Jung-Bin Park | Statystyki | Piłka nożna

Obecna drużyna Jung-Bin Park

Herb drużyny Visakha FCZweryfikowany klubVisakha FC

Jaki jest następny mecz zawodnika Jung-Bin Park?

Następny mecz zawodnika Jung-Bin Park to spotkanie z Angkor Tiger w rozgrywkach Cambodian Premier League, 08.11, godz. 08:00 (czas Brasília).

Porównaj Jung-Bin Park z innym zawodnikiem

Wybierz innego zawodnika i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Jung-Bin Park z

Obserwuj Jung-Bin Park

Zapisz Jung-Bin Park na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Jung-Bin Park

Jung-Bin Park

5G 2A

ostatnie 10 meczów
Jung-Bin Park

Jung-Bin Park

Zawodnik
10 mecze
Z
Z
Z
R
Z
Jung-Bin Park

Statystyki - Jung-Bin Park

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Rozegrane mecze10
Średnia minut na mecz86.00
Średnia ocena7.63
Zwycięstwa drużyny50.0%
Gole na mecz0.50
Asysty na mecz0.20
Gole i asysty
Gole na mecz0.50
Asysty na mecz0.20
Udział przy golach na mecz0.70
Podania i obrona
Podania na mecz19.70
Celność podań81.2%
Wślizgi na mecz0.10
Przechwyty na mecz0.10
Procent wygranych pojedynków100.0%
Dyscyplina
Popełnione faule na mecz0.90
Łączna liczba żółtych kartek0
Łączna liczba czerwonych kartek0
Szczegółowe średnie na mecz
Aggregated raw minutesplayed Per Game86.00
Ocena na mecz6.10
Aggregated raw expectedgoals Per Game0.44
Gole na mecz0.50
Asysty na mecz0.20
Aggregated raw shotsontarget Per Game1.20

Podsumowanie - Jung-Bin Park

Mecze
10
Średnia minut
86.0
Średnia ocena
7.63

Gole i asysty

Gole
5
Asysty
2
Udziały przy golach
7
Gole na mecz
0.50
Asysty na mecz
0.20

Podania

Wszystkie podania
197
Celne podania
160
Podania na mecz
19.7
Celność podań
81.2%

Obrona

Wślizgi
1
Przechwyty
1
Wślizgi na mecz
0.10
Przechwyty na mecz
0.10

Dyscyplina

Faule
9
Żółte kartki
0
Czerwone kartki
0
Faule na mecz
0.90

Wyniki drużyny

Zwycięstwa
5 (50.0%)
Remisy
4 (40.0%)
Porażki
1 (10.0%)

Porównanie u siebie i na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Gole/mecz
U siebie: 55.6%
Na wyjeździe: 44.4%
Asysty/mecz
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Strzały celne/mecz
U siebie: 58.3%
Na wyjeździe: 41.7%

Średnie na mecz

Gole/mecz
0.50
Asysty/mecz
0.20
Strzały celne/mecz
1.20
Celne podania/mecz
16.00

Jung-Bin Park — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

Profil zawodnika Jung-Bin Park: 10 przeanalizowanych meczów i 5 goli. Wykorzystaj te statystyki w zakładach na strzelców.

Szczegółowe statystyki

5 goli zdobytych w karierze. Przeanalizuj tę liczbę.

Wydajność

Średnio 0.5 goli i 0.2 asyst na mecz. Istotne liczby.

Ostatnia forma

Ostatnia forma: w 5 ostatnich meczach zawodnik zdobył 3 goli i zanotował 1 asyst. Przeanalizuj aktualny trend strzelecki.

Analiza u siebie/na wyjeździe

Zawodnik rozegrał 10 meczów. Sprawdź statystyki według miejsca.

Trendy

Przy 10 odnotowanych meczach przeanalizuj trendy zawodnika.

Najnowsze mecze zawodnika Jung-Bin Park

Ile goli ma Jung-Bin Park?

Jung-Bin Park ma 5 goli w 10 meczach (wszystkich 10 meczach), a także 2 asyst asyst, 0 żółtych kartek żółtych kartek i 0 czerwonych kartek czerwonych.

Źródło: historia dostawcy statystyk.

F · South Korea · drużyny: Visakha FC

Gole według rozgrywek

Sumy z tej samej próbki meczów (wszystkich 10 meczach).

Gole zawodnika Jung-Bin Park według rozgrywek: mecze, gole i asysty.
RozgrywkiMeczeGoleAsysty
Cambodian Premier League1052

Jaka jest średnia ocena i xG zawodnika Jung-Bin Park?

Zawodnik Jung-Bin Park ma średnia ocena 7,63 w 8 meczów z zarejestrowanymi danymi i 0,44 xG na mecz w 10 meczów z zarejestrowanymi danymi. Próba: ostatnie 10 meczów.

Średnia ocena
7,63

8 meczów z zarejestrowanymi danymi

Ocena to ocena występu przypisana przez dostawcę danych po każdym meczu w skali od 0 do 10, łącząca działania z piłką i bez piłki. Publikujemy średnią z meczów, w których dostawca zarejestrował ocenę.

xG na mecz
0,44

10 meczów z zarejestrowanymi danymi

xG (oczekiwane gole) mierzy jakość strzałów: każdy strzał otrzymuje wartość od 0 do 1 na podstawie historycznego prawdopodobieństwa zdobycia gola. xG równe 0,50 w meczu oznacza pół oczekiwanego gola z sumy strzałów w tym meczu.

Ocena i xG pochodzą od dostawcy danych meczowych i nie są obliczane przez Green365. Mecze bez danych dostawcy są wykluczane ze średniej, a podana liczba wskazuje dokładnie, ile ich uwzględniono — zobacz metodologię.

Zawodnicy