José Plascencia | Statystyki | Piłka nożna

Obecna drużyna José Plascencia

Herb drużyny Tlaxcala FCZweryfikowany klubTlaxcala FC

Porównaj José Plascencia z innym zawodnikiem

Wybierz innego zawodnika i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj José Plascencia z

José Plascencia

3G 0A

ostatnie 10 meczów
José Plascencia

José Plascencia

Zawodnik
10 mecze
R
R
P
R
Z
José Plascencia

Statystyki - José Plascencia

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Rozegrane mecze10
Średnia minut na mecz84.50
Średnia ocena7.21
Zwycięstwa drużyny20.0%
Gole na mecz0.30
Żółte kartki0
Gole i asysty
Gole na mecz0.30
Udział przy golach na mecz0.30
Podania i obrona
Podania na mecz41.70
Celność podań80.8%
Wślizgi na mecz2.20
Przechwyty na mecz0.90
Procent wygranych pojedynków100.0%
Dyscyplina
Popełnione faule na mecz1.50
Łączna liczba żółtych kartek0
Łączna liczba czerwonych kartek0
Szczegółowe średnie na mecz
Aggregated raw minutesplayed Per Game84.50
Ocena na mecz6.49
Aggregated raw expectedgoals Per Game0.21
Gole na mecz0.30
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.80
Faule na mecz1.50

Podsumowanie - José Plascencia

Mecze
10
Średnia minut
84.5
Średnia ocena
7.21

Gole i asysty

Gole
3
Asysty
0
Udziały przy golach
3
Gole na mecz
0.30
Asysty na mecz
0.00

Podania

Wszystkie podania
417
Celne podania
337
Podania na mecz
41.7
Celność podań
80.8%

Obrona

Wślizgi
22
Przechwyty
9
Wślizgi na mecz
2.20
Przechwyty na mecz
0.90

Dyscyplina

Faule
15
Żółte kartki
0
Czerwone kartki
0
Faule na mecz
1.50

Wyniki drużyny

Zwycięstwa
2 (20.0%)
Remisy
4 (40.0%)
Porażki
4 (40.0%)

Porównanie u siebie i na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Gole/mecz
U siebie: 52.4%
Na wyjeździe: 47.6%
Asysty/mecz
U siebie: 0.0%
Na wyjeździe: 100.0%
Strzały celne/mecz
U siebie: 66.1%
Na wyjeździe: 33.9%

Średnie na mecz

Gole/mecz
0.30
Strzały celne/mecz
0.80
Celne podania/mecz
33.70
Odbiory/mecz
2.20

José Plascencia — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

Profil zawodnika José Plascencia: 10 przeanalizowanych meczów i 3 goli. Wykorzystaj te statystyki w zakładach na strzelców.

Szczegółowe statystyki

3 goli zdobytych w karierze. Przeanalizuj tę liczbę.

Wydajność

Zawodnik zdobywa średnio 0.3 goli na mecz. Weź pod uwagę tę liczbę.

Ostatnia forma

Aktualna forma: 1 goli w 5 ostatnich meczach. Ta forma jest istotna.

Analiza u siebie/na wyjeździe

Zawodnik rozegrał 10 meczów. Sprawdź statystyki według miejsca.

Trendy

Przy 10 odnotowanych meczach przeanalizuj trendy zawodnika.

Najnowsze mecze zawodnika José Plascencia

Ile goli ma José Plascencia?

José Plascencia ma 3 goli w 10 meczach (wszystkich 10 meczach), a także 0 asyst asyst, 0 żółtych kartek żółtych kartek i 0 czerwonych kartek czerwonych.

Źródło: historia dostawcy statystyk.

M · Mexico · drużyny: Tlaxcala FC

Gole według rozgrywek

Sumy z tej samej próbki meczów (wszystkich 10 meczach).

Gole zawodnika José Plascencia według rozgrywek: mecze, gole i asysty.
RozgrywkiMeczeGoleAsysty
Liga de Expansión MX, Apertura1030

Jaka jest średnia ocena i xG zawodnika José Plascencia?

Zawodnik José Plascencia ma średnia ocena 7,21 w 9 meczów z zarejestrowanymi danymi i 0,27 xG na mecz w 8 meczów z zarejestrowanymi danymi. Próba: ostatnie 10 meczów.

Średnia ocena
7,21

9 meczów z zarejestrowanymi danymi

Ocena to ocena występu przypisana przez dostawcę danych po każdym meczu w skali od 0 do 10, łącząca działania z piłką i bez piłki. Publikujemy średnią z meczów, w których dostawca zarejestrował ocenę.

xG na mecz
0,27

8 meczów z zarejestrowanymi danymi

xG (oczekiwane gole) mierzy jakość strzałów: każdy strzał otrzymuje wartość od 0 do 1 na podstawie historycznego prawdopodobieństwa zdobycia gola. xG równe 0,50 w meczu oznacza pół oczekiwanego gola z sumy strzałów w tym meczu.

Ocena i xG pochodzą od dostawcy danych meczowych i nie są obliczane przez Green365. Mecze bez danych dostawcy są wykluczane ze średniej, a podana liczba wskazuje dokładnie, ile ich uwzględniono — zobacz metodologię.

Zawodnicy