Szymon Lewkot | Statystyki | Piłka nożna

Obecna drużyna Szymon Lewkot

Herb drużyny Chrobry GłogówZweryfikowany klubChrobry Głogów

Jaki jest następny mecz zawodnika Szymon Lewkot?

Następny mecz zawodnika Szymon Lewkot to spotkanie z Bruk-Bet Termalica Nieciecza w rozgrywkach Betclic 1. Liga, 07.11, godz. 11:30 (czas Brasília).

Porównaj Szymon Lewkot z innym zawodnikiem

Wybierz innego zawodnika i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Szymon Lewkot z

Obserwuj Szymon Lewkot

Zapisz Szymon Lewkot na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Szymon Lewkot

Szymon Lewkot

0G 2A

ostatnie 10 meczów
Szymon Lewkot

Szymon Lewkot

Zawodnik
10 mecze
P
Z
Z
P
Z
Szymon Lewkot

Statystyki - Szymon Lewkot

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Rozegrane mecze10
Średnia minut na mecz76.80
Średnia ocena6.99
Zwycięstwa drużyny60.0%
Asysty na mecz0.20
Żółte kartki0
Podania i obrona
Podania na mecz26.00
Celność podań75.4%
Wślizgi na mecz0.40
Przechwyty na mecz2.00
Procent wygranych pojedynków100.0%
Dyscyplina
Popełnione faule na mecz1.20
Łączna liczba żółtych kartek0
Łączna liczba czerwonych kartek0
Szczegółowe średnie na mecz
Aggregated raw minutesplayed Per Game76.80
Ocena na mecz6.99
Aggregated raw expectedgoals Per Game0.05
Asysty na mecz0.20
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.20
Faule na mecz1.20

Podsumowanie - Szymon Lewkot

Mecze
10
Średnia minut
76.8
Średnia ocena
6.99

Gole i asysty

Gole
0
Asysty
2
Udziały przy golach
2
Gole na mecz
0.00
Asysty na mecz
0.20

Podania

Wszystkie podania
260
Celne podania
196
Podania na mecz
26.0
Celność podań
75.4%

Obrona

Wślizgi
4
Przechwyty
20
Wślizgi na mecz
0.40
Przechwyty na mecz
2.00

Dyscyplina

Faule
12
Żółte kartki
0
Czerwone kartki
0
Faule na mecz
1.20

Wyniki drużyny

Zwycięstwa
6 (60.0%)
Remisy
0 (0.0%)
Porażki
4 (40.0%)

Porównanie u siebie i na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Gole/mecz
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Asysty/mecz
U siebie: 33.3%
Na wyjeździe: 66.7%
Strzały celne/mecz
U siebie: 33.3%
Na wyjeździe: 66.7%

Średnie na mecz

Asysty/mecz
0.20
Strzały celne/mecz
0.20
Celne podania/mecz
19.60
Odbiory/mecz
0.40

Szymon Lewkot — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

Analiza zawodnika Szymon Lewkot z 10 odnotowanymi meczami. Sprawdź statystyki goli, asyst i trendów.

Szczegółowe statystyki

10 rozegranych meczów. Zobacz szczegółowe statystyki zawodnika.

Wydajność

Zawodnik ma 10 meczów do analizy formy.

Ostatnia forma

Analiza 5 ostatnich meczów zawodnika pod kątem trendów.

Analiza u siebie/na wyjeździe

Zawodnik rozegrał 10 meczów. Sprawdź statystyki według miejsca.

Trendy

Przy 10 odnotowanych meczach przeanalizuj trendy zawodnika.

Najnowsze mecze zawodnika Szymon Lewkot

Ile goli ma Szymon Lewkot?

Szymon Lewkot ma 0 goli w 10 meczach (wszystkich 10 meczach), a także 2 asyst asyst, 0 żółtych kartek żółtych kartek i 0 czerwonych kartek czerwonych.

Źródło: historia dostawcy statystyk.

M · Poland · drużyny: Chrobry Głogów

Gole według rozgrywek

Sumy z tej samej próbki meczów (wszystkich 10 meczach).

Gole zawodnika Szymon Lewkot według rozgrywek: mecze, gole i asysty.
RozgrywkiMeczeGoleAsysty
Betclic 1. Liga1002

Jaka jest średnia ocena i xG zawodnika Szymon Lewkot?

Zawodnik Szymon Lewkot ma średnia ocena 6,99 w 10 meczów z zarejestrowanymi danymi i 0,09 xG na mecz w 6 meczów z zarejestrowanymi danymi. Próba: ostatnie 10 meczów.

Średnia ocena
6,99

10 meczów z zarejestrowanymi danymi

Ocena to ocena występu przypisana przez dostawcę danych po każdym meczu w skali od 0 do 10, łącząca działania z piłką i bez piłki. Publikujemy średnią z meczów, w których dostawca zarejestrował ocenę.

xG na mecz
0,09

6 meczów z zarejestrowanymi danymi

xG (oczekiwane gole) mierzy jakość strzałów: każdy strzał otrzymuje wartość od 0 do 1 na podstawie historycznego prawdopodobieństwa zdobycia gola. xG równe 0,50 w meczu oznacza pół oczekiwanego gola z sumy strzałów w tym meczu.

Ocena i xG pochodzą od dostawcy danych meczowych i nie są obliczane przez Green365. Mecze bez danych dostawcy są wykluczane ze średniej, a podana liczba wskazuje dokładnie, ile ich uwzględniono — zobacz metodologię.

Zawodnicy