Pepijn Van De Merbel | Statystyki | Piłka nożna

Obecna drużyna Pepijn Van De Merbel

Herb drużyny FC Den BoschZweryfikowany klubFC Den Bosch

Jaki jest następny mecz zawodnika Pepijn Van De Merbel?

Następny mecz zawodnika Pepijn Van De Merbel to spotkanie z Jong FC Utrecht w rozgrywkach Eerste Divisie, 07.11, godz. 12:30 (czas Brasília).

Porównaj Pepijn Van De Merbel z innym zawodnikiem

Wybierz innego zawodnika i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Pepijn Van De Merbel z

Obserwuj Pepijn Van De Merbel

Zapisz Pepijn Van De Merbel na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Pepijn Van De Merbel

Pepijn Van De Merbel

0G 0A

ostatnie 10 meczów
Pepijn van de Merbel

Pepijn van de Merbel

Zawodnik
10 mecze
P
P
R
P
R
Pepijn van de Merbel

Statystyki - Pepijn van de Merbel

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Rozegrane mecze10
Średnia minut na mecz90.00
Średnia ocena7.49
Zwycięstwa drużyny20.0%
Żółte kartki0
Podania i obrona
Podania na mecz40.90
Celność podań61.9%
Procent wygranych pojedynków100.0%
Łączna liczba żółtych kartek0
Łączna liczba czerwonych kartek0
Szczegółowe średnie na mecz
Aggregated raw minutesplayed Per Game90.00
Ocena na mecz5.24
Aggregated raw totalpasses Per Game40.90
Aggregated raw accuratepasses Per Game25.30
Obrony na mecz4.30
Kontakty z piłką na mecz52.90

Podsumowanie - Pepijn van de Merbel

Mecze
10
Średnia minut
90.0
Średnia ocena
7.49

Podania

Wszystkie podania
409
Celne podania
253
Podania na mecz
40.9
Celność podań
61.9%

Wyniki drużyny

Zwycięstwa
2 (20.0%)
Remisy
4 (40.0%)
Porażki
4 (40.0%)

Porównanie u siebie i na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Odbiory/mecz
U siebie: 0.0%
Na wyjeździe: 100.0%
Faule/mecz
U siebie: 0.0%
Na wyjeździe: 100.0%
Procent zwycięstw
U siebie: 20.0%
Na wyjeździe: 10.0%

Średnie na mecz

Celne podania/mecz
25.30
Pojedynki powietrzne/mecz
0.10
Wygrane pojedynki/mecz
0.20
Podania kluczowe/mecz
0.10

Pepijn van de Merbel — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

Analiza zawodnika Pepijn van de Merbel z 10 odnotowanymi meczami. Sprawdź statystyki goli, asyst i trendów.

Szczegółowe statystyki

10 rozegranych meczów. Zobacz szczegółowe statystyki zawodnika.

Wydajność

Zawodnik ma 10 meczów do analizy formy.

Ostatnia forma

Analiza 5 ostatnich meczów zawodnika pod kątem trendów.

Analiza u siebie/na wyjeździe

Zawodnik rozegrał 10 meczów. Sprawdź statystyki według miejsca.

Trendy

Przy 10 odnotowanych meczach przeanalizuj trendy zawodnika.

Najnowsze mecze zawodnika Pepijn Van De Merbel

Ile goli ma Pepijn Van De Merbel?

Pepijn Van De Merbel ma 0 goli w 10 meczach (wszystkich 10 meczach), a także 0 asyst asyst, 0 żółtych kartek żółtych kartek i 0 czerwonych kartek czerwonych.

Źródło: historia dostawcy statystyk.

G · Netherlands · drużyny: FC Den Bosch

Gole według rozgrywek

Sumy z tej samej próbki meczów (wszystkich 10 meczach).

Gole zawodnika Pepijn Van De Merbel według rozgrywek: mecze, gole i asysty.
RozgrywkiMeczeGoleAsysty
Eerste Divisie900
VriendenLoterij Eredivisie100

Jaka jest średnia ocena zawodnika Pepijn Van De Merbel?

Zawodnik Pepijn Van De Merbel ma średnia ocena 7,49 w 7 meczów z zarejestrowanymi danymi. Próba: ostatnie 10 meczów.

Średnia ocena
7,49

7 meczów z zarejestrowanymi danymi

Ocena to ocena występu przypisana przez dostawcę danych po każdym meczu w skali od 0 do 10, łącząca działania z piłką i bez piłki. Publikujemy średnią z meczów, w których dostawca zarejestrował ocenę.

Ocena i xG pochodzą od dostawcy danych meczowych i nie są obliczane przez Green365. Mecze bez danych dostawcy są wykluczane ze średniej, a podana liczba wskazuje dokładnie, ile ich uwzględniono — zobacz metodologię.

Zawodnicy