Neelia Pitko | Statystyki | Piłka nożna

Obecna drużyna Neelia Pitko

Herb drużyny Åland UnitedZweryfikowany klubÅland United

Jaki jest następny mecz zawodnika Neelia Pitko?

Następny mecz zawodnika Neelia Pitko to spotkanie z KuPS w rozgrywkach Kansallinen Liiga, 24.10, godz. 11:00 (czas Brasília).

Porównaj Neelia Pitko z innym zawodnikiem

Wybierz innego zawodnika i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Neelia Pitko z

Obserwuj Neelia Pitko

Zapisz Neelia Pitko na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Neelia Pitko

Neelia Pitko

2G 1A

ostatnie 10 meczów
Neelia Pitko

Neelia Pitko

Zawodnik
10 mecze
Z
Z
Z
P
Z
Neelia Pitko

Statystyki - Neelia Pitko

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Rozegrane mecze10
Średnia minut na mecz82.40
Średnia ocena6.53
Zwycięstwa drużyny40.0%
Gole na mecz0.20
Asysty na mecz0.10
Gole i asysty
Gole na mecz0.20
Asysty na mecz0.10
Udział przy golach na mecz0.30
Podania i obrona
Podania na mecz23.60
Celność podań68.2%
Przechwyty na mecz1.30
Procent wygranych pojedynków100.0%
Dyscyplina
Popełnione faule na mecz0.60
Łączna liczba żółtych kartek0
Łączna liczba czerwonych kartek0
Szczegółowe średnie na mecz
Aggregated raw minutesplayed Per Game82.40
Ocena na mecz6.53
Aggregated raw expectedgoals Per Game0.05
Gole na mecz0.20
Asysty na mecz0.10
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.40

Podsumowanie - Neelia Pitko

Mecze
10
Średnia minut
82.4
Średnia ocena
6.53

Gole i asysty

Gole
2
Asysty
1
Udziały przy golach
3
Gole na mecz
0.20
Asysty na mecz
0.10

Podania

Wszystkie podania
236
Celne podania
161
Podania na mecz
23.6
Celność podań
68.2%

Obrona

Wślizgi
0
Przechwyty
13
Wślizgi na mecz
0.00
Przechwyty na mecz
1.30

Dyscyplina

Faule
6
Żółte kartki
0
Czerwone kartki
0
Faule na mecz
0.60

Wyniki drużyny

Zwycięstwa
4 (40.0%)
Remisy
0 (0.0%)
Porażki
6 (60.0%)

Porównanie u siebie i na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Gole/mecz
U siebie: 66.7%
Na wyjeździe: 33.3%
Asysty/mecz
U siebie: 100.0%
Na wyjeździe: 0.0%
Strzały celne/mecz
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Średnie na mecz

Gole/mecz
0.20
Asysty/mecz
0.10
Strzały celne/mecz
0.40
Celne podania/mecz
16.10

Neelia Pitko — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

Profil zawodnika Neelia Pitko: 10 przeanalizowanych meczów i 2 goli. Wykorzystaj te statystyki w zakładach na strzelców.

Szczegółowe statystyki

2 goli zdobytych w karierze. Przeanalizuj tę liczbę.

Wydajność

Średnio 0.2 goli i 0.1 asyst na mecz. Istotne liczby.

Ostatnia forma

Aktualna forma: 2 goli w 5 ostatnich meczach. Ta forma jest istotna.

Analiza u siebie/na wyjeździe

Zawodnik rozegrał 10 meczów. Sprawdź statystyki według miejsca.

Trendy

Przy 10 odnotowanych meczach przeanalizuj trendy zawodnika.

Najnowsze mecze zawodnika Neelia Pitko

Ile goli ma Neelia Pitko?

Neelia Pitko ma 2 goli w 10 meczach (wszystkich 10 meczach), a także 1 asyst asyst, 0 żółtych kartek żółtych kartek i 0 czerwonych kartek czerwonych.

Źródło: historia dostawcy statystyk.

M · Finland · drużyny: Åland United, JyPK

Gole według rozgrywek

Sumy z tej samej próbki meczów (wszystkich 10 meczach).

Gole zawodnika Neelia Pitko według rozgrywek: mecze, gole i asysty.
RozgrywkiMeczeGoleAsysty
Kansallinen Liiga1021

Jaka jest średnia ocena i xG zawodnika Neelia Pitko?

Zawodnik Neelia Pitko ma średnia ocena 6,53 w 10 meczów z zarejestrowanymi danymi i 0,10 xG na mecz w 5 meczów z zarejestrowanymi danymi. Próba: ostatnie 10 meczów.

Średnia ocena
6,53

10 meczów z zarejestrowanymi danymi

Ocena to ocena występu przypisana przez dostawcę danych po każdym meczu w skali od 0 do 10, łącząca działania z piłką i bez piłki. Publikujemy średnią z meczów, w których dostawca zarejestrował ocenę.

xG na mecz
0,10

5 meczów z zarejestrowanymi danymi

xG (oczekiwane gole) mierzy jakość strzałów: każdy strzał otrzymuje wartość od 0 do 1 na podstawie historycznego prawdopodobieństwa zdobycia gola. xG równe 0,50 w meczu oznacza pół oczekiwanego gola z sumy strzałów w tym meczu.

Ocena i xG pochodzą od dostawcy danych meczowych i nie są obliczane przez Green365. Mecze bez danych dostawcy są wykluczane ze średniej, a podana liczba wskazuje dokładnie, ile ich uwzględniono — zobacz metodologię.

Zawodnicy