Nik Omladič | Statystyki | Piłka nożna

Obecna drużyna Nik Omladič

Herb drużyny FC KoperZweryfikowany klubFC Koper

Jaki jest następny mecz zawodnika Nik Omladič?

Następny mecz zawodnika Nik Omladič to spotkanie z NŠ Mura w rozgrywkach PrvaLiga, 07.11, godz. 11:00 (czas Brasília).

Porównaj Nik Omladič z innym zawodnikiem

Wybierz innego zawodnika i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Nik Omladič z

Obserwuj Nik Omladič

Zapisz Nik Omladič na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Nik Omladič

Nik Omladič

0G 1A

ostatnie 10 meczów
Nik Omladič

Nik Omladič

Zawodnik
10 mecze
Z
Z
Z
Z
R
Nik Omladič

Statystyki - Nik Omladič

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Rozegrane mecze10
Średnia minut na mecz39.40
Średnia ocena6.77
Zwycięstwa drużyny60.0%
Asysty na mecz0.10
Żółte kartki0
Podania i obrona
Podania na mecz12.00
Celność podań88.3%
Wślizgi na mecz0.10
Przechwyty na mecz0.40
Procent wygranych pojedynków100.0%
Dyscyplina
Popełnione faule na mecz0.70
Łączna liczba żółtych kartek0
Łączna liczba czerwonych kartek0
Szczegółowe średnie na mecz
Aggregated raw minutesplayed Per Game39.40
Ocena na mecz4.06
Aggregated raw expectedgoals Per Game0.05
Asysty na mecz0.10
Faule na mecz0.70
Aggregated raw wasfouled Per Game1.60

Podsumowanie - Nik Omladič

Mecze
10
Średnia minut
39.4
Średnia ocena
6.77

Gole i asysty

Gole
0
Asysty
1
Udziały przy golach
1
Gole na mecz
0.00
Asysty na mecz
0.10

Podania

Wszystkie podania
120
Celne podania
106
Podania na mecz
12.0
Celność podań
88.3%

Obrona

Wślizgi
1
Przechwyty
4
Wślizgi na mecz
0.10
Przechwyty na mecz
0.40

Dyscyplina

Faule
7
Żółte kartki
0
Czerwone kartki
0
Faule na mecz
0.70

Wyniki drużyny

Zwycięstwa
6 (60.0%)
Remisy
2 (20.0%)
Porażki
2 (20.0%)

Porównanie u siebie i na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Gole/mecz
U siebie: 100.0%
Na wyjeździe: 0.0%
Asysty/mecz
U siebie: 66.7%
Na wyjeździe: 33.3%
Strzały celne/mecz
U siebie: 75.0%
Na wyjeździe: 25.0%

Średnie na mecz

Asysty/mecz
0.10
Celne podania/mecz
10.60
Odbiory/mecz
0.10
Przechwyty/mecz
0.40

Nik Omladič — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

Analiza zawodnika Nik Omladič z 10 odnotowanymi meczami. Sprawdź statystyki goli, asyst i trendów.

Szczegółowe statystyki

10 rozegranych meczów. Zobacz szczegółowe statystyki zawodnika.

Wydajność

Zawodnik ma 10 meczów do analizy formy.

Ostatnia forma

Analiza 5 ostatnich meczów zawodnika pod kątem trendów.

Analiza u siebie/na wyjeździe

Zawodnik rozegrał 10 meczów. Sprawdź statystyki według miejsca.

Trendy

Przy 10 odnotowanych meczach przeanalizuj trendy zawodnika.

Najnowsze mecze zawodnika Nik Omladič

Ile goli ma Nik Omladič?

Nik Omladič ma 0 goli w 10 meczach (wszystkich 10 meczach), a także 1 asyst asyst, 0 żółtych kartek żółtych kartek i 0 czerwonych kartek czerwonych.

Źródło: historia dostawcy statystyk.

M · Slovenia · drużyny: FC Koper

Gole według rozgrywek

Sumy z tej samej próbki meczów (wszystkich 10 meczach).

Gole zawodnika Nik Omladič według rozgrywek: mecze, gole i asysty.
RozgrywkiMeczeGoleAsysty
PrvaLiga1001

Jaka jest średnia ocena zawodnika Nik Omladič?

Zawodnik Nik Omladič ma średnia ocena 6,77 w 6 meczów z zarejestrowanymi danymi. Próba: ostatnie 10 meczów.

Średnia ocena
6,77

6 meczów z zarejestrowanymi danymi

Ocena to ocena występu przypisana przez dostawcę danych po każdym meczu w skali od 0 do 10, łącząca działania z piłką i bez piłki. Publikujemy średnią z meczów, w których dostawca zarejestrował ocenę.

Ocena i xG pochodzą od dostawcy danych meczowych i nie są obliczane przez Green365. Mecze bez danych dostawcy są wykluczane ze średniej, a podana liczba wskazuje dokładnie, ile ich uwzględniono — zobacz metodologię.

Zawodnicy