Jong-uk Koo | Statystyki | Piłka nożna

Obecna drużyna Jong-uk Koo

Herb drużyny Cheonan City FCZweryfikowany klubCheonan City FC

Jaki jest następny mecz zawodnika Jong-uk Koo?

Następny mecz zawodnika Jong-uk Koo to spotkanie z Busan I Park w rozgrywkach K League 2, 08.11, godz. 02:00 (czas Brasília).

Porównaj Jong-uk Koo z innym zawodnikiem

Wybierz innego zawodnika i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Jong-uk Koo z

Obserwuj Jong-uk Koo

Zapisz Jong-uk Koo na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Jong-uk Koo

Jong-uk Koo

1G 0A

ostatnie 10 meczów
J

Jong-uk Koo

Zawodnik
10 mecze
P
P
P
P
P

Statystyki - Jong-uk Koo

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Rozegrane mecze10
Średnia minut na mecz72.10
Średnia ocena6.94
Gole na mecz0.10
Żółte kartki0
Gole i asysty
Gole na mecz0.10
Udział przy golach na mecz0.10
Podania i obrona
Podania na mecz19.30
Celność podań82.4%
Wślizgi na mecz0.30
Przechwyty na mecz0.90
Procent wygranych pojedynków100.0%
Dyscyplina
Popełnione faule na mecz0.70
Łączna liczba żółtych kartek0
Łączna liczba czerwonych kartek0
Szczegółowe średnie na mecz
Aggregated raw minutesplayed Per Game72.10
Ocena na mecz6.25
Aggregated raw expectedgoals Per Game0.03
Gole na mecz0.10
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.30
Faule na mecz0.70

Podsumowanie - Jong-uk Koo

Mecze
10
Średnia minut
72.1
Średnia ocena
6.94

Gole i asysty

Gole
1
Asysty
0
Udziały przy golach
1
Gole na mecz
0.10
Asysty na mecz
0.00

Podania

Wszystkie podania
193
Celne podania
159
Podania na mecz
19.3
Celność podań
82.4%

Obrona

Wślizgi
3
Przechwyty
9
Wślizgi na mecz
0.30
Przechwyty na mecz
0.90

Dyscyplina

Faule
7
Żółte kartki
0
Czerwone kartki
0
Faule na mecz
0.70

Wyniki drużyny

Zwycięstwa
0 (0.0%)
Remisy
2 (20.0%)
Porażki
8 (80.0%)

Porównanie u siebie i na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Gole/mecz
U siebie: 0.0%
Na wyjeździe: 100.0%
Strzały celne/mecz
U siebie: 0.0%
Na wyjeździe: 100.0%
Odbiory/mecz
U siebie: 57.1%
Na wyjeździe: 42.9%

Średnie na mecz

Gole/mecz
0.10
Strzały celne/mecz
0.30
Celne podania/mecz
15.90
Odbiory/mecz
0.30

Jong-uk Koo — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

Profil zawodnika Jong-uk Koo: 10 przeanalizowanych meczów i 1 goli. Wykorzystaj te statystyki w zakładach na strzelców.

Szczegółowe statystyki

1 goli zdobytych w karierze. Przeanalizuj tę liczbę.

Wydajność

Zawodnik zdobywa średnio 0.1 goli na mecz. Weź pod uwagę tę liczbę.

Ostatnia forma

Analiza 5 ostatnich meczów zawodnika pod kątem trendów.

Analiza u siebie/na wyjeździe

Zawodnik rozegrał 10 meczów. Sprawdź statystyki według miejsca.

Trendy

Przy 10 odnotowanych meczach przeanalizuj trendy zawodnika.

Najnowsze mecze zawodnika Jong-uk Koo

Ile goli ma Jong-uk Koo?

Jong-uk Koo ma 1 gol w 10 meczach (wszystkich 10 meczach), a także 0 asyst asyst, 0 żółtych kartek żółtych kartek i 0 czerwonych kartek czerwonych.

Źródło: historia dostawcy statystyk.

M · South Korea · drużyny: Cheonan City FC

Gole według rozgrywek

Sumy z tej samej próbki meczów (wszystkich 10 meczach).

Gole zawodnika Jong-uk Koo według rozgrywek: mecze, gole i asysty.
RozgrywkiMeczeGoleAsysty
K League 21010

Jaka jest średnia ocena i xG zawodnika Jong-uk Koo?

Zawodnik Jong-uk Koo ma średnia ocena 6,94 w 9 meczów z zarejestrowanymi danymi i 0,06 xG na mecz w 5 meczów z zarejestrowanymi danymi. Próba: ostatnie 10 meczów.

Średnia ocena
6,94

9 meczów z zarejestrowanymi danymi

Ocena to ocena występu przypisana przez dostawcę danych po każdym meczu w skali od 0 do 10, łącząca działania z piłką i bez piłki. Publikujemy średnią z meczów, w których dostawca zarejestrował ocenę.

xG na mecz
0,06

5 meczów z zarejestrowanymi danymi

xG (oczekiwane gole) mierzy jakość strzałów: każdy strzał otrzymuje wartość od 0 do 1 na podstawie historycznego prawdopodobieństwa zdobycia gola. xG równe 0,50 w meczu oznacza pół oczekiwanego gola z sumy strzałów w tym meczu.

Ocena i xG pochodzą od dostawcy danych meczowych i nie są obliczane przez Green365. Mecze bez danych dostawcy są wykluczane ze średniej, a podana liczba wskazuje dokładnie, ile ich uwzględniono — zobacz metodologię.

Zawodnicy