James Cameron | Statystyki | Piłka nożna

Obecna drużyna James Cameron

Herb drużyny Colorado Rapids 2Zweryfikowany klubColorado Rapids 2

Porównaj James Cameron z innym zawodnikiem

Wybierz innego zawodnika i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj James Cameron z

James Cameron

1G 1A

ostatnie 10 meczów
James Cameron

James Cameron

Zawodnik
10 mecze
P
P
P
P
P
James Cameron

Statystyki - James Cameron

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Rozegrane mecze10
Średnia minut na mecz76.60
Średnia ocena6.47
Zwycięstwa drużyny20.0%
Gole na mecz0.10
Asysty na mecz0.10
Gole i asysty
Gole na mecz0.10
Asysty na mecz0.10
Udział przy golach na mecz0.20
Podania i obrona
Podania na mecz27.30
Celność podań81.3%
Wślizgi na mecz1.90
Przechwyty na mecz0.60
Procent wygranych pojedynków100.0%
Dyscyplina
Popełnione faule na mecz1.40
Łączna liczba żółtych kartek0
Łączna liczba czerwonych kartek0
Szczegółowe średnie na mecz
Aggregated raw minutesplayed Per Game76.60
Ocena na mecz5.82
Aggregated raw expectedgoals Per Game0.04
Gole na mecz0.10
Asysty na mecz0.10
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.20

Podsumowanie - James Cameron

Mecze
10
Średnia minut
76.6
Średnia ocena
6.47

Gole i asysty

Gole
1
Asysty
1
Udziały przy golach
2
Gole na mecz
0.10
Asysty na mecz
0.10

Podania

Wszystkie podania
273
Celne podania
222
Podania na mecz
27.3
Celność podań
81.3%

Obrona

Wślizgi
19
Przechwyty
6
Wślizgi na mecz
1.90
Przechwyty na mecz
0.60

Dyscyplina

Faule
14
Żółte kartki
0
Czerwone kartki
0
Faule na mecz
1.40

Wyniki drużyny

Zwycięstwa
2 (20.0%)
Remisy
0 (0.0%)
Porażki
8 (80.0%)

Porównanie u siebie i na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Gole/mecz
U siebie: 20.0%
Na wyjeździe: 80.0%
Asysty/mecz
U siebie: 66.7%
Na wyjeździe: 33.3%
Strzały celne/mecz
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Średnie na mecz

Gole/mecz
0.10
Asysty/mecz
0.10
Strzały celne/mecz
0.20
Celne podania/mecz
22.20

James Cameron — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

Profil zawodnika James Cameron: 10 przeanalizowanych meczów i 1 goli. Wykorzystaj te statystyki w zakładach na strzelców.

Szczegółowe statystyki

1 goli zdobytych w karierze. Przeanalizuj tę liczbę.

Wydajność

Średnio 0.1 goli i 0.1 asyst na mecz. Istotne liczby.

Ostatnia forma

Analiza 5 ostatnich meczów zawodnika pod kątem trendów.

Analiza u siebie/na wyjeździe

Zawodnik rozegrał 10 meczów. Sprawdź statystyki według miejsca.

Trendy

Przy 10 odnotowanych meczach przeanalizuj trendy zawodnika.

Najnowsze mecze zawodnika James Cameron

Ile goli ma James Cameron?

James Cameron ma 1 gol w 10 meczach (wszystkich 10 meczach), a także 1 asyst asyst, 0 żółtych kartek żółtych kartek i 0 czerwonych kartek czerwonych.

Źródło: historia dostawcy statystyk.

D · Canada · drużyny: Colorado Rapids 2

Gole według rozgrywek

Sumy z tej samej próbki meczów (wszystkich 10 meczach).

Gole zawodnika James Cameron według rozgrywek: mecze, gole i asysty.
RozgrywkiMeczeGoleAsysty
MLS Next Pro1011

Jaka jest średnia ocena zawodnika James Cameron?

Zawodnik James Cameron ma średnia ocena 6,47 w 9 meczów z zarejestrowanymi danymi. Próba: ostatnie 10 meczów.

Średnia ocena
6,47

9 meczów z zarejestrowanymi danymi

Ocena to ocena występu przypisana przez dostawcę danych po każdym meczu w skali od 0 do 10, łącząca działania z piłką i bez piłki. Publikujemy średnią z meczów, w których dostawca zarejestrował ocenę.

Ocena i xG pochodzą od dostawcy danych meczowych i nie są obliczane przez Green365. Mecze bez danych dostawcy są wykluczane ze średniej, a podana liczba wskazuje dokładnie, ile ich uwzględniono — zobacz metodologię.

Zawodnicy