałów w tym meczu.

Ocena i xG pochodzą od dostawcy danych meczowych i nie są obliczane przez Green365. Mecze bez danych dostawcy są wykluczane ze średniej, a podana liczba wskazuje dokładnie, ile ich uwzględniono — zobacz metodologię.

Zawodnicy