Itzel Muñoz | Statystyki | Piłka nożna

Obecna drużyna Itzel Muñoz

Herb drużyny TolucaZweryfikowany klubToluca

Jaki jest następny mecz zawodnika Itzel Muñoz?

Następny mecz zawodnika Itzel Muñoz to spotkanie z Santos Laguna w rozgrywkach Liga MX, Women, Apertura, 19.10, godz. 21:00 (czas Brasília).

Porównaj Itzel Muñoz z innym zawodnikiem

Wybierz innego zawodnika i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Itzel Muñoz z

Obserwuj Itzel Muñoz

Zapisz Itzel Muñoz na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Itzel Muñoz

Itzel Muñoz

3G 1A

ostatnie 10 meczów
Itzel Muñoz

Itzel Muñoz

Zawodnik
10 mecze
P
Z
Z
Z
Z
Itzel Muñoz

Statystyki - Itzel Muñoz

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Rozegrane mecze10
Średnia minut na mecz36.70
Średnia ocena6.80
Zwycięstwa drużyny70.0%
Gole na mecz0.30
Asysty na mecz0.10
Gole i asysty
Gole na mecz0.30
Asysty na mecz0.10
Udział przy golach na mecz0.40
Podania i obrona
Podania na mecz8.40
Celność podań88.1%
Wślizgi na mecz0.20
Przechwyty na mecz0.30
Procent wygranych pojedynków100.0%
Dyscyplina
Popełnione faule na mecz0.70
Łączna liczba żółtych kartek0
Łączna liczba czerwonych kartek0
Szczegółowe średnie na mecz
Aggregated raw minutesplayed Per Game36.70
Ocena na mecz6.12
Aggregated raw expectedgoals Per Game0.20
Gole na mecz0.30
Asysty na mecz0.10
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.40

Podsumowanie - Itzel Muñoz

Mecze
10
Średnia minut
36.7
Średnia ocena
6.80

Gole i asysty

Gole
3
Asysty
1
Udziały przy golach
4
Gole na mecz
0.30
Asysty na mecz
0.10

Podania

Wszystkie podania
84
Celne podania
74
Podania na mecz
8.4
Celność podań
88.1%

Obrona

Wślizgi
2
Przechwyty
3
Wślizgi na mecz
0.20
Przechwyty na mecz
0.30

Dyscyplina

Faule
7
Żółte kartki
0
Czerwone kartki
0
Faule na mecz
0.70

Wyniki drużyny

Zwycięstwa
7 (70.0%)
Remisy
2 (20.0%)
Porażki
1 (10.0%)

Porównanie u siebie i na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Gole/mecz
U siebie: 80.0%
Na wyjeździe: 20.0%
Asysty/mecz
U siebie: 0.0%
Na wyjeździe: 100.0%
Strzały celne/mecz
U siebie: 66.7%
Na wyjeździe: 33.3%

Średnie na mecz

Gole/mecz
0.30
Asysty/mecz
0.10
Strzały celne/mecz
0.40
Celne podania/mecz
7.40

Itzel Muñoz — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

Profil zawodnika Itzel Muñoz: 10 przeanalizowanych meczów i 3 goli. Wykorzystaj te statystyki w zakładach na strzelców.

Szczegółowe statystyki

3 goli zdobytych w karierze. Przeanalizuj tę liczbę.

Wydajność

Średnio 0.3 goli i 0.1 asyst na mecz. Istotne liczby.

Ostatnia forma

Ostatnia forma: w 5 ostatnich meczach zawodnik zdobył 2 goli i zanotował 1 asyst. Przeanalizuj aktualny trend strzelecki.

Analiza u siebie/na wyjeździe

Zawodnik rozegrał 10 meczów. Sprawdź statystyki według miejsca.

Trendy

Przy 10 odnotowanych meczach przeanalizuj trendy zawodnika.

Najnowsze mecze zawodnika Itzel Muñoz

Ile goli ma Itzel Muñoz?

Itzel Muñoz ma 3 goli w 10 meczach (wszystkich 10 meczach), a także 1 asyst asyst, 0 żółtych kartek żółtych kartek i 0 czerwonych kartek czerwonych.

Źródło: historia dostawcy statystyk.

M · Mexico · drużyny: Toluca

Gole według rozgrywek

Sumy z tej samej próbki meczów (wszystkich 10 meczach).

Gole zawodnika Itzel Muñoz według rozgrywek: mecze, gole i asysty.
RozgrywkiMeczeGoleAsysty
Liga MX, Women, Clausura421
Liga MX, Women, Apertura610

Jaka jest średnia ocena i xG zawodnika Itzel Muñoz?

Zawodnik Itzel Muñoz ma średnia ocena 6,80 w 9 meczów z zarejestrowanymi danymi i 0,41 xG na mecz w 5 meczów z zarejestrowanymi danymi. Próba: ostatnie 10 meczów.

Średnia ocena
6,80

9 meczów z zarejestrowanymi danymi

Ocena to ocena występu przypisana przez dostawcę danych po każdym meczu w skali od 0 do 10, łącząca działania z piłką i bez piłki. Publikujemy średnią z meczów, w których dostawca zarejestrował ocenę.

xG na mecz
0,41

5 meczów z zarejestrowanymi danymi

xG (oczekiwane gole) mierzy jakość strzałów: każdy strzał otrzymuje wartość od 0 do 1 na podstawie historycznego prawdopodobieństwa zdobycia gola. xG równe 0,50 w meczu oznacza pół oczekiwanego gola z sumy strzałów w tym meczu.

Ocena i xG pochodzą od dostawcy danych meczowych i nie są obliczane przez Green365. Mecze bez danych dostawcy są wykluczane ze średniej, a podana liczba wskazuje dokładnie, ile ich uwzględniono — zobacz metodologię.

Zawodnicy