Olagar Xavier | Statystyki | Piłka nożna

Obecna drużyna Olagar Xavier

Herb drużyny East TimorZweryfikowany klubEast Timor

Porównaj Olagar Xavier z innym zawodnikiem

Wybierz innego zawodnika i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Olagar Xavier z

Olagar Xavier

1G 0A

ostatnie 8 meczów
O

Olagar Xavier

Zawodnik
8 mecze
P
P
Z
P
P

Statystyki - Olagar Xavier

Wszystkie 8 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Rozegrane mecze8
Średnia minut na mecz59.00
Średnia ocena6.55
Zwycięstwa drużyny12.5%
Gole na mecz0.13
Żółte kartki0
Gole i asysty
Gole na mecz0.13
Udział przy golach na mecz0.13
Podania i obrona
Podania na mecz13.30
Celność podań69.8%
Wślizgi na mecz1.88
Przechwyty na mecz1.00
Procent wygranych pojedynków100.0%
Dyscyplina
Popełnione faule na mecz0.63
Łączna liczba żółtych kartek0
Łączna liczba czerwonych kartek0
Szczegółowe średnie na mecz
Aggregated raw minutesplayed Per Game59.00
Ocena na mecz4.91
Gole na mecz0.13
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.13
Faule na mecz0.63
Aggregated raw wasfouled Per Game0.75

Podsumowanie - Olagar Xavier

Mecze
8
Średnia minut
59.0
Średnia ocena
6.55

Gole i asysty

Gole
1
Asysty
0
Udziały przy golach
1
Gole na mecz
0.13
Asysty na mecz
0.00

Podania

Wszystkie podania
106
Celne podania
74
Podania na mecz
13.3
Celność podań
69.8%

Obrona

Wślizgi
15
Przechwyty
8
Wślizgi na mecz
1.88
Przechwyty na mecz
1.00

Dyscyplina

Faule
5
Żółte kartki
0
Czerwone kartki
0
Faule na mecz
0.63

Wyniki drużyny

Zwycięstwa
1 (12.5%)
Remisy
0 (0.0%)
Porażki
7 (87.5%)

Porównanie u siebie i na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Gole/mecz
U siebie: 0.0%
Na wyjeździe: 100.0%
Strzały celne/mecz
U siebie: 0.0%
Na wyjeździe: 100.0%
Odbiory/mecz
U siebie: 46.7%
Na wyjeździe: 53.3%

Średnie na mecz

Gole/mecz
0.13
Strzały celne/mecz
0.13
Celne podania/mecz
9.25
Odbiory/mecz
1.88

Olagar Xavier — Statystyki

ostatnie 8 meczów

Przegląd

Profil zawodnika Olagar Xavier: 8 przeanalizowanych meczów i 1 goli. Wykorzystaj te statystyki w zakładach na strzelców.

Szczegółowe statystyki

1 goli zdobytych w karierze. Przeanalizuj tę liczbę.

Wydajność

Zawodnik zdobywa średnio 0.13 goli na mecz. Weź pod uwagę tę liczbę.

Ostatnia forma

Analiza 5 ostatnich meczów zawodnika pod kątem trendów.

Analiza u siebie/na wyjeździe

Zawodnik rozegrał 8 meczów. Sprawdź statystyki według miejsca.

Trendy

Przy 8 odnotowanych meczach przeanalizuj trendy zawodnika.

Najnowsze mecze zawodnika Olagar Xavier

Ile goli ma Olagar Xavier?

Olagar Xavier ma 1 gol w 8 meczach (wszystkich 8 meczach), a także 0 asyst asyst, 0 żółtych kartek żółtych kartek i 0 czerwonych kartek czerwonych.

Źródło: historia dostawcy statystyk.

F · East Timor · drużyny: East Timor

Gole według rozgrywek

Sumy z tej samej próbki meczów (wszystkich 8 meczach).

Gole zawodnika Olagar Xavier według rozgrywek: mecze, gole i asysty.
RozgrywkiMeczeGoleAsysty
ASEAN Championship610
AFC Asian Cup Qual.200

Jaka jest średnia ocena zawodnika Olagar Xavier?

Zawodnik Olagar Xavier ma średnia ocena 6,55 w 6 meczów z zarejestrowanymi danymi. Próba: ostatnie 8 meczów.

Średnia ocena
6,55

6 meczów z zarejestrowanymi danymi

Ocena to ocena występu przypisana przez dostawcę danych po każdym meczu w skali od 0 do 10, łącząca działania z piłką i bez piłki. Publikujemy średnią z meczów, w których dostawca zarejestrował ocenę.

Ocena i xG pochodzą od dostawcy danych meczowych i nie są obliczane przez Green365. Mecze bez danych dostawcy są wykluczane ze średniej, a podana liczba wskazuje dokładnie, ile ich uwzględniono — zobacz metodologię.

Zawodnicy