Kristo Hussar | Statystyki | Piłka nożna

Obecna drużyna Kristo Hussar

Herb drużyny AS TrenčínZweryfikowany klubAS Trenčín

Jaki jest następny mecz zawodnika Kristo Hussar?

Następny mecz zawodnika Kristo Hussar to spotkanie z ŠK Slovan Bratislava w rozgrywkach Niké Liga, 07.11, godz. 11:30 (czas Brasília).

Porównaj Kristo Hussar z innym zawodnikiem

Wybierz innego zawodnika i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Kristo Hussar z

Obserwuj Kristo Hussar

Zapisz Kristo Hussar na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Kristo Hussar

Kristo Hussar

0G 2A

ostatnie 10 meczów
Kristo Hussar

Kristo Hussar

Zawodnik
10 mecze
Z
P
Z
P
Z
Kristo Hussar

Statystyki - Kristo Hussar

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Rozegrane mecze10
Średnia minut na mecz72.00
Średnia ocena7.07
Zwycięstwa drużyny70.0%
Asysty na mecz0.20
Żółte kartki0
Podania i obrona
Podania na mecz43.60
Celność podań76.8%
Wślizgi na mecz0.60
Przechwyty na mecz1.20
Procent wygranych pojedynków100.0%
Dyscyplina
Popełnione faule na mecz1.00
Łączna liczba żółtych kartek0
Łączna liczba czerwonych kartek0
Szczegółowe średnie na mecz
Aggregated raw minutesplayed Per Game72.00
Ocena na mecz5.66
Aggregated raw expectedgoals Per Game0.02
Asysty na mecz0.20
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.10
Faule na mecz1.00

Podsumowanie - Kristo Hussar

Mecze
10
Średnia minut
72.0
Średnia ocena
7.07

Gole i asysty

Gole
0
Asysty
2
Udziały przy golach
2
Gole na mecz
0.00
Asysty na mecz
0.20

Podania

Wszystkie podania
436
Celne podania
335
Podania na mecz
43.6
Celność podań
76.8%

Obrona

Wślizgi
6
Przechwyty
12
Wślizgi na mecz
0.60
Przechwyty na mecz
1.20

Dyscyplina

Faule
10
Żółte kartki
0
Czerwone kartki
0
Faule na mecz
1.00

Wyniki drużyny

Zwycięstwa
7 (70.0%)
Remisy
1 (10.0%)
Porażki
2 (20.0%)

Porównanie u siebie i na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Asysty/mecz
U siebie: 25.0%
Na wyjeździe: 75.0%
Strzały celne/mecz
U siebie: 100.0%
Na wyjeździe: 0.0%
Odbiory/mecz
U siebie: 16.7%
Na wyjeździe: 83.3%

Średnie na mecz

Asysty/mecz
0.20
Strzały celne/mecz
0.10
Celne podania/mecz
33.50
Odbiory/mecz
0.60

Kristo Hussar — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

Analiza zawodnika Kristo Hussar z 10 odnotowanymi meczami. Sprawdź statystyki goli, asyst i trendów.

Szczegółowe statystyki

10 rozegranych meczów. Zobacz szczegółowe statystyki zawodnika.

Wydajność

Zawodnik ma 10 meczów do analizy formy.

Ostatnia forma

Analiza 5 ostatnich meczów zawodnika pod kątem trendów.

Analiza u siebie/na wyjeździe

Zawodnik rozegrał 10 meczów. Sprawdź statystyki według miejsca.

Trendy

Przy 10 odnotowanych meczach przeanalizuj trendy zawodnika.

Najnowsze mecze zawodnika Kristo Hussar

Ile goli ma Kristo Hussar?

Kristo Hussar ma 0 goli w 10 meczach (wszystkich 10 meczach), a także 2 asyst asyst, 0 żółtych kartek żółtych kartek i 0 czerwonych kartek czerwonych.

Źródło: historia dostawcy statystyk.

D · Estonia · drużyny: AS Trenčín, Flora Tallinn

Gole według rozgrywek

Sumy z tej samej próbki meczów (wszystkich 10 meczach).

Gole zawodnika Kristo Hussar według rozgrywek: mecze, gole i asysty.
RozgrywkiMeczeGoleAsysty
Premium Liiga602
Niké Liga400

Jaka jest średnia ocena zawodnika Kristo Hussar?

Zawodnik Kristo Hussar ma średnia ocena 7,07 w 8 meczów z zarejestrowanymi danymi. Próba: ostatnie 10 meczów.

Średnia ocena
7,07

8 meczów z zarejestrowanymi danymi

Ocena to ocena występu przypisana przez dostawcę danych po każdym meczu w skali od 0 do 10, łącząca działania z piłką i bez piłki. Publikujemy średnią z meczów, w których dostawca zarejestrował ocenę.

Ocena i xG pochodzą od dostawcy danych meczowych i nie są obliczane przez Green365. Mecze bez danych dostawcy są wykluczane ze średniej, a podana liczba wskazuje dokładnie, ile ich uwzględniono — zobacz metodologię.

Zawodnicy