Jesús Medina | Statystyki | Piłka nożna

Obecna drużyna Jesús Medina

Herb drużyny Atlético San LuisZweryfikowany klubAtlético San Luis

Jaki jest następny mecz zawodnika Jesús Medina?

Następny mecz zawodnika Jesús Medina to spotkanie z FC Juárez w rozgrywkach Liga MX, Apertura, 06.11, godz. 22:00 (czas Brasília).

Porównaj Jesús Medina z innym zawodnikiem

Wybierz innego zawodnika i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Jesús Medina z

Obserwuj Jesús Medina

Zapisz Jesús Medina na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Jesús Medina

Jesús Medina

1G 2A

ostatnie 10 meczów
Jesús Medina

Jesús Medina

Zawodnik
10 mecze
P
R
Z
R
P
Jesús Medina

Statystyki - Jesús Medina

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Rozegrane mecze10
Średnia minut na mecz72.40
Średnia ocena6.82
Zwycięstwa drużyny30.0%
Gole na mecz0.10
Asysty na mecz0.20
Gole i asysty
Gole na mecz0.10
Asysty na mecz0.20
Udział przy golach na mecz0.30
Podania i obrona
Podania na mecz23.80
Celność podań80.3%
Wślizgi na mecz1.10
Przechwyty na mecz0.30
Procent wygranych pojedynków100.0%
Dyscyplina
Popełnione faule na mecz1.10
Łączna liczba żółtych kartek0
Łączna liczba czerwonych kartek0
Szczegółowe średnie na mecz
Aggregated raw minutesplayed Per Game72.40
Ocena na mecz5.46
Aggregated raw expectedgoals Per Game0.10
Gole na mecz0.10
Asysty na mecz0.20
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.50

Podsumowanie - Jesús Medina

Mecze
10
Średnia minut
72.4
Średnia ocena
6.82

Gole i asysty

Gole
1
Asysty
2
Udziały przy golach
3
Gole na mecz
0.10
Asysty na mecz
0.20

Podania

Wszystkie podania
238
Celne podania
191
Podania na mecz
23.8
Celność podań
80.3%

Obrona

Wślizgi
11
Przechwyty
3
Wślizgi na mecz
1.10
Przechwyty na mecz
0.30

Dyscyplina

Faule
11
Żółte kartki
0
Czerwone kartki
0
Faule na mecz
1.10

Wyniki drużyny

Zwycięstwa
3 (30.0%)
Remisy
2 (20.0%)
Porażki
5 (50.0%)

Porównanie u siebie i na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Gole/mecz
U siebie: 100.0%
Na wyjeździe: 0.0%
Asysty/mecz
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Strzały celne/mecz
U siebie: 60.0%
Na wyjeździe: 40.0%

Średnie na mecz

Gole/mecz
0.10
Asysty/mecz
0.20
Strzały celne/mecz
0.50
Celne podania/mecz
19.10

Jesús Medina — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

Profil zawodnika Jesús Medina: 10 przeanalizowanych meczów i 1 goli. Wykorzystaj te statystyki w zakładach na strzelców.

Szczegółowe statystyki

1 goli zdobytych w karierze. Przeanalizuj tę liczbę.

Wydajność

Średnio 0.1 goli i 0.2 asyst na mecz. Istotne liczby.

Ostatnia forma

Ostatnia forma: 1 zwycięstw, 2 remisów i 2 porażek.

Analiza u siebie/na wyjeździe

Zawodnik rozegrał 10 meczów. Sprawdź statystyki według miejsca.

Trendy

Przy 10 odnotowanych meczach przeanalizuj trendy zawodnika.

Najnowsze mecze zawodnika Jesús Medina

Ile goli ma Jesús Medina?

Jesús Medina ma 1 gol w 10 meczach (wszystkich 10 meczach), a także 2 asyst asyst, 0 żółtych kartek żółtych kartek i 0 czerwonych kartek czerwonych.

Źródło: historia dostawcy statystyk.

M · Paraguay · drużyny: Atlético San Luis, Damac FC

Gole według rozgrywek

Sumy z tej samej próbki meczów (wszystkich 10 meczach).

Gole zawodnika Jesús Medina według rozgrywek: mecze, gole i asysty.
RozgrywkiMeczeGoleAsysty
Liga MX, Clausura912
Saudi Pro League100

Jaka jest średnia ocena i xG zawodnika Jesús Medina?

Zawodnik Jesús Medina ma średnia ocena 6,82 w 8 meczów z zarejestrowanymi danymi i 0,12 xG na mecz w 8 meczów z zarejestrowanymi danymi. Próba: ostatnie 10 meczów.

Średnia ocena
6,82

8 meczów z zarejestrowanymi danymi

Ocena to ocena występu przypisana przez dostawcę danych po każdym meczu w skali od 0 do 10, łącząca działania z piłką i bez piłki. Publikujemy średnią z meczów, w których dostawca zarejestrował ocenę.

xG na mecz
0,12

8 meczów z zarejestrowanymi danymi

xG (oczekiwane gole) mierzy jakość strzałów: każdy strzał otrzymuje wartość od 0 do 1 na podstawie historycznego prawdopodobieństwa zdobycia gola. xG równe 0,50 w meczu oznacza pół oczekiwanego gola z sumy strzałów w tym meczu.

Ocena i xG pochodzą od dostawcy danych meczowych i nie są obliczane przez Green365. Mecze bez danych dostawcy są wykluczane ze średniej, a podana liczba wskazuje dokładnie, ile ich uwzględniono — zobacz metodologię.

Zawodnicy