João Teixeira | Statystyki | Piłka nożna

Obecna drużyna João Teixeira

Herb drużyny AndorraZweryfikowany klubAndorra

Jaki jest następny mecz zawodnika João Teixeira?

Następny mecz zawodnika João Teixeira to spotkanie z Gibraltar w rozgrywkach UEFA Nations League, 13.11, godz. 16:45 (czas Brasília).

Porównaj João Teixeira z innym zawodnikiem

Wybierz innego zawodnika i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj João Teixeira z

Obserwuj João Teixeira

Zapisz João Teixeira na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj João Teixeira

João Teixeira

0G 0A

ostatnie 10 meczów
João Teixeira

João Teixeira

Zawodnik
10 mecze
P
P
P
R
P
João Teixeira

Statystyki - João Teixeira

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Rozegrane mecze10
Średnia minut na mecz34.30
Średnia ocena6.44
Zwycięstwa drużyny20.0%
Żółte kartki0
Podania i obrona
Podania na mecz5.80
Celność podań77.6%
Wślizgi na mecz0.60
Przechwyty na mecz0.40
Procent wygranych pojedynków100.0%
Dyscyplina
Popełnione faule na mecz0.40
Łączna liczba żółtych kartek0
Łączna liczba czerwonych kartek0
Szczegółowe średnie na mecz
Aggregated raw minutesplayed Per Game34.30
Ocena na mecz4.51
Faule na mecz0.40
Aggregated raw wasfouled Per Game0.20
Aggregated raw totalpasses Per Game5.80
Aggregated raw accuratepasses Per Game4.50

Podsumowanie - João Teixeira

Mecze
10
Średnia minut
34.3
Średnia ocena
6.44

Podania

Wszystkie podania
58
Celne podania
45
Podania na mecz
5.8
Celność podań
77.6%

Obrona

Wślizgi
6
Przechwyty
4
Wślizgi na mecz
0.60
Przechwyty na mecz
0.40

Dyscyplina

Faule
4
Żółte kartki
0
Czerwone kartki
0
Faule na mecz
0.40

Wyniki drużyny

Zwycięstwa
2 (20.0%)
Remisy
1 (10.0%)
Porażki
7 (70.0%)

Porównanie u siebie i na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Gole/mecz
U siebie: 100.0%
Na wyjeździe: 0.0%
Strzały celne/mecz
U siebie: 100.0%
Na wyjeździe: 0.0%
Odbiory/mecz
U siebie: 14.3%
Na wyjeździe: 85.7%

Średnie na mecz

Celne podania/mecz
4.50
Odbiory/mecz
0.60
Przechwyty/mecz
0.40
Pojedynki powietrzne/mecz
0.10

João Teixeira — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

Analiza zawodnika João Teixeira z 10 odnotowanymi meczami. Sprawdź statystyki goli, asyst i trendów.

Szczegółowe statystyki

10 rozegranych meczów. Zobacz szczegółowe statystyki zawodnika.

Wydajność

Zawodnik ma 10 meczów do analizy formy.

Ostatnia forma

Analiza 5 ostatnich meczów zawodnika pod kątem trendów.

Analiza u siebie/na wyjeździe

Zawodnik rozegrał 10 meczów. Sprawdź statystyki według miejsca.

Trendy

Przy 10 odnotowanych meczach przeanalizuj trendy zawodnika.

Najnowsze mecze zawodnika João Teixeira

Ile goli ma João Teixeira?

João Teixeira ma 0 goli w 10 meczach (wszystkich 10 meczach), a także 0 asyst asyst, 0 żółtych kartek żółtych kartek i 0 czerwonych kartek czerwonych.

Źródło: historia dostawcy statystyk.

M · Andorra · drużyny: Andorra, Atlètic Club Escaldes

Gole według rozgrywek

Sumy z tej samej próbki meczów (wszystkich 10 meczach).

Gole zawodnika João Teixeira według rozgrywek: mecze, gole i asysty.
RozgrywkiMeczeGoleAsysty
World Cup Qual. UEFA600
Primera Divisió300
International Friendly Games100

Jaka jest średnia ocena zawodnika João Teixeira?

Zawodnik João Teixeira ma średnia ocena 6,44 w 7 meczów z zarejestrowanymi danymi. Próba: ostatnie 10 meczów.

Średnia ocena
6,44

7 meczów z zarejestrowanymi danymi

Ocena to ocena występu przypisana przez dostawcę danych po każdym meczu w skali od 0 do 10, łącząca działania z piłką i bez piłki. Publikujemy średnią z meczów, w których dostawca zarejestrował ocenę.

Ocena i xG pochodzą od dostawcy danych meczowych i nie są obliczane przez Green365. Mecze bez danych dostawcy są wykluczane ze średniej, a podana liczba wskazuje dokładnie, ile ich uwzględniono — zobacz metodologię.

Zawodnicy