Gerard Garner | Statystyki | Piłka nożna

Obecna drużyna Gerard Garner

Herb drużyny Newport CountyZweryfikowany klubNewport County

Jaki jest następny mecz zawodnika Gerard Garner?

Następny mecz zawodnika Gerard Garner to spotkanie z Rotherham United w rozgrywkach League Two, 20.10, godz. 15:45 (czas Brasília).

Porównaj Gerard Garner z innym zawodnikiem

Wybierz innego zawodnika i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Gerard Garner z

Obserwuj Gerard Garner

Zapisz Gerard Garner na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Gerard Garner

Gerard Garner

0G 0A

ostatnie 10 meczów
Gerard Garner

Gerard Garner

Zawodnik
10 mecze
P
P
Z
Z
P
Gerard Garner

Statystyki - Gerard Garner

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Rozegrane mecze10
Średnia minut na mecz35.00
Średnia ocena6.44
Zwycięstwa drużyny30.0%
Żółte kartki0
Podania i obrona
Podania na mecz9.30
Celność podań75.3%
Wślizgi na mecz0.50
Przechwyty na mecz0.30
Procent wygranych pojedynków100.0%
Dyscyplina
Popełnione faule na mecz0.50
Łączna liczba żółtych kartek0
Łączna liczba czerwonych kartek0
Szczegółowe średnie na mecz
Aggregated raw minutesplayed Per Game35.00
Ocena na mecz5.15
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.10
Faule na mecz0.50
Aggregated raw wasfouled Per Game0.30
Aggregated raw totalpasses Per Game9.30

Podsumowanie - Gerard Garner

Mecze
10
Średnia minut
35.0
Średnia ocena
6.44

Podania

Wszystkie podania
93
Celne podania
70
Podania na mecz
9.3
Celność podań
75.3%

Obrona

Wślizgi
5
Przechwyty
3
Wślizgi na mecz
0.50
Przechwyty na mecz
0.30

Dyscyplina

Faule
5
Żółte kartki
0
Czerwone kartki
0
Faule na mecz
0.50

Wyniki drużyny

Zwycięstwa
3 (30.0%)
Remisy
1 (10.0%)
Porażki
6 (60.0%)

Porównanie u siebie i na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Gole/mecz
U siebie: 100.0%
Na wyjeździe: 0.0%
Asysty/mecz
U siebie: 100.0%
Na wyjeździe: 0.0%
Strzały celne/mecz
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Średnie na mecz

Strzały celne/mecz
0.10
Celne podania/mecz
7.00
Odbiory/mecz
0.50
Przechwyty/mecz
0.30

Gerard Garner — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

Analiza zawodnika Gerard Garner z 10 odnotowanymi meczami. Sprawdź statystyki goli, asyst i trendów.

Szczegółowe statystyki

10 rozegranych meczów. Zobacz szczegółowe statystyki zawodnika.

Wydajność

Zawodnik ma 10 meczów do analizy formy.

Ostatnia forma

Analiza 5 ostatnich meczów zawodnika pod kątem trendów.

Analiza u siebie/na wyjeździe

Zawodnik rozegrał 10 meczów. Sprawdź statystyki według miejsca.

Trendy

Przy 10 odnotowanych meczach przeanalizuj trendy zawodnika.

Najnowsze mecze zawodnika Gerard Garner

Ile goli ma Gerard Garner?

Gerard Garner ma 0 goli w 10 meczach (wszystkich 10 meczach), a także 0 asyst asyst, 0 żółtych kartek żółtych kartek i 0 czerwonych kartek czerwonych.

Źródło: historia dostawcy statystyk.

F · England · drużyny: Newport County

Gole według rozgrywek

Sumy z tej samej próbki meczów (wszystkich 10 meczach).

Gole zawodnika Gerard Garner według rozgrywek: mecze, gole i asysty.
RozgrywkiMeczeGoleAsysty
League Two1000

Jaka jest średnia ocena zawodnika Gerard Garner?

Zawodnik Gerard Garner ma średnia ocena 6,44 w 8 meczów z zarejestrowanymi danymi. Próba: ostatnie 10 meczów.

Średnia ocena
6,44

8 meczów z zarejestrowanymi danymi

Ocena to ocena występu przypisana przez dostawcę danych po każdym meczu w skali od 0 do 10, łącząca działania z piłką i bez piłki. Publikujemy średnią z meczów, w których dostawca zarejestrował ocenę.

Ocena i xG pochodzą od dostawcy danych meczowych i nie są obliczane przez Green365. Mecze bez danych dostawcy są wykluczane ze średniej, a podana liczba wskazuje dokładnie, ile ich uwzględniono — zobacz metodologię.

Zawodnicy