Enzo Tacafred | Statystyki | Piłka nożna

Obecna drużyna Enzo Tacafred

Herb drużyny NancyZweryfikowany klubNancy

Jaki jest następny mecz zawodnika Enzo Tacafred?

Następny mecz zawodnika Enzo Tacafred to spotkanie z Sochaux w rozgrywkach Ligue 2, 06.11, godz. 16:00 (czas Brasília).

Porównaj Enzo Tacafred z innym zawodnikiem

Wybierz innego zawodnika i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Enzo Tacafred z

Obserwuj Enzo Tacafred

Zapisz Enzo Tacafred na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Enzo Tacafred

Enzo Tacafred

0G 0A

ostatnie 10 meczów
E

Enzo Tacafred

Zawodnik
10 mecze
R
P
R
R
P

Statystyki - Enzo Tacafred

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Rozegrane mecze10
Średnia minut na mecz81.50
Średnia ocena6.81
Zwycięstwa drużyny10.0%
Żółte kartki0
Podania i obrona
Podania na mecz30.10
Celność podań62.8%
Wślizgi na mecz2.70
Przechwyty na mecz0.90
Procent wygranych pojedynków100.0%
Dyscyplina
Popełnione faule na mecz0.80
Łączna liczba żółtych kartek0
Łączna liczba czerwonych kartek0
Szczegółowe średnie na mecz
Aggregated raw minutesplayed Per Game81.50
Ocena na mecz6.81
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.20
Faule na mecz0.80
Aggregated raw wasfouled Per Game3.50
Aggregated raw totalpasses Per Game30.10

Podsumowanie - Enzo Tacafred

Mecze
10
Średnia minut
81.5
Średnia ocena
6.81

Podania

Wszystkie podania
301
Celne podania
189
Podania na mecz
30.1
Celność podań
62.8%

Obrona

Wślizgi
27
Przechwyty
9
Wślizgi na mecz
2.70
Przechwyty na mecz
0.90

Dyscyplina

Faule
8
Żółte kartki
0
Czerwone kartki
0
Faule na mecz
0.80

Wyniki drużyny

Zwycięstwa
1 (10.0%)
Remisy
5 (50.0%)
Porażki
4 (40.0%)

Porównanie u siebie i na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Asysty/mecz
U siebie: 0.0%
Na wyjeździe: 100.0%
Strzały celne/mecz
U siebie: 100.0%
Na wyjeździe: 0.0%
Odbiory/mecz
U siebie: 53.5%
Na wyjeździe: 46.5%

Średnie na mecz

Strzały celne/mecz
0.20
Celne podania/mecz
18.90
Odbiory/mecz
2.70
Przechwyty/mecz
0.90

Enzo Tacafred — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

Analiza zawodnika Enzo Tacafred z 10 odnotowanymi meczami. Sprawdź statystyki goli, asyst i trendów.

Szczegółowe statystyki

10 rozegranych meczów. Zobacz szczegółowe statystyki zawodnika.

Wydajność

Zawodnik ma 10 meczów do analizy formy.

Ostatnia forma

Analiza 5 ostatnich meczów zawodnika pod kątem trendów.

Analiza u siebie/na wyjeździe

Zawodnik rozegrał 10 meczów. Sprawdź statystyki według miejsca.

Trendy

Przy 10 odnotowanych meczach przeanalizuj trendy zawodnika.

Najnowsze mecze zawodnika Enzo Tacafred

Ile goli ma Enzo Tacafred?

Enzo Tacafred ma 0 goli w 10 meczach (wszystkich 10 meczach), a także 0 asyst asyst, 0 żółtych kartek żółtych kartek i 0 czerwonych kartek czerwonych.

Źródło: historia dostawcy statystyk.

D · France · drużyny: Nancy

Gole według rozgrywek

Sumy z tej samej próbki meczów (wszystkich 10 meczach).

Gole zawodnika Enzo Tacafred według rozgrywek: mecze, gole i asysty.
RozgrywkiMeczeGoleAsysty
Ligue 21000

Jaka jest średnia ocena zawodnika Enzo Tacafred?

Zawodnik Enzo Tacafred ma średnia ocena 6,81 w 10 meczów z zarejestrowanymi danymi. Próba: ostatnie 10 meczów.

Średnia ocena
6,81

10 meczów z zarejestrowanymi danymi

Ocena to ocena występu przypisana przez dostawcę danych po każdym meczu w skali od 0 do 10, łącząca działania z piłką i bez piłki. Publikujemy średnią z meczów, w których dostawca zarejestrował ocenę.

Ocena i xG pochodzą od dostawcy danych meczowych i nie są obliczane przez Green365. Mecze bez danych dostawcy są wykluczane ze średniej, a podana liczba wskazuje dokładnie, ile ich uwzględniono — zobacz metodologię.

Zawodnicy