Federico Illanes | Statystyki | Piłka nożna

Obecna drużyna Federico Illanes

Herb drużyny Sport BoysZweryfikowany klubSport Boys

Jaki jest następny mecz zawodnika Federico Illanes?

Następny mecz zawodnika Federico Illanes to spotkanie z Universitario de Deportes w rozgrywkach Liga 1, 04.11, godz. 22:30 (czas Brasília).

Porównaj Federico Illanes z innym zawodnikiem

Wybierz innego zawodnika i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Federico Illanes z

Obserwuj Federico Illanes

Zapisz Federico Illanes na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Federico Illanes

Federico Illanes

0G 0A

ostatnie 10 meczów
Federico Illanes

Federico Illanes

Zawodnik
10 mecze
Z
P
Z
P
P
Federico Illanes

Statystyki - Federico Illanes

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Rozegrane mecze10
Średnia minut na mecz67.90
Średnia ocena6.57
Zwycięstwa drużyny30.0%
Żółte kartki0
Podania i obrona
Podania na mecz24.60
Celność podań86.2%
Wślizgi na mecz1.50
Przechwyty na mecz0.80
Procent wygranych pojedynków100.0%
Dyscyplina
Popełnione faule na mecz1.70
Łączna liczba żółtych kartek0
Łączna liczba czerwonych kartek0
Szczegółowe średnie na mecz
Aggregated raw minutesplayed Per Game67.90
Ocena na mecz5.26
Faule na mecz1.70
Aggregated raw wasfouled Per Game0.50
Aggregated raw totalpasses Per Game24.60
Aggregated raw accuratepasses Per Game21.20

Podsumowanie - Federico Illanes

Mecze
10
Średnia minut
67.9
Średnia ocena
6.57

Podania

Wszystkie podania
246
Celne podania
212
Podania na mecz
24.6
Celność podań
86.2%

Obrona

Wślizgi
15
Przechwyty
8
Wślizgi na mecz
1.50
Przechwyty na mecz
0.80

Dyscyplina

Faule
17
Żółte kartki
0
Czerwone kartki
0
Faule na mecz
1.70

Wyniki drużyny

Zwycięstwa
3 (30.0%)
Remisy
1 (10.0%)
Porażki
6 (60.0%)

Porównanie u siebie i na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Strzały celne/mecz
U siebie: 0.0%
Na wyjeździe: 100.0%
Odbiory/mecz
U siebie: 37.9%
Na wyjeździe: 62.1%
Faule/mecz
U siebie: 47.8%
Na wyjeździe: 52.2%
Procent zwycięstw
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 20.0%

Średnie na mecz

Celne podania/mecz
21.20
Odbiory/mecz
1.50
Przechwyty/mecz
0.80
Pojedynki powietrzne/mecz
0.90

Federico Illanes — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

Analiza zawodnika Federico Illanes z 10 odnotowanymi meczami. Sprawdź statystyki goli, asyst i trendów.

Szczegółowe statystyki

10 rozegranych meczów. Zobacz szczegółowe statystyki zawodnika.

Wydajność

Zawodnik ma 10 meczów do analizy formy.

Ostatnia forma

Analiza 5 ostatnich meczów zawodnika pod kątem trendów.

Analiza u siebie/na wyjeździe

Zawodnik rozegrał 10 meczów. Sprawdź statystyki według miejsca.

Trendy

Przy 10 odnotowanych meczach przeanalizuj trendy zawodnika.

Najnowsze mecze zawodnika Federico Illanes

Ile goli ma Federico Illanes?

Federico Illanes ma 0 goli w 10 meczach (wszystkich 10 meczach), a także 0 asyst asyst, 0 żółtych kartek żółtych kartek i 0 czerwonych kartek czerwonych.

Źródło: historia dostawcy statystyk.

M · Argentina · drużyny: Sport Boys

Gole według rozgrywek

Sumy z tej samej próbki meczów (wszystkich 10 meczach).

Gole zawodnika Federico Illanes według rozgrywek: mecze, gole i asysty.
RozgrywkiMeczeGoleAsysty
Liga 11000

Jaka jest średnia ocena zawodnika Federico Illanes?

Zawodnik Federico Illanes ma średnia ocena 6,57 w 8 meczów z zarejestrowanymi danymi. Próba: ostatnie 10 meczów.

Średnia ocena
6,57

8 meczów z zarejestrowanymi danymi

Ocena to ocena występu przypisana przez dostawcę danych po każdym meczu w skali od 0 do 10, łącząca działania z piłką i bez piłki. Publikujemy średnią z meczów, w których dostawca zarejestrował ocenę.

Ocena i xG pochodzą od dostawcy danych meczowych i nie są obliczane przez Green365. Mecze bez danych dostawcy są wykluczane ze średniej, a podana liczba wskazuje dokładnie, ile ich uwzględniono — zobacz metodologię.

Zawodnicy