Maia Tabion | Statystyki | Piłka nożna

Obecna drużyna Maia Tabion

Herb drużyny Columbia LionsZweryfikowany klubColumbia Lions

Porównaj Maia Tabion z innym zawodnikiem

Wybierz innego zawodnika i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Maia Tabion z

Maia Tabion

2G 2A

ostatnie 10 meczów
Maia Tabion

Maia Tabion

Zawodnik
10 mecze
P
P
Z
R
P
Maia Tabion

Statystyki - Maia Tabion

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Rozegrane mecze10
Średnia minut na mecz86.80
Średnia ocena7.11
Zwycięstwa drużyny30.0%
Gole na mecz0.20
Asysty na mecz0.20
Gole i asysty
Gole na mecz0.20
Asysty na mecz0.20
Udział przy golach na mecz0.40
Podania i obrona
Podania na mecz41.50
Celność podań77.3%
Wślizgi na mecz0.30
Przechwyty na mecz1.10
Procent wygranych pojedynków100.0%
Dyscyplina
Popełnione faule na mecz0.60
Łączna liczba żółtych kartek0
Łączna liczba czerwonych kartek0
Szczegółowe średnie na mecz
Aggregated raw minutesplayed Per Game86.80
Ocena na mecz5.69
Aggregated raw expectedgoals Per Game0.20
Gole na mecz0.20
Asysty na mecz0.20
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.80

Podsumowanie - Maia Tabion

Mecze
10
Średnia minut
86.8
Średnia ocena
7.11

Gole i asysty

Gole
2
Asysty
2
Udziały przy golach
4
Gole na mecz
0.20
Asysty na mecz
0.20

Podania

Wszystkie podania
415
Celne podania
321
Podania na mecz
41.5
Celność podań
77.3%

Obrona

Wślizgi
3
Przechwyty
11
Wślizgi na mecz
0.30
Przechwyty na mecz
1.10

Dyscyplina

Faule
6
Żółte kartki
0
Czerwone kartki
0
Faule na mecz
0.60

Wyniki drużyny

Zwycięstwa
3 (30.0%)
Remisy
3 (30.0%)
Porażki
4 (40.0%)

Porównanie u siebie i na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Gole/mecz
U siebie: 100.0%
Na wyjeździe: 0.0%
Asysty/mecz
U siebie: 100.0%
Na wyjeździe: 0.0%
Strzały celne/mecz
U siebie: 59.3%
Na wyjeździe: 40.7%

Średnie na mecz

Gole/mecz
0.20
Asysty/mecz
0.20
Strzały celne/mecz
0.80
Celne podania/mecz
32.10

Maia Tabion — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

Profil zawodnika Maia Tabion: 10 przeanalizowanych meczów i 2 goli. Wykorzystaj te statystyki w zakładach na strzelców.

Szczegółowe statystyki

2 goli zdobytych w karierze. Przeanalizuj tę liczbę.

Wydajność

Średnio 0.2 goli i 0.2 asyst na mecz. Istotne liczby.

Ostatnia forma

Ostatnia forma: w 5 ostatnich meczach zawodnik zdobył 1 goli i zanotował 2 asyst. Przeanalizuj aktualny trend strzelecki.

Analiza u siebie/na wyjeździe

Zawodnik rozegrał 10 meczów. Sprawdź statystyki według miejsca.

Trendy

Przy 10 odnotowanych meczach przeanalizuj trendy zawodnika.

Najnowsze mecze zawodnika Maia Tabion

Ile goli ma Maia Tabion?

Maia Tabion ma 2 goli w 10 meczach (wszystkich 10 meczach), a także 2 asyst asyst, 0 żółtych kartek żółtych kartek i 0 czerwonych kartek czerwonych.

Źródło: historia dostawcy statystyk.

F · USA · drużyny: Columbia Lions

Gole według rozgrywek

Sumy z tej samej próbki meczów (wszystkich 10 meczach).

Gole zawodnika Maia Tabion według rozgrywek: mecze, gole i asysty.
RozgrywkiMeczeGoleAsysty
NCAA Regular Season, Women1022

Jaka jest średnia ocena i xG zawodnika Maia Tabion?

Zawodnik Maia Tabion ma średnia ocena 7,11 w 8 meczów z zarejestrowanymi danymi i 0,22 xG na mecz w 9 meczów z zarejestrowanymi danymi. Próba: ostatnie 10 meczów.

Średnia ocena
7,11

8 meczów z zarejestrowanymi danymi

Ocena to ocena występu przypisana przez dostawcę danych po każdym meczu w skali od 0 do 10, łącząca działania z piłką i bez piłki. Publikujemy średnią z meczów, w których dostawca zarejestrował ocenę.

xG na mecz
0,22

9 meczów z zarejestrowanymi danymi

xG (oczekiwane gole) mierzy jakość strzałów: każdy strzał otrzymuje wartość od 0 do 1 na podstawie historycznego prawdopodobieństwa zdobycia gola. xG równe 0,50 w meczu oznacza pół oczekiwanego gola z sumy strzałów w tym meczu.

Ocena i xG pochodzą od dostawcy danych meczowych i nie są obliczane przez Green365. Mecze bez danych dostawcy są wykluczane ze średniej, a podana liczba wskazuje dokładnie, ile ich uwzględniono — zobacz metodologię.

Zawodnicy