Katie Paulakonis | Statystyki | Piłka nożna

Obecna drużyna Katie Paulakonis

Herb drużyny Bellarmine KnightsZweryfikowany klubBellarmine Knights

Porównaj Katie Paulakonis z innym zawodnikiem

Wybierz innego zawodnika i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Katie Paulakonis z

Katie Paulakonis

0G 0A

ostatnie 10 meczów
K

Katie Paulakonis

Zawodnik
10 mecze
Z
R
Z
Z
P

Statystyki - Katie Paulakonis

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Rozegrane mecze10
Średnia minut na mecz34.80
Średnia ocena6.67
Zwycięstwa drużyny40.0%
Żółte kartki0
Podania i obrona
Podania na mecz6.90
Celność podań59.4%
Wślizgi na mecz0.10
Przechwyty na mecz0.10
Procent wygranych pojedynków100.0%
Dyscyplina
Popełnione faule na mecz0.40
Łączna liczba żółtych kartek0
Łączna liczba czerwonych kartek0
Szczegółowe średnie na mecz
Aggregated raw minutesplayed Per Game34.80
Ocena na mecz6.67
Aggregated raw expectedgoals Per Game0.13
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.50
Faule na mecz0.40
Aggregated raw wasfouled Per Game0.40

Podsumowanie - Katie Paulakonis

Mecze
10
Średnia minut
34.8
Średnia ocena
6.67

Podania

Wszystkie podania
69
Celne podania
41
Podania na mecz
6.9
Celność podań
59.4%

Obrona

Wślizgi
1
Przechwyty
1
Wślizgi na mecz
0.10
Przechwyty na mecz
0.10

Dyscyplina

Faule
4
Żółte kartki
0
Czerwone kartki
0
Faule na mecz
0.40

Wyniki drużyny

Zwycięstwa
4 (40.0%)
Remisy
1 (10.0%)
Porażki
5 (50.0%)

Porównanie u siebie i na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Gole/mecz
U siebie: 100.0%
Na wyjeździe: 0.0%
Strzały celne/mecz
U siebie: 62.9%
Na wyjeździe: 37.1%
Odbiory/mecz
U siebie: 0.0%
Na wyjeździe: 100.0%

Średnie na mecz

Strzały celne/mecz
0.50
Celne podania/mecz
4.10
Odbiory/mecz
0.10
Przechwyty/mecz
0.10

Katie Paulakonis — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

Analiza zawodnika Katie Paulakonis z 10 odnotowanymi meczami. Sprawdź statystyki goli, asyst i trendów.

Szczegółowe statystyki

10 rozegranych meczów. Zobacz szczegółowe statystyki zawodnika.

Wydajność

Zawodnik ma 10 meczów do analizy formy.

Ostatnia forma

Ostatnia forma: 3 zwycięstw, 1 remisów i 1 porażek.

Analiza u siebie/na wyjeździe

Zawodnik rozegrał 10 meczów. Sprawdź statystyki według miejsca.

Trendy

Przy 10 odnotowanych meczach przeanalizuj trendy zawodnika.

Najnowsze mecze zawodnika Katie Paulakonis

Ile goli ma Katie Paulakonis?

Katie Paulakonis ma 0 goli w 10 meczach (wszystkich 10 meczach), a także 0 asyst asyst, 0 żółtych kartek żółtych kartek i 0 czerwonych kartek czerwonych.

Źródło: historia dostawcy statystyk.

F · USA · drużyny: Bellarmine Knights

Gole według rozgrywek

Sumy z tej samej próbki meczów (wszystkich 10 meczach).

Gole zawodnika Katie Paulakonis według rozgrywek: mecze, gole i asysty.
RozgrywkiMeczeGoleAsysty
NCAA Regular Season, Women1000

Jaka jest średnia ocena i xG zawodnika Katie Paulakonis?

Zawodnik Katie Paulakonis ma średnia ocena 6,67 w 10 meczów z zarejestrowanymi danymi i 0,19 xG na mecz w 7 meczów z zarejestrowanymi danymi. Próba: ostatnie 10 meczów.

Średnia ocena
6,67

10 meczów z zarejestrowanymi danymi

Ocena to ocena występu przypisana przez dostawcę danych po każdym meczu w skali od 0 do 10, łącząca działania z piłką i bez piłki. Publikujemy średnią z meczów, w których dostawca zarejestrował ocenę.

xG na mecz
0,19

7 meczów z zarejestrowanymi danymi

xG (oczekiwane gole) mierzy jakość strzałów: każdy strzał otrzymuje wartość od 0 do 1 na podstawie historycznego prawdopodobieństwa zdobycia gola. xG równe 0,50 w meczu oznacza pół oczekiwanego gola z sumy strzałów w tym meczu.

Ocena i xG pochodzą od dostawcy danych meczowych i nie są obliczane przez Green365. Mecze bez danych dostawcy są wykluczane ze średniej, a podana liczba wskazuje dokładnie, ile ich uwzględniono — zobacz metodologię.

Zawodnicy