Paulo Azzi | Statystyki | Piłka nożna

Obecna drużyna Paulo Azzi

Herb drużyny MonzaZweryfikowany klubMonza

Jaki jest następny mecz zawodnika Paulo Azzi?

Następny mecz zawodnika Paulo Azzi to spotkanie z Atalanta w rozgrywkach Serie A, 08.11, godz. 11:00 (czas Brasília).

Porównaj Paulo Azzi z innym zawodnikiem

Wybierz innego zawodnika i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Paulo Azzi z

Obserwuj Paulo Azzi

Zapisz Paulo Azzi na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Paulo Azzi

Paulo Azzi

2G 3A

ostatnie 10 meczów
Paulo Azzi

Paulo Azzi

Zawodnik
10 mecze
P
Z
Z
R
P
Paulo Azzi

Statystyki - Paulo Azzi

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Rozegrane mecze10
Średnia minut na mecz75.90
Średnia ocena7.28
Zwycięstwa drużyny60.0%
Gole na mecz0.20
Asysty na mecz0.30
Gole i asysty
Gole na mecz0.20
Asysty na mecz0.30
Udział przy golach na mecz0.50
Podania i obrona
Podania na mecz26.00
Celność podań82.7%
Wślizgi na mecz1.70
Przechwyty na mecz0.10
Procent wygranych pojedynków100.0%
Dyscyplina
Popełnione faule na mecz1.00
Łączna liczba żółtych kartek0
Łączna liczba czerwonych kartek0
Szczegółowe średnie na mecz
Aggregated raw minutesplayed Per Game75.90
Ocena na mecz6.55
Aggregated raw expectedgoals Per Game0.18
Gole na mecz0.20
Asysty na mecz0.30
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.30

Podsumowanie - Paulo Azzi

Mecze
10
Średnia minut
75.9
Średnia ocena
7.28

Gole i asysty

Gole
2
Asysty
3
Udziały przy golach
5
Gole na mecz
0.20
Asysty na mecz
0.30

Podania

Wszystkie podania
260
Celne podania
215
Podania na mecz
26.0
Celność podań
82.7%

Obrona

Wślizgi
17
Przechwyty
1
Wślizgi na mecz
1.70
Przechwyty na mecz
0.10

Dyscyplina

Faule
10
Żółte kartki
0
Czerwone kartki
0
Faule na mecz
1.00

Wyniki drużyny

Zwycięstwa
6 (60.0%)
Remisy
2 (20.0%)
Porażki
2 (20.0%)

Porównanie u siebie i na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Gole/mecz
U siebie: 33.3%
Na wyjeździe: 66.7%
Asysty/mecz
U siebie: 75.0%
Na wyjeździe: 25.0%
Strzały celne/mecz
U siebie: 25.0%
Na wyjeździe: 75.0%

Średnie na mecz

Gole/mecz
0.20
Asysty/mecz
0.30
Strzały celne/mecz
0.30
Celne podania/mecz
21.50

Paulo Azzi — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

Profil zawodnika Paulo Azzi: 10 przeanalizowanych meczów i 2 goli. Wykorzystaj te statystyki w zakładach na strzelców.

Szczegółowe statystyki

2 goli zdobytych w karierze. Przeanalizuj tę liczbę.

Wydajność

Średnio 0.2 goli i 0.3 asyst na mecz. Istotne liczby.

Ostatnia forma

Ostatnia forma: 2 zwycięstw, 1 remisów i 2 porażek.

Analiza u siebie/na wyjeździe

Zawodnik rozegrał 10 meczów. Sprawdź statystyki według miejsca.

Trendy

Przy 10 odnotowanych meczach przeanalizuj trendy zawodnika.

Najnowsze mecze zawodnika Paulo Azzi

Ile goli ma Paulo Azzi?

Paulo Azzi ma 2 goli w 10 meczach (wszystkich 10 meczach), a także 3 asyst asyst, 0 żółtych kartek żółtych kartek i 0 czerwonych kartek czerwonych.

Źródło: historia dostawcy statystyk.

M · Brazil · drużyny: Monza

Gole według rozgrywek

Sumy z tej samej próbki meczów (wszystkich 10 meczach).

Gole zawodnika Paulo Azzi według rozgrywek: mecze, gole i asysty.
RozgrywkiMeczeGoleAsysty
Serie B1023

Jaka jest średnia ocena i xG zawodnika Paulo Azzi?

Zawodnik Paulo Azzi ma średnia ocena 7,28 w 9 meczów z zarejestrowanymi danymi i 0,26 xG na mecz w 7 meczów z zarejestrowanymi danymi. Próba: ostatnie 10 meczów.

Średnia ocena
7,28

9 meczów z zarejestrowanymi danymi

Ocena to ocena występu przypisana przez dostawcę danych po każdym meczu w skali od 0 do 10, łącząca działania z piłką i bez piłki. Publikujemy średnią z meczów, w których dostawca zarejestrował ocenę.

xG na mecz
0,26

7 meczów z zarejestrowanymi danymi

xG (oczekiwane gole) mierzy jakość strzałów: każdy strzał otrzymuje wartość od 0 do 1 na podstawie historycznego prawdopodobieństwa zdobycia gola. xG równe 0,50 w meczu oznacza pół oczekiwanego gola z sumy strzałów w tym meczu.

Ocena i xG pochodzą od dostawcy danych meczowych i nie są obliczane przez Green365. Mecze bez danych dostawcy są wykluczane ze średniej, a podana liczba wskazuje dokładnie, ile ich uwzględniono — zobacz metodologię.

Zawodnicy