Gabby Chan | Statystyki | Piłka nożna

Obecna drużyna Gabby Chan

Herb drużyny Columbia LionsZweryfikowany klubColumbia Lions

Porównaj Gabby Chan z innym zawodnikiem

Wybierz innego zawodnika i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Gabby Chan z

Gabby Chan

2G 0A

ostatnie 10 meczów
G

Gabby Chan

Zawodnik
10 mecze
P
P
Z
R
P

Statystyki - Gabby Chan

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Rozegrane mecze10
Średnia minut na mecz54.30
Średnia ocena6.97
Zwycięstwa drużyny30.0%
Gole na mecz0.20
Żółte kartki0
Gole i asysty
Gole na mecz0.20
Udział przy golach na mecz0.20
Podania i obrona
Podania na mecz23.70
Celność podań72.6%
Przechwyty na mecz0.70
Procent wygranych pojedynków100.0%
Dyscyplina
Popełnione faule na mecz0.10
Łączna liczba żółtych kartek0
Łączna liczba czerwonych kartek0
Szczegółowe średnie na mecz
Aggregated raw minutesplayed Per Game54.30
Ocena na mecz6.97
Aggregated raw expectedgoals Per Game0.20
Gole na mecz0.20
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.80
Faule na mecz0.10

Podsumowanie - Gabby Chan

Mecze
10
Średnia minut
54.3
Średnia ocena
6.97

Gole i asysty

Gole
2
Asysty
0
Udziały przy golach
2
Gole na mecz
0.20
Asysty na mecz
0.00

Podania

Wszystkie podania
237
Celne podania
172
Podania na mecz
23.7
Celność podań
72.6%

Obrona

Wślizgi
0
Przechwyty
7
Wślizgi na mecz
0.00
Przechwyty na mecz
0.70

Dyscyplina

Faule
1
Żółte kartki
0
Czerwone kartki
0
Faule na mecz
0.10

Wyniki drużyny

Zwycięstwa
3 (30.0%)
Remisy
3 (30.0%)
Porażki
4 (40.0%)

Porównanie u siebie i na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Gole/mecz
U siebie: 100.0%
Na wyjeździe: 0.0%
Strzały celne/mecz
U siebie: 78.4%
Na wyjeździe: 21.6%
Faule/mecz
U siebie: 0.0%
Na wyjeździe: 100.0%
Procent zwycięstw
U siebie: 40.0%
Na wyjeździe: 16.7%

Średnie na mecz

Gole/mecz
0.20
Strzały celne/mecz
0.80
Celne podania/mecz
17.20
Przechwyty/mecz
0.70

Gabby Chan — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

Profil zawodnika Gabby Chan: 10 przeanalizowanych meczów i 2 goli. Wykorzystaj te statystyki w zakładach na strzelców.

Szczegółowe statystyki

2 goli zdobytych w karierze. Przeanalizuj tę liczbę.

Wydajność

Zawodnik zdobywa średnio 0.2 goli na mecz. Weź pod uwagę tę liczbę.

Ostatnia forma

Aktualna forma: 1 goli w 5 ostatnich meczach. Ta forma jest istotna.

Analiza u siebie/na wyjeździe

Zawodnik rozegrał 10 meczów. Sprawdź statystyki według miejsca.

Trendy

Przy 10 odnotowanych meczach przeanalizuj trendy zawodnika.

Najnowsze mecze zawodnika Gabby Chan

Ile goli ma Gabby Chan?

Gabby Chan ma 2 goli w 10 meczach (wszystkich 10 meczach), a także 0 asyst asyst, 0 żółtych kartek żółtych kartek i 0 czerwonych kartek czerwonych.

Źródło: historia dostawcy statystyk.

M · USA · drużyny: Columbia Lions

Gole według rozgrywek

Sumy z tej samej próbki meczów (wszystkich 10 meczach).

Gole zawodnika Gabby Chan według rozgrywek: mecze, gole i asysty.
RozgrywkiMeczeGoleAsysty
NCAA Regular Season, Women1020

Jaka jest średnia ocena i xG zawodnika Gabby Chan?

Zawodnik Gabby Chan ma średnia ocena 6,97 w 10 meczów z zarejestrowanymi danymi i 0,20 xG na mecz w 10 meczów z zarejestrowanymi danymi. Próba: ostatnie 10 meczów.

Średnia ocena
6,97

10 meczów z zarejestrowanymi danymi

Ocena to ocena występu przypisana przez dostawcę danych po każdym meczu w skali od 0 do 10, łącząca działania z piłką i bez piłki. Publikujemy średnią z meczów, w których dostawca zarejestrował ocenę.

xG na mecz
0,20

10 meczów z zarejestrowanymi danymi

xG (oczekiwane gole) mierzy jakość strzałów: każdy strzał otrzymuje wartość od 0 do 1 na podstawie historycznego prawdopodobieństwa zdobycia gola. xG równe 0,50 w meczu oznacza pół oczekiwanego gola z sumy strzałów w tym meczu.

Ocena i xG pochodzą od dostawcy danych meczowych i nie są obliczane przez Green365. Mecze bez danych dostawcy są wykluczane ze średniej, a podana liczba wskazuje dokładnie, ile ich uwzględniono — zobacz metodologię.

Zawodnicy