Justin De Haas | Statystyki | Piłka nożna

Obecna drużyna Justin De Haas

Herb drużyny ValenciaZweryfikowany klubValencia

Jaki jest następny mecz zawodnika Justin De Haas?

Następny mecz zawodnika Justin De Haas to spotkanie z Real Madrid w rozgrywkach LaLiga, 07.11, godz. 17:00 (czas Brasília).

Porównaj Justin De Haas z innym zawodnikiem

Wybierz innego zawodnika i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Justin De Haas z

Obserwuj Justin De Haas

Zapisz Justin De Haas na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Justin De Haas

Justin De Haas

2G 0A

ostatnie 10 meczów
Justin De Haas

Justin De Haas

Zawodnik
10 mecze
P
Z
R
Z
R
Justin De Haas

Statystyki - Justin De Haas

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Rozegrane mecze10
Średnia minut na mecz89.90
Średnia ocena7.17
Zwycięstwa drużyny50.0%
Gole na mecz0.20
Żółte kartki0
Gole i asysty
Gole na mecz0.20
Udział przy golach na mecz0.20
Podania i obrona
Podania na mecz66.80
Celność podań89.8%
Wślizgi na mecz1.80
Przechwyty na mecz1.00
Procent wygranych pojedynków100.0%
Dyscyplina
Popełnione faule na mecz1.50
Łączna liczba żółtych kartek0
Łączna liczba czerwonych kartek0
Szczegółowe średnie na mecz
Aggregated raw minutesplayed Per Game89.90
Ocena na mecz7.17
Aggregated raw expectedgoals Per Game0.15
Gole na mecz0.20
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.30
Faule na mecz1.50

Podsumowanie - Justin De Haas

Mecze
10
Średnia minut
89.9
Średnia ocena
7.17

Gole i asysty

Gole
2
Asysty
0
Udziały przy golach
2
Gole na mecz
0.20
Asysty na mecz
0.00

Podania

Wszystkie podania
668
Celne podania
600
Podania na mecz
66.8
Celność podań
89.8%

Obrona

Wślizgi
18
Przechwyty
10
Wślizgi na mecz
1.80
Przechwyty na mecz
1.00

Dyscyplina

Faule
15
Żółte kartki
0
Czerwone kartki
0
Faule na mecz
1.50

Wyniki drużyny

Zwycięstwa
5 (50.0%)
Remisy
4 (40.0%)
Porażki
1 (10.0%)

Porównanie u siebie i na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Gole/mecz
U siebie: 25.0%
Na wyjeździe: 75.0%
Strzały celne/mecz
U siebie: 14.3%
Na wyjeździe: 85.7%
Odbiory/mecz
U siebie: 38.5%
Na wyjeździe: 61.5%

Średnie na mecz

Gole/mecz
0.20
Strzały celne/mecz
0.30
Celne podania/mecz
60.00
Odbiory/mecz
1.80

Justin De Haas — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

Profil zawodnika Justin De Haas: 10 przeanalizowanych meczów i 2 goli. Wykorzystaj te statystyki w zakładach na strzelców.

Szczegółowe statystyki

2 goli zdobytych w karierze. Przeanalizuj tę liczbę.

Wydajność

Zawodnik zdobywa średnio 0.2 goli na mecz. Weź pod uwagę tę liczbę.

Ostatnia forma

Aktualna forma: 1 goli w 5 ostatnich meczach. Ta forma jest istotna.

Analiza u siebie/na wyjeździe

Zawodnik rozegrał 10 meczów. Sprawdź statystyki według miejsca.

Trendy

Przy 10 odnotowanych meczach przeanalizuj trendy zawodnika.

Najnowsze mecze zawodnika Justin De Haas

Ile goli ma Justin De Haas?

Justin De Haas ma 2 goli w 10 meczach (wszystkich 10 meczach), a także 0 asyst asyst, 0 żółtych kartek żółtych kartek i 0 czerwonych kartek czerwonych.

Źródło: historia dostawcy statystyk.

D · Netherlands · drużyny: Valencia, Famalicão

Gole według rozgrywek

Sumy z tej samej próbki meczów (wszystkich 10 meczach).

Gole zawodnika Justin De Haas według rozgrywek: mecze, gole i asysty.
RozgrywkiMeczeGoleAsysty
Liga Portugal Betclic920
Club Friendly Games100

Jaka jest średnia ocena i xG zawodnika Justin De Haas?

Zawodnik Justin De Haas ma średnia ocena 7,17 w 10 meczów z zarejestrowanymi danymi i 0,31 xG na mecz w 5 meczów z zarejestrowanymi danymi. Próba: ostatnie 10 meczów.

Średnia ocena
7,17

10 meczów z zarejestrowanymi danymi

Ocena to ocena występu przypisana przez dostawcę danych po każdym meczu w skali od 0 do 10, łącząca działania z piłką i bez piłki. Publikujemy średnią z meczów, w których dostawca zarejestrował ocenę.

xG na mecz
0,31

5 meczów z zarejestrowanymi danymi

xG (oczekiwane gole) mierzy jakość strzałów: każdy strzał otrzymuje wartość od 0 do 1 na podstawie historycznego prawdopodobieństwa zdobycia gola. xG równe 0,50 w meczu oznacza pół oczekiwanego gola z sumy strzałów w tym meczu.

Ocena i xG pochodzą od dostawcy danych meczowych i nie są obliczane przez Green365. Mecze bez danych dostawcy są wykluczane ze średniej, a podana liczba wskazuje dokładnie, ile ich uwzględniono — zobacz metodologię.

Zawodnicy