Marc Rebés | Statystyki | Piłka nożna

Obecna drużyna Marc Rebés

Herb drużyny FC Santa ColomaZweryfikowany klubFC Santa Coloma

Jaki jest następny mecz zawodnika Marc Rebés?

Następny mecz zawodnika Marc Rebés to spotkanie z FC Ordino w rozgrywkach Primera Divisió, 08.11, godz. 10:00 (czas Brasília).

Porównaj Marc Rebés z innym zawodnikiem

Wybierz innego zawodnika i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Marc Rebés z

Obserwuj Marc Rebés

Zapisz Marc Rebés na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Marc Rebés

Marc Rebés

1G 0A

ostatnie 10 meczów
Marc Rebés

Marc Rebés

Zawodnik
10 mecze
P
Z
Z
Z
P
Marc Rebés

Statystyki - Marc Rebés

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Rozegrane mecze10
Średnia minut na mecz45.00
Średnia ocena6.98
Zwycięstwa drużyny50.0%
Gole na mecz0.10
Żółte kartki0
Gole i asysty
Gole na mecz0.10
Udział przy golach na mecz0.10
Podania i obrona
Podania na mecz21.90
Celność podań86.3%
Wślizgi na mecz0.40
Przechwyty na mecz0.70
Procent wygranych pojedynków100.0%
Dyscyplina
Popełnione faule na mecz0.90
Łączna liczba żółtych kartek0
Łączna liczba czerwonych kartek0
Szczegółowe średnie na mecz
Aggregated raw minutesplayed Per Game45.00
Ocena na mecz3.49
Aggregated raw expectedgoals Per Game0.03
Gole na mecz0.10
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.20
Faule na mecz0.90

Podsumowanie - Marc Rebés

Mecze
10
Średnia minut
45.0
Średnia ocena
6.98

Gole i asysty

Gole
1
Asysty
0
Udziały przy golach
1
Gole na mecz
0.10
Asysty na mecz
0.00

Podania

Wszystkie podania
219
Celne podania
189
Podania na mecz
21.9
Celność podań
86.3%

Obrona

Wślizgi
4
Przechwyty
7
Wślizgi na mecz
0.40
Przechwyty na mecz
0.70

Dyscyplina

Faule
9
Żółte kartki
0
Czerwone kartki
0
Faule na mecz
0.90

Wyniki drużyny

Zwycięstwa
5 (50.0%)
Remisy
0 (0.0%)
Porażki
5 (50.0%)

Porównanie u siebie i na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Gole/mecz
U siebie: 0.0%
Na wyjeździe: 100.0%
Strzały celne/mecz
U siebie: 0.0%
Na wyjeździe: 100.0%
Odbiory/mecz
U siebie: 0.0%
Na wyjeździe: 100.0%

Średnie na mecz

Gole/mecz
0.10
Strzały celne/mecz
0.20
Celne podania/mecz
18.90
Odbiory/mecz
0.40

Marc Rebés — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

Profil zawodnika Marc Rebés: 10 przeanalizowanych meczów i 1 goli. Wykorzystaj te statystyki w zakładach na strzelców.

Szczegółowe statystyki

1 goli zdobytych w karierze. Przeanalizuj tę liczbę.

Wydajność

Zawodnik zdobywa średnio 0.1 goli na mecz. Weź pod uwagę tę liczbę.

Ostatnia forma

Aktualna forma: 1 goli w 5 ostatnich meczach. Ta forma jest istotna.

Analiza u siebie/na wyjeździe

Zawodnik rozegrał 10 meczów. Sprawdź statystyki według miejsca.

Trendy

Przy 10 odnotowanych meczach przeanalizuj trendy zawodnika.

Najnowsze mecze zawodnika Marc Rebés

Ile goli ma Marc Rebés?

Marc Rebés ma 1 gol w 10 meczach (wszystkich 10 meczach), a także 0 asyst asyst, 0 żółtych kartek żółtych kartek i 0 czerwonych kartek czerwonych.

Źródło: historia dostawcy statystyk.

D · Andorra · drużyny: FC Santa Coloma, FC Rànger's, Andorra

Gole według rozgrywek

Sumy z tej samej próbki meczów (wszystkich 10 meczach).

Gole zawodnika Marc Rebés według rozgrywek: mecze, gole i asysty.
RozgrywkiMeczeGoleAsysty
Primera Divisió510
World Cup Qual. UEFA300
UEFA Conference League100
International Friendly Games100

Jaka jest średnia ocena zawodnika Marc Rebés?

Zawodnik Marc Rebés ma średnia ocena 6,98 w 5 meczów z zarejestrowanymi danymi. Próba: ostatnie 10 meczów.

Średnia ocena
6,98

5 meczów z zarejestrowanymi danymi

Ocena to ocena występu przypisana przez dostawcę danych po każdym meczu w skali od 0 do 10, łącząca działania z piłką i bez piłki. Publikujemy średnią z meczów, w których dostawca zarejestrował ocenę.

Ocena i xG pochodzą od dostawcy danych meczowych i nie są obliczane przez Green365. Mecze bez danych dostawcy są wykluczane ze średniej, a podana liczba wskazuje dokładnie, ile ich uwzględniono — zobacz metodologię.

Zawodnicy