Ali Reghba | Statystyki | Piłka nożna

Obecna drużyna Ali Reghba

Herb drużyny NK MariborZweryfikowany klubNK Maribor

Jaki jest następny mecz zawodnika Ali Reghba?

Następny mecz zawodnika Ali Reghba to spotkanie z NK Bravo w rozgrywkach PrvaLiga, 07.11, godz. 14:00 (czas Brasília).

Porównaj Ali Reghba z innym zawodnikiem

Wybierz innego zawodnika i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Ali Reghba z

Obserwuj Ali Reghba

Zapisz Ali Reghba na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Ali Reghba

Ali Reghba

2G 1A

ostatnie 10 meczów
Ali Reghba

Ali Reghba

Zawodnik
10 mecze
Z
P
P
Z
R
Ali Reghba

Statystyki - Ali Reghba

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Rozegrane mecze10
Średnia minut na mecz56.20
Średnia ocena6.77
Zwycięstwa drużyny40.0%
Gole na mecz0.20
Asysty na mecz0.10
Gole i asysty
Gole na mecz0.20
Asysty na mecz0.10
Udział przy golach na mecz0.30
Podania i obrona
Podania na mecz12.30
Celność podań77.2%
Wślizgi na mecz0.20
Przechwyty na mecz0.30
Procent wygranych pojedynków100.0%
Dyscyplina
Popełnione faule na mecz1.20
Łączna liczba żółtych kartek0
Łączna liczba czerwonych kartek0
Szczegółowe średnie na mecz
Aggregated raw minutesplayed Per Game56.20
Ocena na mecz6.09
Aggregated raw expectedgoals Per Game0.23
Gole na mecz0.20
Asysty na mecz0.10
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.40

Podsumowanie - Ali Reghba

Mecze
10
Średnia minut
56.2
Średnia ocena
6.77

Gole i asysty

Gole
2
Asysty
1
Udziały przy golach
3
Gole na mecz
0.20
Asysty na mecz
0.10

Podania

Wszystkie podania
123
Celne podania
95
Podania na mecz
12.3
Celność podań
77.2%

Obrona

Wślizgi
2
Przechwyty
3
Wślizgi na mecz
0.20
Przechwyty na mecz
0.30

Dyscyplina

Faule
12
Żółte kartki
0
Czerwone kartki
0
Faule na mecz
1.20

Wyniki drużyny

Zwycięstwa
4 (40.0%)
Remisy
3 (30.0%)
Porażki
3 (30.0%)

Porównanie u siebie i na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Gole/mecz
U siebie: 100.0%
Na wyjeździe: 0.0%
Asysty/mecz
U siebie: 100.0%
Na wyjeździe: 0.0%
Strzały celne/mecz
U siebie: 80.0%
Na wyjeździe: 20.0%

Średnie na mecz

Gole/mecz
0.20
Asysty/mecz
0.10
Strzały celne/mecz
0.40
Celne podania/mecz
9.50

Ali Reghba — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

Profil zawodnika Ali Reghba: 10 przeanalizowanych meczów i 2 goli. Wykorzystaj te statystyki w zakładach na strzelców.

Szczegółowe statystyki

2 goli zdobytych w karierze. Przeanalizuj tę liczbę.

Wydajność

Średnio 0.2 goli i 0.1 asyst na mecz. Istotne liczby.

Ostatnia forma

Ostatnia forma: w 5 ostatnich meczach zawodnik zdobył 1 goli i zanotował 1 asyst. Przeanalizuj aktualny trend strzelecki.

Analiza u siebie/na wyjeździe

Zawodnik rozegrał 10 meczów. Sprawdź statystyki według miejsca.

Trendy

Przy 10 odnotowanych meczach przeanalizuj trendy zawodnika.

Najnowsze mecze zawodnika Ali Reghba

Ile goli ma Ali Reghba?

Ali Reghba ma 2 goli w 10 meczach (wszystkich 10 meczach), a także 1 asyst asyst, 0 żółtych kartek żółtych kartek i 0 czerwonych kartek czerwonych.

Źródło: historia dostawcy statystyk.

M · Algeria · drużyny: NK Maribor

Gole według rozgrywek

Sumy z tej samej próbki meczów (wszystkich 10 meczach).

Gole zawodnika Ali Reghba według rozgrywek: mecze, gole i asysty.
RozgrywkiMeczeGoleAsysty
PrvaLiga1021

Jaka jest średnia ocena i xG zawodnika Ali Reghba?

Zawodnik Ali Reghba ma średnia ocena 6,77 w 9 meczów z zarejestrowanymi danymi i 0,39 xG na mecz w 6 meczów z zarejestrowanymi danymi. Próba: ostatnie 10 meczów.

Średnia ocena
6,77

9 meczów z zarejestrowanymi danymi

Ocena to ocena występu przypisana przez dostawcę danych po każdym meczu w skali od 0 do 10, łącząca działania z piłką i bez piłki. Publikujemy średnią z meczów, w których dostawca zarejestrował ocenę.

xG na mecz
0,39

6 meczów z zarejestrowanymi danymi

xG (oczekiwane gole) mierzy jakość strzałów: każdy strzał otrzymuje wartość od 0 do 1 na podstawie historycznego prawdopodobieństwa zdobycia gola. xG równe 0,50 w meczu oznacza pół oczekiwanego gola z sumy strzałów w tym meczu.

Ocena i xG pochodzą od dostawcy danych meczowych i nie są obliczane przez Green365. Mecze bez danych dostawcy są wykluczane ze średniej, a podana liczba wskazuje dokładnie, ile ich uwzględniono — zobacz metodologię.

Zawodnicy