Luciano Ursino | Statystyki | Piłka nożna

Obecna drużyna Luciano Ursino

Herb drużyny GuabiráZweryfikowany klubGuabirá

Jaki jest następny mecz zawodnika Luciano Ursino?

Następny mecz zawodnika Luciano Ursino to spotkanie z CD San Antonio w rozgrywkach División Profesional, 07.11, godz. 20:30 (czas Brasília).

Porównaj Luciano Ursino z innym zawodnikiem

Wybierz innego zawodnika i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Luciano Ursino z

Obserwuj Luciano Ursino

Zapisz Luciano Ursino na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Luciano Ursino

Luciano Ursino

1G 1A

ostatnie 10 meczów
Luciano Ursino

Luciano Ursino

Zawodnik
10 mecze
Z
R
P
P
Z
Luciano Ursino

Statystyki - Luciano Ursino

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Rozegrane mecze10
Średnia minut na mecz71.20
Średnia ocena6.84
Zwycięstwa drużyny30.0%
Gole na mecz0.10
Asysty na mecz0.10
Gole i asysty
Gole na mecz0.10
Asysty na mecz0.10
Udział przy golach na mecz0.20
Podania i obrona
Podania na mecz23.80
Celność podań73.5%
Wślizgi na mecz1.30
Przechwyty na mecz0.50
Procent wygranych pojedynków100.0%
Dyscyplina
Popełnione faule na mecz1.20
Łączna liczba żółtych kartek0
Łączna liczba czerwonych kartek0
Szczegółowe średnie na mecz
Aggregated raw minutesplayed Per Game71.20
Ocena na mecz5.47
Gole na mecz0.10
Asysty na mecz0.10
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.40
Faule na mecz1.20

Podsumowanie - Luciano Ursino

Mecze
10
Średnia minut
71.2
Średnia ocena
6.84

Gole i asysty

Gole
1
Asysty
1
Udziały przy golach
2
Gole na mecz
0.10
Asysty na mecz
0.10

Podania

Wszystkie podania
238
Celne podania
175
Podania na mecz
23.8
Celność podań
73.5%

Obrona

Wślizgi
13
Przechwyty
5
Wślizgi na mecz
1.30
Przechwyty na mecz
0.50

Dyscyplina

Faule
12
Żółte kartki
0
Czerwone kartki
0
Faule na mecz
1.20

Wyniki drużyny

Zwycięstwa
3 (30.0%)
Remisy
1 (10.0%)
Porażki
6 (60.0%)

Porównanie u siebie i na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Gole/mecz
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Asysty/mecz
U siebie: 33.3%
Na wyjeździe: 66.7%
Strzały celne/mecz
U siebie: 16.7%
Na wyjeździe: 83.3%

Średnie na mecz

Gole/mecz
0.10
Asysty/mecz
0.10
Strzały celne/mecz
0.40
Celne podania/mecz
17.50

Luciano Ursino — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

Profil zawodnika Luciano Ursino: 10 przeanalizowanych meczów i 1 goli. Wykorzystaj te statystyki w zakładach na strzelców.

Szczegółowe statystyki

1 goli zdobytych w karierze. Przeanalizuj tę liczbę.

Wydajność

Średnio 0.1 goli i 0.1 asyst na mecz. Istotne liczby.

Ostatnia forma

Aktualna forma: 1 goli w 5 ostatnich meczach. Ta forma jest istotna.

Analiza u siebie/na wyjeździe

Zawodnik rozegrał 10 meczów. Sprawdź statystyki według miejsca.

Trendy

Przy 10 odnotowanych meczach przeanalizuj trendy zawodnika.

Najnowsze mecze zawodnika Luciano Ursino

Ile goli ma Luciano Ursino?

Luciano Ursino ma 1 gol w 10 meczach (wszystkich 10 meczach), a także 1 asyst asyst, 0 żółtych kartek żółtych kartek i 0 czerwonych kartek czerwonych.

Źródło: historia dostawcy statystyk.

M · Bolivia · drużyny: Guabirá, Oriente Petrolero, The Strongest

Gole według rozgrywek

Sumy z tej samej próbki meczów (wszystkich 10 meczach).

Gole zawodnika Luciano Ursino według rozgrywek: mecze, gole i asysty.
RozgrywkiMeczeGoleAsysty
División Profesional911
Copa Division Profesional100

Jaka jest średnia ocena zawodnika Luciano Ursino?

Zawodnik Luciano Ursino ma średnia ocena 6,84 w 8 meczów z zarejestrowanymi danymi. Próba: ostatnie 10 meczów.

Średnia ocena
6,84

8 meczów z zarejestrowanymi danymi

Ocena to ocena występu przypisana przez dostawcę danych po każdym meczu w skali od 0 do 10, łącząca działania z piłką i bez piłki. Publikujemy średnią z meczów, w których dostawca zarejestrował ocenę.

Ocena i xG pochodzą od dostawcy danych meczowych i nie są obliczane przez Green365. Mecze bez danych dostawcy są wykluczane ze średniej, a podana liczba wskazuje dokładnie, ile ich uwzględniono — zobacz metodologię.

Zawodnicy