Pascal Simba | Statystyki | Piłka nożna

Obecna drużyna Pascal Simba

Herb drużyny JervZweryfikowany klubJerv

Jaki jest następny mecz zawodnika Pascal Simba?

Następny mecz zawodnika Pascal Simba to spotkanie z Sotra w rozgrywkach 2nd Division, Group 1, 18.10, godz. 11:00 (czas Brasília).

Porównaj Pascal Simba z innym zawodnikiem

Wybierz innego zawodnika i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Pascal Simba z

Obserwuj Pascal Simba

Zapisz Pascal Simba na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Pascal Simba

Pascal Simba

4G 0A

ostatnie 10 meczów
Pascal Simba

Pascal Simba

Zawodnik
10 mecze
R
Z
Z
Z
R
Pascal Simba

Statystyki - Pascal Simba

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Rozegrane mecze10
Średnia minut na mecz63.30
Średnia ocena6.89
Zwycięstwa drużyny50.0%
Gole na mecz0.40
Żółte kartki0
Gole i asysty
Gole na mecz0.40
Udział przy golach na mecz0.40
Podania i obrona
Podania na mecz6.60
Celność podań81.8%
Przechwyty na mecz0.20
Procent wygranych pojedynków100.0%
Dyscyplina
Popełnione faule na mecz0.80
Łączna liczba żółtych kartek0
Łączna liczba czerwonych kartek0
Szczegółowe średnie na mecz
Aggregated raw minutesplayed Per Game63.30
Ocena na mecz6.20
Aggregated raw expectedgoals Per Game0.31
Gole na mecz0.40
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.90
Faule na mecz0.80

Podsumowanie - Pascal Simba

Mecze
10
Średnia minut
63.3
Średnia ocena
6.89

Gole i asysty

Gole
4
Asysty
0
Udziały przy golach
4
Gole na mecz
0.40
Asysty na mecz
0.00

Podania

Wszystkie podania
66
Celne podania
54
Podania na mecz
6.6
Celność podań
81.8%

Obrona

Wślizgi
0
Przechwyty
2
Wślizgi na mecz
0.00
Przechwyty na mecz
0.20

Dyscyplina

Faule
8
Żółte kartki
0
Czerwone kartki
0
Faule na mecz
0.80

Wyniki drużyny

Zwycięstwa
5 (50.0%)
Remisy
3 (30.0%)
Porażki
2 (20.0%)

Porównanie u siebie i na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Gole/mecz
U siebie: 80.0%
Na wyjeździe: 20.0%
Asysty/mecz
U siebie: 100.0%
Na wyjeździe: 0.0%
Strzały celne/mecz
U siebie: 72.2%
Na wyjeździe: 27.8%

Średnie na mecz

Gole/mecz
0.40
Strzały celne/mecz
0.90
Celne podania/mecz
5.40
Przechwyty/mecz
0.20

Pascal Simba — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

Profil zawodnika Pascal Simba: 10 przeanalizowanych meczów i 4 goli. Wykorzystaj te statystyki w zakładach na strzelców.

Szczegółowe statystyki

4 goli zdobytych w karierze. Przeanalizuj tę liczbę.

Wydajność

Zawodnik zdobywa średnio 0.4 goli na mecz. Weź pod uwagę tę liczbę.

Ostatnia forma

Aktualna forma: 1 goli w 5 ostatnich meczach. Ta forma jest istotna.

Analiza u siebie/na wyjeździe

Zawodnik rozegrał 10 meczów. Sprawdź statystyki według miejsca.

Trendy

Przy 10 odnotowanych meczach przeanalizuj trendy zawodnika.

Najnowsze mecze zawodnika Pascal Simba

Ile goli ma Pascal Simba?

Pascal Simba ma 4 goli w 10 meczach (wszystkich 10 meczach), a także 0 asyst asyst, 0 żółtych kartek żółtych kartek i 0 czerwonych kartek czerwonych.

Źródło: historia dostawcy statystyk.

F · DR Congo · drużyny: Jerv, Gefle IF

Gole według rozgrywek

Sumy z tej samej próbki meczów (wszystkich 10 meczach).

Gole zawodnika Pascal Simba według rozgrywek: mecze, gole i asysty.
RozgrywkiMeczeGoleAsysty
Ettan, Norra530
2nd Division, Group 1510

Jaka jest średnia ocena i xG zawodnika Pascal Simba?

Zawodnik Pascal Simba ma średnia ocena 6,89 w 9 meczów z zarejestrowanymi danymi i 0,39 xG na mecz w 8 meczów z zarejestrowanymi danymi. Próba: ostatnie 10 meczów.

Średnia ocena
6,89

9 meczów z zarejestrowanymi danymi

Ocena to ocena występu przypisana przez dostawcę danych po każdym meczu w skali od 0 do 10, łącząca działania z piłką i bez piłki. Publikujemy średnią z meczów, w których dostawca zarejestrował ocenę.

xG na mecz
0,39

8 meczów z zarejestrowanymi danymi

xG (oczekiwane gole) mierzy jakość strzałów: każdy strzał otrzymuje wartość od 0 do 1 na podstawie historycznego prawdopodobieństwa zdobycia gola. xG równe 0,50 w meczu oznacza pół oczekiwanego gola z sumy strzałów w tym meczu.

Ocena i xG pochodzą od dostawcy danych meczowych i nie są obliczane przez Green365. Mecze bez danych dostawcy są wykluczane ze średniej, a podana liczba wskazuje dokładnie, ile ich uwzględniono — zobacz metodologię.

Zawodnicy