Remo Valdmets | Statystyki | Piłka nożna

Obecna drużyna Remo Valdmets

Herb drużyny Flora TallinnZweryfikowany klubFlora Tallinn

Jaki jest następny mecz zawodnika Remo Valdmets?

Następny mecz zawodnika Remo Valdmets to spotkanie z Paide Linnameeskond w rozgrywkach Premium Liiga, 07.11, godz. 07:30 (czas Brasília).

Porównaj Remo Valdmets z innym zawodnikiem

Wybierz innego zawodnika i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Remo Valdmets z

Obserwuj Remo Valdmets

Zapisz Remo Valdmets na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Remo Valdmets

Remo Valdmets

0G 0A

ostatnie 10 meczów
Remo Valdmets

Remo Valdmets

Zawodnik
10 mecze
P
Z
Z
Z
Z
Remo Valdmets

Statystyki - Remo Valdmets

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Rozegrane mecze10
Średnia minut na mecz55.40
Średnia ocena6.85
Zwycięstwa drużyny70.0%
Żółte kartki0
Podania i obrona
Podania na mecz30.30
Celność podań83.5%
Wślizgi na mecz0.60
Przechwyty na mecz0.80
Procent wygranych pojedynków100.0%
Dyscyplina
Popełnione faule na mecz0.60
Łączna liczba żółtych kartek0
Łączna liczba czerwonych kartek0
Szczegółowe średnie na mecz
Aggregated raw minutesplayed Per Game55.40
Ocena na mecz4.11
Aggregated raw expectedgoals Per Game0.08
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.20
Faule na mecz0.60
Aggregated raw wasfouled Per Game1.00

Podsumowanie - Remo Valdmets

Mecze
10
Średnia minut
55.4
Średnia ocena
6.85

Podania

Wszystkie podania
303
Celne podania
253
Podania na mecz
30.3
Celność podań
83.5%

Obrona

Wślizgi
6
Przechwyty
8
Wślizgi na mecz
0.60
Przechwyty na mecz
0.80

Dyscyplina

Faule
6
Żółte kartki
0
Czerwone kartki
0
Faule na mecz
0.60

Wyniki drużyny

Zwycięstwa
7 (70.0%)
Remisy
1 (10.0%)
Porażki
2 (20.0%)

Porównanie u siebie i na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Gole/mecz
U siebie: 0.0%
Na wyjeździe: 100.0%
Strzały celne/mecz
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Odbiory/mecz
U siebie: 66.7%
Na wyjeździe: 33.3%

Średnie na mecz

Strzały celne/mecz
0.20
Celne podania/mecz
25.30
Odbiory/mecz
0.60
Przechwyty/mecz
0.80

Remo Valdmets — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

Analiza zawodnika Remo Valdmets z 10 odnotowanymi meczami. Sprawdź statystyki goli, asyst i trendów.

Szczegółowe statystyki

10 rozegranych meczów. Zobacz szczegółowe statystyki zawodnika.

Wydajność

Zawodnik ma 10 meczów do analizy formy.

Ostatnia forma

Analiza 5 ostatnich meczów zawodnika pod kątem trendów.

Analiza u siebie/na wyjeździe

Zawodnik rozegrał 10 meczów. Sprawdź statystyki według miejsca.

Trendy

Przy 10 odnotowanych meczach przeanalizuj trendy zawodnika.

Najnowsze mecze zawodnika Remo Valdmets

Ile goli ma Remo Valdmets?

Remo Valdmets ma 0 goli w 10 meczach (wszystkich 10 meczach), a także 0 asyst asyst, 0 żółtych kartek żółtych kartek i 0 czerwonych kartek czerwonych.

Źródło: historia dostawcy statystyk.

M · Estonia · drużyny: Flora Tallinn, Flora Tallinn U21

Gole według rozgrywek

Sumy z tej samej próbki meczów (wszystkich 10 meczach).

Gole zawodnika Remo Valdmets według rozgrywek: mecze, gole i asysty.
RozgrywkiMeczeGoleAsysty
Premium Liiga500
Esiliiga400
Eesti Karikas100

Jaka jest średnia ocena i xG zawodnika Remo Valdmets?

Zawodnik Remo Valdmets ma średnia ocena 6,85 w 6 meczów z zarejestrowanymi danymi i 0,15 xG na mecz w 5 meczów z zarejestrowanymi danymi. Próba: ostatnie 10 meczów.

Średnia ocena
6,85

6 meczów z zarejestrowanymi danymi

Ocena to ocena występu przypisana przez dostawcę danych po każdym meczu w skali od 0 do 10, łącząca działania z piłką i bez piłki. Publikujemy średnią z meczów, w których dostawca zarejestrował ocenę.

xG na mecz
0,15

5 meczów z zarejestrowanymi danymi

xG (oczekiwane gole) mierzy jakość strzałów: każdy strzał otrzymuje wartość od 0 do 1 na podstawie historycznego prawdopodobieństwa zdobycia gola. xG równe 0,50 w meczu oznacza pół oczekiwanego gola z sumy strzałów w tym meczu.

Ocena i xG pochodzą od dostawcy danych meczowych i nie są obliczane przez Green365. Mecze bez danych dostawcy są wykluczane ze średniej, a podana liczba wskazuje dokładnie, ile ich uwzględniono — zobacz metodologię.

Zawodnicy