Mirko Miceli | Statystyki | Piłka nożna

Obecna drużyna Mirko Miceli

Herb drużyny CataniaZweryfikowany klubCatania

Jaki jest następny mecz zawodnika Mirko Miceli?

Następny mecz zawodnika Mirko Miceli to spotkanie z Giugliano w rozgrywkach Serie C, Girone C, 25.10, godz. 08:30 (czas Brasília).

Porównaj Mirko Miceli z innym zawodnikiem

Wybierz innego zawodnika i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Mirko Miceli z

Obserwuj Mirko Miceli

Zapisz Mirko Miceli na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Mirko Miceli

Mirko Miceli

0G 0A

ostatnie 10 meczów
Mirko Miceli

Mirko Miceli

Zawodnik
10 mecze
P
P
Z
P
Z
Mirko Miceli

Statystyki - Mirko Miceli

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Rozegrane mecze10
Średnia minut na mecz82.80
Średnia ocena6.99
Zwycięstwa drużyny30.0%
Żółte kartki0
Podania i obrona
Podania na mecz41.70
Celność podań84.2%
Wślizgi na mecz0.10
Przechwyty na mecz1.40
Procent wygranych pojedynków100.0%
Dyscyplina
Popełnione faule na mecz1.20
Łączna liczba żółtych kartek0
Łączna liczba czerwonych kartek0
Szczegółowe średnie na mecz
Aggregated raw minutesplayed Per Game82.80
Ocena na mecz5.59
Aggregated raw expectedgoals Per Game0.05
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.20
Faule na mecz1.20
Aggregated raw wasfouled Per Game0.60

Podsumowanie - Mirko Miceli

Mecze
10
Średnia minut
82.8
Średnia ocena
6.99

Podania

Wszystkie podania
417
Celne podania
351
Podania na mecz
41.7
Celność podań
84.2%

Obrona

Wślizgi
1
Przechwyty
14
Wślizgi na mecz
0.10
Przechwyty na mecz
1.40

Dyscyplina

Faule
12
Żółte kartki
0
Czerwone kartki
0
Faule na mecz
1.20

Wyniki drużyny

Zwycięstwa
3 (30.0%)
Remisy
2 (20.0%)
Porażki
5 (50.0%)

Porównanie u siebie i na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Gole/mecz
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Strzały celne/mecz
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Odbiory/mecz
U siebie: 0.0%
Na wyjeździe: 100.0%

Średnie na mecz

Strzały celne/mecz
0.20
Celne podania/mecz
35.10
Odbiory/mecz
0.10
Przechwyty/mecz
1.40

Mirko Miceli — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

Analiza zawodnika Mirko Miceli z 10 odnotowanymi meczami. Sprawdź statystyki goli, asyst i trendów.

Szczegółowe statystyki

10 rozegranych meczów. Zobacz szczegółowe statystyki zawodnika.

Wydajność

Zawodnik ma 10 meczów do analizy formy.

Ostatnia forma

Analiza 5 ostatnich meczów zawodnika pod kątem trendów.

Analiza u siebie/na wyjeździe

Zawodnik rozegrał 10 meczów. Sprawdź statystyki według miejsca.

Trendy

Przy 10 odnotowanych meczach przeanalizuj trendy zawodnika.

Najnowsze mecze zawodnika Mirko Miceli

Ile goli ma Mirko Miceli?

Mirko Miceli ma 0 goli w 10 meczach (wszystkich 10 meczach), a także 0 asyst asyst, 0 żółtych kartek żółtych kartek i 0 czerwonych kartek czerwonych.

Źródło: historia dostawcy statystyk.

D · Italy · drużyny: Catania, Monopoli

Gole według rozgrywek

Sumy z tej samej próbki meczów (wszystkich 10 meczach).

Gole zawodnika Mirko Miceli według rozgrywek: mecze, gole i asysty.
RozgrywkiMeczeGoleAsysty
Serie C, Girone C900
Serie C, Playoffs100

Jaka jest średnia ocena i xG zawodnika Mirko Miceli?

Zawodnik Mirko Miceli ma średnia ocena 6,99 w 8 meczów z zarejestrowanymi danymi i 0,08 xG na mecz w 6 meczów z zarejestrowanymi danymi. Próba: ostatnie 10 meczów.

Średnia ocena
6,99

8 meczów z zarejestrowanymi danymi

Ocena to ocena występu przypisana przez dostawcę danych po każdym meczu w skali od 0 do 10, łącząca działania z piłką i bez piłki. Publikujemy średnią z meczów, w których dostawca zarejestrował ocenę.

xG na mecz
0,08

6 meczów z zarejestrowanymi danymi

xG (oczekiwane gole) mierzy jakość strzałów: każdy strzał otrzymuje wartość od 0 do 1 na podstawie historycznego prawdopodobieństwa zdobycia gola. xG równe 0,50 w meczu oznacza pół oczekiwanego gola z sumy strzałów w tym meczu.

Ocena i xG pochodzą od dostawcy danych meczowych i nie są obliczane przez Green365. Mecze bez danych dostawcy są wykluczane ze średniej, a podana liczba wskazuje dokładnie, ile ich uwzględniono — zobacz metodologię.

Zawodnicy