Eljif Elmas | Statystyki | Piłka nożna

Obecna drużyna Eljif Elmas

Herb drużyny NapoliZweryfikowany klubNapoli

Jaki jest następny mecz zawodnika Eljif Elmas?

Następny mecz zawodnika Eljif Elmas to spotkanie z Lazio w rozgrywkach Serie A, 08.11, godz. 08:30 (czas Brasília).

Porównaj Eljif Elmas z innym zawodnikiem

Wybierz innego zawodnika i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Eljif Elmas z

Obserwuj Eljif Elmas

Zapisz Eljif Elmas na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Eljif Elmas

Eljif Elmas

1G 1A

ostatnie 10 meczów
Eljif Elmas

Eljif Elmas

Zawodnik
10 mecze
Z
Z
Z
P
Z
Eljif Elmas

Statystyki - Eljif Elmas

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Rozegrane mecze10
Średnia minut na mecz59.50
Średnia ocena6.66
Zwycięstwa drużyny70.0%
Gole na mecz0.10
Asysty na mecz0.10
Gole i asysty
Gole na mecz0.10
Asysty na mecz0.10
Udział przy golach na mecz0.20
Podania i obrona
Podania na mecz28.60
Celność podań93.4%
Wślizgi na mecz0.60
Przechwyty na mecz0.30
Procent wygranych pojedynków100.0%
Dyscyplina
Popełnione faule na mecz0.70
Łączna liczba żółtych kartek0
Łączna liczba czerwonych kartek0
Szczegółowe średnie na mecz
Aggregated raw minutesplayed Per Game59.50
Ocena na mecz5.99
Aggregated raw expectedgoals Per Game0.06
Gole na mecz0.10
Asysty na mecz0.10
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.40

Podsumowanie - Eljif Elmas

Mecze
10
Średnia minut
59.5
Średnia ocena
6.66

Gole i asysty

Gole
1
Asysty
1
Udziały przy golach
2
Gole na mecz
0.10
Asysty na mecz
0.10

Podania

Wszystkie podania
286
Celne podania
267
Podania na mecz
28.6
Celność podań
93.4%

Obrona

Wślizgi
6
Przechwyty
3
Wślizgi na mecz
0.60
Przechwyty na mecz
0.30

Dyscyplina

Faule
7
Żółte kartki
0
Czerwone kartki
0
Faule na mecz
0.70

Wyniki drużyny

Zwycięstwa
7 (70.0%)
Remisy
1 (10.0%)
Porażki
2 (20.0%)

Porównanie u siebie i na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Gole/mecz
U siebie: 100.0%
Na wyjeździe: 0.0%
Asysty/mecz
U siebie: 25.0%
Na wyjeździe: 75.0%
Strzały celne/mecz
U siebie: 40.0%
Na wyjeździe: 60.0%

Średnie na mecz

Gole/mecz
0.10
Asysty/mecz
0.10
Strzały celne/mecz
0.40
Celne podania/mecz
26.70

Eljif Elmas — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

Profil zawodnika Eljif Elmas: 10 przeanalizowanych meczów i 1 goli. Wykorzystaj te statystyki w zakładach na strzelców.

Szczegółowe statystyki

1 goli zdobytych w karierze. Przeanalizuj tę liczbę.

Wydajność

Średnio 0.1 goli i 0.1 asyst na mecz. Istotne liczby.

Ostatnia forma

Analiza 5 ostatnich meczów zawodnika pod kątem trendów.

Analiza u siebie/na wyjeździe

Zawodnik rozegrał 10 meczów. Sprawdź statystyki według miejsca.

Trendy

Przy 10 odnotowanych meczach przeanalizuj trendy zawodnika.

Najnowsze mecze zawodnika Eljif Elmas

Ile goli ma Eljif Elmas?

Eljif Elmas ma 1 gol w 10 meczach (wszystkich 10 meczach), a także 1 asyst asyst, 0 żółtych kartek żółtych kartek i 0 czerwonych kartek czerwonych.

Źródło: historia dostawcy statystyk.

M · North Macedonia · drużyny: Napoli, North Macedonia

Gole według rozgrywek

Sumy z tej samej próbki meczów (wszystkich 10 meczach).

Gole zawodnika Eljif Elmas według rozgrywek: mecze, gole i asysty.
RozgrywkiMeczeGoleAsysty
Serie A811
International Friendly Games100
World Cup Qual. UEFA100

Jaka jest średnia ocena i xG zawodnika Eljif Elmas?

Zawodnik Eljif Elmas ma średnia ocena 6,66 w 9 meczów z zarejestrowanymi danymi i 0,11 xG na mecz w 5 meczów z zarejestrowanymi danymi. Próba: ostatnie 10 meczów.

Średnia ocena
6,66

9 meczów z zarejestrowanymi danymi

Ocena to ocena występu przypisana przez dostawcę danych po każdym meczu w skali od 0 do 10, łącząca działania z piłką i bez piłki. Publikujemy średnią z meczów, w których dostawca zarejestrował ocenę.

xG na mecz
0,11

5 meczów z zarejestrowanymi danymi

xG (oczekiwane gole) mierzy jakość strzałów: każdy strzał otrzymuje wartość od 0 do 1 na podstawie historycznego prawdopodobieństwa zdobycia gola. xG równe 0,50 w meczu oznacza pół oczekiwanego gola z sumy strzałów w tym meczu.

Ocena i xG pochodzą od dostawcy danych meczowych i nie są obliczane przez Green365. Mecze bez danych dostawcy są wykluczane ze średniej, a podana liczba wskazuje dokładnie, ile ich uwzględniono — zobacz metodologię.

Zawodnicy