Emily Cooper | Statystyki | Piłka nożna

Obecna drużyna Emily Cooper

Herb drużyny Pittsburgh PanthersZweryfikowany klubPittsburgh Panthers

Porównaj Emily Cooper z innym zawodnikiem

Wybierz innego zawodnika i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Emily Cooper z

Emily Cooper

0G 0A

ostatnie 6 meczów
Emily  Cooper

Emily Cooper

Zawodnik
6 mecze
P
Z
Z
Z
Z
Emily Cooper

Statystyki - Emily Cooper

Wszystkie 6 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Rozegrane mecze6
Średnia minut na mecz21.80
Średnia ocena6.52
Zwycięstwa drużyny83.3%
Żółte kartki0
Podania i obrona
Podania na mecz3.80
Celność podań60.9%
Przechwyty na mecz0.33
Procent wygranych pojedynków100.0%
Dyscyplina
Popełnione faule na mecz0.50
Łączna liczba żółtych kartek0
Łączna liczba czerwonych kartek0
Szczegółowe średnie na mecz
Aggregated raw minutesplayed Per Game21.83
Ocena na mecz4.35
Faule na mecz0.50
Aggregated raw wasfouled Per Game0.17
Aggregated raw totalpasses Per Game3.83
Aggregated raw accuratepasses Per Game2.33

Podsumowanie - Emily Cooper

Mecze
6
Średnia minut
21.8
Średnia ocena
6.52

Podania

Wszystkie podania
23
Celne podania
14
Podania na mecz
3.8
Celność podań
60.9%

Obrona

Wślizgi
0
Przechwyty
2
Wślizgi na mecz
0.00
Przechwyty na mecz
0.33

Dyscyplina

Faule
3
Żółte kartki
0
Czerwone kartki
0
Faule na mecz
0.50

Wyniki drużyny

Zwycięstwa
5 (83.3%)
Remisy
0 (0.0%)
Porażki
1 (16.7%)

Porównanie u siebie i na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Faule/mecz
U siebie: 0.0%
Na wyjeździe: 100.0%
Procent zwycięstw
U siebie: 100.0%
Na wyjeździe: 75.0%

Średnie na mecz

Celne podania/mecz
2.33
Przechwyty/mecz
0.33
Wygrane pojedynki/mecz
1.00
Podania kluczowe/mecz
0.33

Emily Cooper — Statystyki

ostatnie 6 meczów

Przegląd

Analiza zawodnika Emily Cooper z 6 odnotowanymi meczami. Sprawdź statystyki goli, asyst i trendów.

Szczegółowe statystyki

6 rozegranych meczów. Zobacz szczegółowe statystyki zawodnika.

Wydajność

Zawodnik ma 6 meczów do analizy formy.

Ostatnia forma

Analiza 5 ostatnich meczów zawodnika pod kątem trendów.

Analiza u siebie/na wyjeździe

Zawodnik rozegrał 6 meczów. Sprawdź statystyki według miejsca.

Trendy

Przy 6 odnotowanych meczach przeanalizuj trendy zawodnika.

Najnowsze mecze zawodnika Emily Cooper

Ile goli ma Emily Cooper?

Emily Cooper ma 0 goli w 6 meczach (wszystkich 6 meczach), a także 0 asyst asyst, 0 żółtych kartek żółtych kartek i 0 czerwonych kartek czerwonych.

Źródło: historia dostawcy statystyk.

F · USA · drużyny: Pittsburgh Panthers

Gole według rozgrywek

Sumy z tej samej próbki meczów (wszystkich 6 meczach).

Gole zawodnika Emily Cooper według rozgrywek: mecze, gole i asysty.
RozgrywkiMeczeGoleAsysty
NCAA Regular Season, Women600

Zawodnicy