Lyes Houri | Statystyki | Piłka nożna

Obecna drużyna Lyes Houri

Herb drużyny Universitatea CraiovaZweryfikowany klubUniversitatea Craiova

Jaki jest następny mecz zawodnika Lyes Houri?

Następny mecz zawodnika Lyes Houri to spotkanie z Sepsi OSK w rozgrywkach Romanian Super Liga, 25.10, godz. 14:00 (czas Brasília).

Porównaj Lyes Houri z innym zawodnikiem

Wybierz innego zawodnika i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Lyes Houri z

Obserwuj Lyes Houri

Zapisz Lyes Houri na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Lyes Houri

Lyes Houri

0G 0A

ostatnie 10 meczów
Lyes Houri

Lyes Houri

Zawodnik
10 mecze
P
Z
P
Z
Z
Lyes Houri

Statystyki - Lyes Houri

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Rozegrane mecze10
Średnia minut na mecz8.10
Średnia ocena6.86
Zwycięstwa drużyny50.0%
Żółte kartki0
Podania i obrona
Podania na mecz6.10
Celność podań95.1%
Wślizgi na mecz0.30
Procent wygranych pojedynków100.0%
Łączna liczba żółtych kartek0
Łączna liczba czerwonych kartek0
Szczegółowe średnie na mecz
Aggregated raw minutesplayed Per Game8.10
Ocena na mecz3.43
Aggregated raw expectedgoals Per Game0.01
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.20
Aggregated raw wasfouled Per Game0.70
Aggregated raw totalpasses Per Game6.10

Podsumowanie - Lyes Houri

Mecze
10
Średnia minut
8.1
Średnia ocena
6.86

Podania

Wszystkie podania
61
Celne podania
58
Podania na mecz
6.1
Celność podań
95.1%

Obrona

Wślizgi
3
Przechwyty
0
Wślizgi na mecz
0.30
Przechwyty na mecz
0.00

Wyniki drużyny

Zwycięstwa
5 (50.0%)
Remisy
1 (10.0%)
Porażki
4 (40.0%)

Porównanie u siebie i na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Strzały celne/mecz
U siebie: 66.7%
Na wyjeździe: 33.3%
Odbiory/mecz
U siebie: 37.5%
Na wyjeździe: 62.5%
Faule/mecz
U siebie: 0.0%
Na wyjeździe: 100.0%
Procent zwycięstw
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 30.0%

Średnie na mecz

Strzały celne/mecz
0.20
Celne podania/mecz
5.80
Odbiory/mecz
0.30
Pojedynki powietrzne/mecz
0.20

Lyes Houri — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

Analiza zawodnika Lyes Houri z 10 odnotowanymi meczami. Sprawdź statystyki goli, asyst i trendów.

Szczegółowe statystyki

10 rozegranych meczów. Zobacz szczegółowe statystyki zawodnika.

Wydajność

Zawodnik ma 10 meczów do analizy formy.

Ostatnia forma

Analiza 5 ostatnich meczów zawodnika pod kątem trendów.

Analiza u siebie/na wyjeździe

Zawodnik rozegrał 10 meczów. Sprawdź statystyki według miejsca.

Trendy

Przy 10 odnotowanych meczach przeanalizuj trendy zawodnika.

Najnowsze mecze zawodnika Lyes Houri

Ile goli ma Lyes Houri?

Lyes Houri ma 0 goli w 10 meczach (wszystkich 10 meczach), a także 0 asyst asyst, 0 żółtych kartek żółtych kartek i 0 czerwonych kartek czerwonych.

Źródło: historia dostawcy statystyk.

M · France · drużyny: Universitatea Craiova

Gole według rozgrywek

Sumy z tej samej próbki meczów (wszystkich 10 meczach).

Gole zawodnika Lyes Houri według rozgrywek: mecze, gole i asysty.
RozgrywkiMeczeGoleAsysty
Romanian Super Liga900
UEFA Conference League100

Jaka jest średnia ocena zawodnika Lyes Houri?

Zawodnik Lyes Houri ma średnia ocena 6,86 w 5 meczów z zarejestrowanymi danymi. Próba: ostatnie 10 meczów.

Średnia ocena
6,86

5 meczów z zarejestrowanymi danymi

Ocena to ocena występu przypisana przez dostawcę danych po każdym meczu w skali od 0 do 10, łącząca działania z piłką i bez piłki. Publikujemy średnią z meczów, w których dostawca zarejestrował ocenę.

Ocena i xG pochodzą od dostawcy danych meczowych i nie są obliczane przez Green365. Mecze bez danych dostawcy są wykluczane ze średniej, a podana liczba wskazuje dokładnie, ile ich uwzględniono — zobacz metodologię.

Zawodnicy