Prosper Obah | Statystyki | Piłka nożna

Obecna drużyna Prosper Obah

Herb drużyny Shakhtar DonetskZweryfikowany klubShakhtar Donetsk

Jaki jest następny mecz zawodnika Prosper Obah?

Następny mecz zawodnika Prosper Obah to spotkanie z Sporting CP w rozgrywkach UEFA Champions League, 03.11, godz. 14:45 (czas Brasília).

Porównaj Prosper Obah z innym zawodnikiem

Wybierz innego zawodnika i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Prosper Obah z

Obserwuj Prosper Obah

Zapisz Prosper Obah na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Prosper Obah

Prosper Obah

0G 2A

ostatnie 10 meczów
Prosper Obah

Prosper Obah

Zawodnik
10 mecze
P
Z
Z
P
Z
Prosper Obah

Statystyki - Prosper Obah

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Rozegrane mecze10
Średnia minut na mecz44.00
Średnia ocena6.99
Zwycięstwa drużyny70.0%
Asysty na mecz0.20
Żółte kartki0
Podania i obrona
Podania na mecz11.10
Celność podań79.3%
Przechwyty na mecz0.20
Procent wygranych pojedynków100.0%
Dyscyplina
Popełnione faule na mecz0.70
Łączna liczba żółtych kartek0
Łączna liczba czerwonych kartek0
Szczegółowe średnie na mecz
Aggregated raw minutesplayed Per Game44.00
Ocena na mecz4.89
Aggregated raw expectedgoals Per Game0.12
Asysty na mecz0.20
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.20
Faule na mecz0.70

Podsumowanie - Prosper Obah

Mecze
10
Średnia minut
44.0
Średnia ocena
6.99

Gole i asysty

Gole
0
Asysty
2
Udziały przy golach
2
Gole na mecz
0.00
Asysty na mecz
0.20

Podania

Wszystkie podania
111
Celne podania
88
Podania na mecz
11.1
Celność podań
79.3%

Obrona

Wślizgi
0
Przechwyty
2
Wślizgi na mecz
0.00
Przechwyty na mecz
0.20

Dyscyplina

Faule
7
Żółte kartki
0
Czerwone kartki
0
Faule na mecz
0.70

Wyniki drużyny

Zwycięstwa
7 (70.0%)
Remisy
1 (10.0%)
Porażki
2 (20.0%)

Porównanie u siebie i na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Gole/mecz
U siebie: 42.9%
Na wyjeździe: 57.1%
Asysty/mecz
U siebie: 100.0%
Na wyjeździe: 0.0%
Strzały celne/mecz
U siebie: 40.0%
Na wyjeździe: 60.0%

Średnie na mecz

Asysty/mecz
0.20
Strzały celne/mecz
0.20
Celne podania/mecz
8.80
Przechwyty/mecz
0.20

Prosper Obah — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

Analiza zawodnika Prosper Obah z 10 odnotowanymi meczami. Sprawdź statystyki goli, asyst i trendów.

Szczegółowe statystyki

10 rozegranych meczów. Zobacz szczegółowe statystyki zawodnika.

Wydajność

Zawodnik ma 10 meczów do analizy formy.

Ostatnia forma

Analiza 5 ostatnich meczów zawodnika pod kątem trendów.

Analiza u siebie/na wyjeździe

Zawodnik rozegrał 10 meczów. Sprawdź statystyki według miejsca.

Trendy

Przy 10 odnotowanych meczach przeanalizuj trendy zawodnika.

Najnowsze mecze zawodnika Prosper Obah

Ile goli ma Prosper Obah?

Prosper Obah ma 0 goli w 10 meczach (wszystkich 10 meczach), a także 2 asyst asyst, 0 żółtych kartek żółtych kartek i 0 czerwonych kartek czerwonych.

Źródło: historia dostawcy statystyk.

M · Nigeria · drużyny: Shakhtar Donetsk, LNZ Cherkasy

Gole według rozgrywek

Sumy z tej samej próbki meczów (wszystkich 10 meczach).

Gole zawodnika Prosper Obah według rozgrywek: mecze, gole i asysty.
RozgrywkiMeczeGoleAsysty
Ukrainian Premier League602
UEFA Conference League400

Jaka jest średnia ocena i xG zawodnika Prosper Obah?

Zawodnik Prosper Obah ma średnia ocena 6,99 w 7 meczów z zarejestrowanymi danymi i 0,24 xG na mecz w 5 meczów z zarejestrowanymi danymi. Próba: ostatnie 10 meczów.

Średnia ocena
6,99

7 meczów z zarejestrowanymi danymi

Ocena to ocena występu przypisana przez dostawcę danych po każdym meczu w skali od 0 do 10, łącząca działania z piłką i bez piłki. Publikujemy średnią z meczów, w których dostawca zarejestrował ocenę.

xG na mecz
0,24

5 meczów z zarejestrowanymi danymi

xG (oczekiwane gole) mierzy jakość strzałów: każdy strzał otrzymuje wartość od 0 do 1 na podstawie historycznego prawdopodobieństwa zdobycia gola. xG równe 0,50 w meczu oznacza pół oczekiwanego gola z sumy strzałów w tym meczu.

Ocena i xG pochodzą od dostawcy danych meczowych i nie są obliczane przez Green365. Mecze bez danych dostawcy są wykluczane ze średniej, a podana liczba wskazuje dokładnie, ile ich uwzględniono — zobacz metodologię.

Zawodnicy