Max Brandt | Statystyki | Piłka nożna

Obecna drużyna Max Brandt

Herb drużyny SV Wehen WiesbadenZweryfikowany klubSV Wehen Wiesbaden

Jaki jest następny mecz zawodnika Max Brandt?

Następny mecz zawodnika Max Brandt to spotkanie z TSV Havelse w rozgrywkach 3. Liga, 07.11, godz. 10:00 (czas Brasília).

Porównaj Max Brandt z innym zawodnikiem

Wybierz innego zawodnika i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Max Brandt z

Obserwuj Max Brandt

Zapisz Max Brandt na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Max Brandt

Max Brandt

2G 1A

ostatnie 10 meczów
Max Brandt

Max Brandt

Zawodnik
10 mecze
Z
P
P
P
Z
Max Brandt

Statystyki - Max Brandt

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Rozegrane mecze10
Średnia minut na mecz81.40
Średnia ocena7.15
Zwycięstwa drużyny20.0%
Gole na mecz0.20
Asysty na mecz0.10
Gole i asysty
Gole na mecz0.20
Asysty na mecz0.10
Udział przy golach na mecz0.30
Podania i obrona
Podania na mecz40.80
Celność podań82.8%
Wślizgi na mecz0.30
Przechwyty na mecz1.00
Procent wygranych pojedynków100.0%
Dyscyplina
Popełnione faule na mecz1.20
Łączna liczba żółtych kartek0
Łączna liczba czerwonych kartek0
Szczegółowe średnie na mecz
Aggregated raw minutesplayed Per Game81.40
Ocena na mecz7.15
Aggregated raw expectedgoals Per Game0.12
Gole na mecz0.20
Asysty na mecz0.10
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.50

Podsumowanie - Max Brandt

Mecze
10
Średnia minut
81.4
Średnia ocena
7.15

Gole i asysty

Gole
2
Asysty
1
Udziały przy golach
3
Gole na mecz
0.20
Asysty na mecz
0.10

Podania

Wszystkie podania
408
Celne podania
338
Podania na mecz
40.8
Celność podań
82.8%

Obrona

Wślizgi
3
Przechwyty
10
Wślizgi na mecz
0.30
Przechwyty na mecz
1.00

Dyscyplina

Faule
12
Żółte kartki
0
Czerwone kartki
0
Faule na mecz
1.20

Wyniki drużyny

Zwycięstwa
2 (20.0%)
Remisy
0 (0.0%)
Porażki
8 (80.0%)

Porównanie u siebie i na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Gole/mecz
U siebie: 0.0%
Na wyjeździe: 100.0%
Asysty/mecz
U siebie: 100.0%
Na wyjeździe: 0.0%
Strzały celne/mecz
U siebie: 66.7%
Na wyjeździe: 33.3%

Średnie na mecz

Gole/mecz
0.20
Asysty/mecz
0.10
Strzały celne/mecz
0.50
Celne podania/mecz
33.80

Max Brandt — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

Profil zawodnika Max Brandt: 10 przeanalizowanych meczów i 2 goli. Wykorzystaj te statystyki w zakładach na strzelców.

Szczegółowe statystyki

2 goli zdobytych w karierze. Przeanalizuj tę liczbę.

Wydajność

Średnio 0.2 goli i 0.1 asyst na mecz. Istotne liczby.

Ostatnia forma

Ostatnia forma: w 5 ostatnich meczach zawodnik zdobył 1 goli i zanotował 1 asyst. Przeanalizuj aktualny trend strzelecki.

Analiza u siebie/na wyjeździe

Zawodnik rozegrał 10 meczów. Sprawdź statystyki według miejsca.

Trendy

Przy 10 odnotowanych meczach przeanalizuj trendy zawodnika.

Najnowsze mecze zawodnika Max Brandt

Ile goli ma Max Brandt?

Max Brandt ma 2 goli w 10 meczach (wszystkich 10 meczach), a także 1 asyst asyst, 0 żółtych kartek żółtych kartek i 0 czerwonych kartek czerwonych.

Źródło: historia dostawcy statystyk.

M · drużyny: SV Wehen Wiesbaden, SSV Ulm 1846

Gole według rozgrywek

Sumy z tej samej próbki meczów (wszystkich 10 meczach).

Gole zawodnika Max Brandt według rozgrywek: mecze, gole i asysty.
RozgrywkiMeczeGoleAsysty
3. Liga921
Club Friendly Games100

Jaka jest średnia ocena i xG zawodnika Max Brandt?

Zawodnik Max Brandt ma średnia ocena 7,15 w 10 meczów z zarejestrowanymi danymi i 0,18 xG na mecz w 7 meczów z zarejestrowanymi danymi. Próba: ostatnie 10 meczów.

Średnia ocena
7,15

10 meczów z zarejestrowanymi danymi

Ocena to ocena występu przypisana przez dostawcę danych po każdym meczu w skali od 0 do 10, łącząca działania z piłką i bez piłki. Publikujemy średnią z meczów, w których dostawca zarejestrował ocenę.

xG na mecz
0,18

7 meczów z zarejestrowanymi danymi

xG (oczekiwane gole) mierzy jakość strzałów: każdy strzał otrzymuje wartość od 0 do 1 na podstawie historycznego prawdopodobieństwa zdobycia gola. xG równe 0,50 w meczu oznacza pół oczekiwanego gola z sumy strzałów w tym meczu.

Ocena i xG pochodzą od dostawcy danych meczowych i nie są obliczane przez Green365. Mecze bez danych dostawcy są wykluczane ze średniej, a podana liczba wskazuje dokładnie, ile ich uwzględniono — zobacz metodologię.

Zawodnicy