Pam Murray | Statystyki | Piłka nożna

Obecna drużyna Pam Murray

Herb drużyny Sam Houston State BearkatsZweryfikowany klubSam Houston State Bearkats

Porównaj Pam Murray z innym zawodnikiem

Wybierz innego zawodnika i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Pam Murray z

Pam Murray

0G 1A

ostatnie 10 meczów
Pam Murray

Pam Murray

Zawodnik
10 mecze
Z
Z
P
Z
Z
Pam Murray

Statystyki - Pam Murray

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Rozegrane mecze10
Średnia minut na mecz57.10
Średnia ocena6.67
Zwycięstwa drużyny60.0%
Asysty na mecz0.10
Żółte kartki0
Podania i obrona
Podania na mecz14.10
Celność podań73.0%
Przechwyty na mecz0.30
Procent wygranych pojedynków100.0%
Dyscyplina
Popełnione faule na mecz0.40
Łączna liczba żółtych kartek0
Łączna liczba czerwonych kartek0
Szczegółowe średnie na mecz
Aggregated raw minutesplayed Per Game57.10
Ocena na mecz6.00
Aggregated raw expectedgoals Per Game0.04
Asysty na mecz0.10
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.30
Faule na mecz0.40

Podsumowanie - Pam Murray

Mecze
10
Średnia minut
57.1
Średnia ocena
6.67

Gole i asysty

Gole
0
Asysty
1
Udziały przy golach
1
Gole na mecz
0.00
Asysty na mecz
0.10

Podania

Wszystkie podania
141
Celne podania
103
Podania na mecz
14.1
Celność podań
73.0%

Obrona

Wślizgi
0
Przechwyty
3
Wślizgi na mecz
0.00
Przechwyty na mecz
0.30

Dyscyplina

Faule
4
Żółte kartki
0
Czerwone kartki
0
Faule na mecz
0.40

Wyniki drużyny

Zwycięstwa
6 (60.0%)
Remisy
0 (0.0%)
Porażki
4 (40.0%)

Porównanie u siebie i na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Asysty/mecz
U siebie: 100.0%
Na wyjeździe: 0.0%
Strzały celne/mecz
U siebie: 100.0%
Na wyjeździe: 0.0%
Faule/mecz
U siebie: 36.4%
Na wyjeździe: 63.6%
Procent zwycięstw
U siebie: 71.4%
Na wyjeździe: 25.0%

Średnie na mecz

Asysty/mecz
0.10
Strzały celne/mecz
0.30
Celne podania/mecz
10.30
Przechwyty/mecz
0.30

Pam Murray — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

Analiza zawodnika Pam Murray z 10 odnotowanymi meczami. Sprawdź statystyki goli, asyst i trendów.

Szczegółowe statystyki

10 rozegranych meczów. Zobacz szczegółowe statystyki zawodnika.

Wydajność

Zawodnik ma 10 meczów do analizy formy.

Ostatnia forma

Analiza 5 ostatnich meczów zawodnika pod kątem trendów.

Analiza u siebie/na wyjeździe

Zawodnik rozegrał 10 meczów. Sprawdź statystyki według miejsca.

Trendy

Przy 10 odnotowanych meczach przeanalizuj trendy zawodnika.

Najnowsze mecze zawodnika Pam Murray

Ile goli ma Pam Murray?

Pam Murray ma 0 goli w 10 meczach (wszystkich 10 meczach), a także 1 asyst asyst, 0 żółtych kartek żółtych kartek i 0 czerwonych kartek czerwonych.

Źródło: historia dostawcy statystyk.

M · USA · drużyny: Sam Houston State Bearkats

Gole według rozgrywek

Sumy z tej samej próbki meczów (wszystkich 10 meczach).

Gole zawodnika Pam Murray według rozgrywek: mecze, gole i asysty.
RozgrywkiMeczeGoleAsysty
NCAA Regular Season, Women1001

Jaka jest średnia ocena i xG zawodnika Pam Murray?

Zawodnik Pam Murray ma średnia ocena 6,67 w 9 meczów z zarejestrowanymi danymi i 0,04 xG na mecz w 9 meczów z zarejestrowanymi danymi. Próba: ostatnie 10 meczów.

Średnia ocena
6,67

9 meczów z zarejestrowanymi danymi

Ocena to ocena występu przypisana przez dostawcę danych po każdym meczu w skali od 0 do 10, łącząca działania z piłką i bez piłki. Publikujemy średnią z meczów, w których dostawca zarejestrował ocenę.

xG na mecz
0,04

9 meczów z zarejestrowanymi danymi

xG (oczekiwane gole) mierzy jakość strzałów: każdy strzał otrzymuje wartość od 0 do 1 na podstawie historycznego prawdopodobieństwa zdobycia gola. xG równe 0,50 w meczu oznacza pół oczekiwanego gola z sumy strzałów w tym meczu.

Ocena i xG pochodzą od dostawcy danych meczowych i nie są obliczane przez Green365. Mecze bez danych dostawcy są wykluczane ze średniej, a podana liczba wskazuje dokładnie, ile ich uwzględniono — zobacz metodologię.

Zawodnicy