Love Arrhov | Statystyki | Piłka nożna

Obecna drużyna Love Arrhov

Herb drużyny Eintracht FrankfurtZweryfikowany klubEintracht Frankfurt

Jaki jest następny mecz zawodnika Love Arrhov?

Następny mecz zawodnika Love Arrhov to spotkanie z SC Paderborn 07 w rozgrywkach Bundesliga, 07.11, godz. 11:30 (czas Brasília).

Porównaj Love Arrhov z innym zawodnikiem

Wybierz innego zawodnika i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Love Arrhov z

Obserwuj Love Arrhov

Zapisz Love Arrhov na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Love Arrhov

Love Arrhov

0G 0A

ostatnie 10 meczów
Love Arrhov

Love Arrhov

Zawodnik
10 mecze
P
Z
R
P
Z
Love Arrhov

Statystyki - Love Arrhov

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Rozegrane mecze10
Średnia minut na mecz12.50
Średnia ocena6.54
Zwycięstwa drużyny40.0%
Żółte kartki0
Podania i obrona
Podania na mecz2.90
Celność podań82.8%
Wślizgi na mecz0.20
Procent wygranych pojedynków100.0%
Dyscyplina
Popełnione faule na mecz0.10
Łączna liczba żółtych kartek0
Łączna liczba czerwonych kartek0
Szczegółowe średnie na mecz
Aggregated raw minutesplayed Per Game12.50
Ocena na mecz3.27
Faule na mecz0.10
Aggregated raw wasfouled Per Game0.10
Aggregated raw totalpasses Per Game2.90
Aggregated raw accuratepasses Per Game2.40

Podsumowanie - Love Arrhov

Mecze
10
Średnia minut
12.5
Średnia ocena
6.54

Podania

Wszystkie podania
29
Celne podania
24
Podania na mecz
2.9
Celność podań
82.8%

Obrona

Wślizgi
2
Przechwyty
0
Wślizgi na mecz
0.20
Przechwyty na mecz
0.00

Dyscyplina

Faule
1
Żółte kartki
0
Czerwone kartki
0
Faule na mecz
0.10

Wyniki drużyny

Zwycięstwa
4 (40.0%)
Remisy
3 (30.0%)
Porażki
3 (30.0%)

Porównanie u siebie i na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Strzały celne/mecz
U siebie: 0.0%
Na wyjeździe: 100.0%
Odbiory/mecz
U siebie: 17.6%
Na wyjeździe: 82.4%
Faule/mecz
U siebie: 61.5%
Na wyjeździe: 38.5%
Procent zwycięstw
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 20.0%

Średnie na mecz

Celne podania/mecz
2.40
Odbiory/mecz
0.20
Wygrane pojedynki/mecz
0.50
Podania kluczowe/mecz
0.20

Love Arrhov — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

Analiza zawodnika Love Arrhov z 10 odnotowanymi meczami. Sprawdź statystyki goli, asyst i trendów.

Szczegółowe statystyki

10 rozegranych meczów. Zobacz szczegółowe statystyki zawodnika.

Wydajność

Zawodnik ma 10 meczów do analizy formy.

Ostatnia forma

Ostatnia forma: 2 zwycięstw, 1 remisów i 2 porażek.

Analiza u siebie/na wyjeździe

Zawodnik rozegrał 10 meczów. Sprawdź statystyki według miejsca.

Trendy

Przy 10 odnotowanych meczach przeanalizuj trendy zawodnika.

Najnowsze mecze zawodnika Love Arrhov

Ile goli ma Love Arrhov?

Love Arrhov ma 0 goli w 10 meczach (wszystkich 10 meczach), a także 0 asyst asyst, 0 żółtych kartek żółtych kartek i 0 czerwonych kartek czerwonych.

Źródło: historia dostawcy statystyk.

M · Sweden · drużyny: Eintracht Frankfurt

Gole według rozgrywek

Sumy z tej samej próbki meczów (wszystkich 10 meczach).

Gole zawodnika Love Arrhov według rozgrywek: mecze, gole i asysty.
RozgrywkiMeczeGoleAsysty
Bundesliga800
Club Friendly Games200

Jaka jest średnia ocena zawodnika Love Arrhov?

Zawodnik Love Arrhov ma średnia ocena 6,54 w 5 meczów z zarejestrowanymi danymi. Próba: ostatnie 10 meczów.

Średnia ocena
6,54

5 meczów z zarejestrowanymi danymi

Ocena to ocena występu przypisana przez dostawcę danych po każdym meczu w skali od 0 do 10, łącząca działania z piłką i bez piłki. Publikujemy średnią z meczów, w których dostawca zarejestrował ocenę.

Ocena i xG pochodzą od dostawcy danych meczowych i nie są obliczane przez Green365. Mecze bez danych dostawcy są wykluczane ze średniej, a podana liczba wskazuje dokładnie, ile ich uwzględniono — zobacz metodologię.

Zawodnicy