Pablo Lacoste | Statystyki | Piłka nożna

Obecna drużyna Pablo Lacoste

Herb drużyny Albion FCZweryfikowany klubAlbion FC

Porównaj Pablo Lacoste z innym zawodnikiem

Wybierz innego zawodnika i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Pablo Lacoste z

Pablo Lacoste

1G 0A

ostatnie 10 meczów
Pablo Lacoste

Pablo Lacoste

Zawodnik
10 mecze
Z
R
P
Z
P
Pablo Lacoste

Statystyki - Pablo Lacoste

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Rozegrane mecze10
Średnia minut na mecz76.00
Średnia ocena7.02
Zwycięstwa drużyny50.0%
Gole na mecz0.10
Żółte kartki0
Gole i asysty
Gole na mecz0.10
Udział przy golach na mecz0.10
Podania i obrona
Podania na mecz66.20
Celność podań92.0%
Przechwyty na mecz1.40
Procent wygranych pojedynków100.0%
Łączna liczba żółtych kartek0
Łączna liczba czerwonych kartek0
Szczegółowe średnie na mecz
Aggregated raw minutesplayed Per Game76.00
Ocena na mecz5.62
Aggregated raw expectedgoals Per Game0.04
Gole na mecz0.10
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.10
Aggregated raw wasfouled Per Game0.30

Podsumowanie - Pablo Lacoste

Mecze
10
Średnia minut
76.0
Średnia ocena
7.02

Gole i asysty

Gole
1
Asysty
0
Udziały przy golach
1
Gole na mecz
0.10
Asysty na mecz
0.00

Podania

Wszystkie podania
662
Celne podania
609
Podania na mecz
66.2
Celność podań
92.0%

Obrona

Wślizgi
0
Przechwyty
14
Wślizgi na mecz
0.00
Przechwyty na mecz
1.40

Wyniki drużyny

Zwycięstwa
5 (50.0%)
Remisy
2 (20.0%)
Porażki
3 (30.0%)

Porównanie u siebie i na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Gole/mecz
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Strzały celne/mecz
U siebie: 33.3%
Na wyjeździe: 66.7%
Faule/mecz
U siebie: 66.7%
Na wyjeździe: 33.3%
Procent zwycięstw
U siebie: 70.0%
Na wyjeździe: 40.0%

Średnie na mecz

Gole/mecz
0.10
Strzały celne/mecz
0.10
Celne podania/mecz
60.90
Przechwyty/mecz
1.40

Pablo Lacoste — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

Profil zawodnika Pablo Lacoste: 10 przeanalizowanych meczów i 1 goli. Wykorzystaj te statystyki w zakładach na strzelców.

Szczegółowe statystyki

1 goli zdobytych w karierze. Przeanalizuj tę liczbę.

Wydajność

Zawodnik zdobywa średnio 0.1 goli na mecz. Weź pod uwagę tę liczbę.

Ostatnia forma

Ostatnia forma: 2 zwycięstw, 1 remisów i 2 porażek.

Analiza u siebie/na wyjeździe

Zawodnik rozegrał 10 meczów. Sprawdź statystyki według miejsca.

Trendy

Przy 10 odnotowanych meczach przeanalizuj trendy zawodnika.

Najnowsze mecze zawodnika Pablo Lacoste

Ile goli ma Pablo Lacoste?

Pablo Lacoste ma 1 gol w 10 meczach (wszystkich 10 meczach), a także 0 asyst asyst, 0 żółtych kartek żółtych kartek i 0 czerwonych kartek czerwonych.

Źródło: historia dostawcy statystyk.

D · Uruguay · drużyny: Albion FC

Gole według rozgrywek

Sumy z tej samej próbki meczów (wszystkich 10 meczach).

Gole zawodnika Pablo Lacoste według rozgrywek: mecze, gole i asysty.
RozgrywkiMeczeGoleAsysty
Uruguayan Segunda División910
Liga AUF Uruguaya100

Jaka jest średnia ocena zawodnika Pablo Lacoste?

Zawodnik Pablo Lacoste ma średnia ocena 7,02 w 8 meczów z zarejestrowanymi danymi. Próba: ostatnie 10 meczów.

Średnia ocena
7,02

8 meczów z zarejestrowanymi danymi

Ocena to ocena występu przypisana przez dostawcę danych po każdym meczu w skali od 0 do 10, łącząca działania z piłką i bez piłki. Publikujemy średnią z meczów, w których dostawca zarejestrował ocenę.

Ocena i xG pochodzą od dostawcy danych meczowych i nie są obliczane przez Green365. Mecze bez danych dostawcy są wykluczane ze średniej, a podana liczba wskazuje dokładnie, ile ich uwzględniono — zobacz metodologię.

Zawodnicy