Felipinho | Statystyki | Piłka nożna

Obecna drużyna Felipinho

Herb drużyny Sport RecifeZweryfikowany klubSport Recife

Jaki jest następny mecz zawodnika Felipinho?

Następny mecz zawodnika Felipinho to spotkanie z Operário-PR w rozgrywkach Brasileirão Série B, 06.11, godz. 19:30 (czas Brasília).

Porównaj Felipinho z innym zawodnikiem

Wybierz innego zawodnika i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Felipinho z

Obserwuj Felipinho

Zapisz Felipinho na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Felipinho

Felipinho

1G 1A

ostatnie 10 meczów
Felipinho

Felipinho

Zawodnik
10 mecze
R
R
P
P
Z
Felipinho

Statystyki - Felipinho

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Rozegrane mecze10
Średnia minut na mecz90.60
Średnia ocena6.95
Zwycięstwa drużyny30.0%
Gole na mecz0.10
Asysty na mecz0.10
Gole i asysty
Gole na mecz0.10
Asysty na mecz0.10
Udział przy golach na mecz0.20
Podania i obrona
Podania na mecz47.30
Celność podań77.4%
Wślizgi na mecz1.30
Przechwyty na mecz1.00
Procent wygranych pojedynków100.0%
Dyscyplina
Popełnione faule na mecz1.30
Łączna liczba żółtych kartek0
Łączna liczba czerwonych kartek0
Szczegółowe średnie na mecz
Aggregated raw minutesplayed Per Game90.60
Ocena na mecz5.56
Aggregated raw expectedgoals Per Game0.13
Gole na mecz0.10
Asysty na mecz0.10
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.20

Podsumowanie - Felipinho

Mecze
10
Średnia minut
90.6
Średnia ocena
6.95

Gole i asysty

Gole
1
Asysty
1
Udziały przy golach
2
Gole na mecz
0.10
Asysty na mecz
0.10

Podania

Wszystkie podania
473
Celne podania
366
Podania na mecz
47.3
Celność podań
77.4%

Obrona

Wślizgi
13
Przechwyty
10
Wślizgi na mecz
1.30
Przechwyty na mecz
1.00

Dyscyplina

Faule
13
Żółte kartki
0
Czerwone kartki
0
Faule na mecz
1.30

Wyniki drużyny

Zwycięstwa
3 (30.0%)
Remisy
5 (50.0%)
Porażki
2 (20.0%)

Porównanie u siebie i na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Gole/mecz
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Asysty/mecz
U siebie: 66.7%
Na wyjeździe: 33.3%
Strzały celne/mecz
U siebie: 60.0%
Na wyjeździe: 40.0%

Średnie na mecz

Gole/mecz
0.10
Asysty/mecz
0.10
Strzały celne/mecz
0.20
Celne podania/mecz
36.60

Felipinho — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

Profil zawodnika Felipinho: 10 przeanalizowanych meczów i 1 goli. Wykorzystaj te statystyki w zakładach na strzelców.

Szczegółowe statystyki

1 goli zdobytych w karierze. Przeanalizuj tę liczbę.

Wydajność

Średnio 0.1 goli i 0.1 asyst na mecz. Istotne liczby.

Ostatnia forma

Aktualna forma: 1 goli w 5 ostatnich meczach. Ta forma jest istotna.

Analiza u siebie/na wyjeździe

Zawodnik rozegrał 10 meczów. Sprawdź statystyki według miejsca.

Trendy

Przy 10 odnotowanych meczach przeanalizuj trendy zawodnika.

Najnowsze mecze zawodnika Felipinho

Ile goli ma Felipinho?

Felipinho ma 1 gol w 10 meczach (wszystkich 10 meczach), a także 1 asyst asyst, 0 żółtych kartek żółtych kartek i 0 czerwonych kartek czerwonych.

Źródło: historia dostawcy statystyk.

D · Brazil · drużyny: Sport Recife

Gole według rozgrywek

Sumy z tej samej próbki meczów (wszystkich 10 meczach).

Gole zawodnika Felipinho według rozgrywek: mecze, gole i asysty.
RozgrywkiMeczeGoleAsysty
Brasileirão Série B911
Copa do Nordeste100

Jaka jest średnia ocena i xG zawodnika Felipinho?

Zawodnik Felipinho ma średnia ocena 6,95 w 8 meczów z zarejestrowanymi danymi i 0,22 xG na mecz w 6 meczów z zarejestrowanymi danymi. Próba: ostatnie 10 meczów.

Średnia ocena
6,95

8 meczów z zarejestrowanymi danymi

Ocena to ocena występu przypisana przez dostawcę danych po każdym meczu w skali od 0 do 10, łącząca działania z piłką i bez piłki. Publikujemy średnią z meczów, w których dostawca zarejestrował ocenę.

xG na mecz
0,22

6 meczów z zarejestrowanymi danymi

xG (oczekiwane gole) mierzy jakość strzałów: każdy strzał otrzymuje wartość od 0 do 1 na podstawie historycznego prawdopodobieństwa zdobycia gola. xG równe 0,50 w meczu oznacza pół oczekiwanego gola z sumy strzałów w tym meczu.

Ocena i xG pochodzą od dostawcy danych meczowych i nie są obliczane przez Green365. Mecze bez danych dostawcy są wykluczane ze średniej, a podana liczba wskazuje dokładnie, ile ich uwzględniono — zobacz metodologię.

Zawodnicy