Facundo Torres | Statystyki | Piłka nożna

Obecna drużyna Facundo Torres

Herb drużyny Austin FCZweryfikowany klubAustin FC

Jaki jest następny mecz zawodnika Facundo Torres?

Następny mecz zawodnika Facundo Torres to spotkanie z Portland Timbers w rozgrywkach MLS, 07.11, godz. 21:00 (czas Brasília).

Porównaj Facundo Torres z innym zawodnikiem

Wybierz innego zawodnika i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Facundo Torres z

Obserwuj Facundo Torres

Zapisz Facundo Torres na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Facundo Torres

Facundo Torres

1G 2A

ostatnie 10 meczów
Facundo Torres

Facundo Torres

Zawodnik
10 mecze
P
Z
P
R
P
Facundo Torres

Statystyki - Facundo Torres

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Rozegrane mecze10
Średnia minut na mecz65.50
Średnia ocena6.81
Zwycięstwa drużyny10.0%
Gole na mecz0.10
Asysty na mecz0.20
Gole i asysty
Gole na mecz0.10
Asysty na mecz0.20
Udział przy golach na mecz0.30
Podania i obrona
Podania na mecz30.20
Celność podań82.5%
Wślizgi na mecz0.60
Przechwyty na mecz0.20
Procent wygranych pojedynków100.0%
Dyscyplina
Popełnione faule na mecz0.80
Łączna liczba żółtych kartek0
Łączna liczba czerwonych kartek0
Szczegółowe średnie na mecz
Aggregated raw minutesplayed Per Game65.50
Ocena na mecz4.77
Aggregated raw expectedgoals Per Game0.12
Gole na mecz0.10
Asysty na mecz0.20
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.50

Podsumowanie - Facundo Torres

Mecze
10
Średnia minut
65.5
Średnia ocena
6.81

Gole i asysty

Gole
1
Asysty
2
Udziały przy golach
3
Gole na mecz
0.10
Asysty na mecz
0.20

Podania

Wszystkie podania
302
Celne podania
249
Podania na mecz
30.2
Celność podań
82.5%

Obrona

Wślizgi
6
Przechwyty
2
Wślizgi na mecz
0.60
Przechwyty na mecz
0.20

Dyscyplina

Faule
8
Żółte kartki
0
Czerwone kartki
0
Faule na mecz
0.80

Wyniki drużyny

Zwycięstwa
1 (10.0%)
Remisy
4 (40.0%)
Porażki
5 (50.0%)

Porównanie u siebie i na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Gole/mecz
U siebie: 0.0%
Na wyjeździe: 100.0%
Asysty/mecz
U siebie: 33.3%
Na wyjeździe: 66.7%
Strzały celne/mecz
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Średnie na mecz

Gole/mecz
0.10
Asysty/mecz
0.20
Strzały celne/mecz
0.50
Celne podania/mecz
24.90

Facundo Torres — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

Profil zawodnika Facundo Torres: 10 przeanalizowanych meczów i 1 goli. Wykorzystaj te statystyki w zakładach na strzelców.

Szczegółowe statystyki

1 goli zdobytych w karierze. Przeanalizuj tę liczbę.

Wydajność

Średnio 0.1 goli i 0.2 asyst na mecz. Istotne liczby.

Ostatnia forma

Aktualna forma: 1 goli w 5 ostatnich meczach. Ta forma jest istotna.

Analiza u siebie/na wyjeździe

Zawodnik rozegrał 10 meczów. Sprawdź statystyki według miejsca.

Trendy

Przy 10 odnotowanych meczach przeanalizuj trendy zawodnika.

Najnowsze mecze zawodnika Facundo Torres

Ile goli ma Facundo Torres?

Facundo Torres ma 1 gol w 10 meczach (wszystkich 10 meczach), a także 2 asyst asyst, 0 żółtych kartek żółtych kartek i 0 czerwonych kartek czerwonych.

Źródło: historia dostawcy statystyk.

M · Uruguay · drużyny: Austin FC, Uruguay

Gole według rozgrywek

Sumy z tej samej próbki meczów (wszystkich 10 meczach).

Gole zawodnika Facundo Torres według rozgrywek: mecze, gole i asysty.
RozgrywkiMeczeGoleAsysty
MLS712
International Friendly Games200
US Open Cup100

Jaka jest średnia ocena i xG zawodnika Facundo Torres?

Zawodnik Facundo Torres ma średnia ocena 6,81 w 7 meczów z zarejestrowanymi danymi i 0,17 xG na mecz w 7 meczów z zarejestrowanymi danymi. Próba: ostatnie 10 meczów.

Średnia ocena
6,81

7 meczów z zarejestrowanymi danymi

Ocena to ocena występu przypisana przez dostawcę danych po każdym meczu w skali od 0 do 10, łącząca działania z piłką i bez piłki. Publikujemy średnią z meczów, w których dostawca zarejestrował ocenę.

xG na mecz
0,17

7 meczów z zarejestrowanymi danymi

xG (oczekiwane gole) mierzy jakość strzałów: każdy strzał otrzymuje wartość od 0 do 1 na podstawie historycznego prawdopodobieństwa zdobycia gola. xG równe 0,50 w meczu oznacza pół oczekiwanego gola z sumy strzałów w tym meczu.

Ocena i xG pochodzą od dostawcy danych meczowych i nie są obliczane przez Green365. Mecze bez danych dostawcy są wykluczane ze średniej, a podana liczba wskazuje dokładnie, ile ich uwzględniono — zobacz metodologię.

Zawodnicy