Ruby Gallagher | Statystyki | Piłka nożna

Obecna drużyna Ruby Gallagher

Herb drużyny Peamount UnitedZweryfikowany klubPeamount United

Jaki jest następny mecz zawodnika Ruby Gallagher?

Następny mecz zawodnika Ruby Gallagher to spotkanie z Galway United FC w rozgrywkach Irlandia Women's Premier Division, 17.10, godz. 13:00 (czas Brasília).

Porównaj Ruby Gallagher z innym zawodnikiem

Wybierz innego zawodnika i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Ruby Gallagher z

Obserwuj Ruby Gallagher

Zapisz Ruby Gallagher na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Ruby Gallagher

Ruby Gallagher

2G 0A

ostatnie 10 meczów
R

Ruby Gallagher

Zawodnik
10 mecze
P
P
Z
Z
Z

Statystyki - Ruby Gallagher

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Rozegrane mecze10
Średnia minut na mecz22.20
Średnia ocena6.86
Zwycięstwa drużyny70.0%
Gole na mecz0.20
Żółte kartki0
Gole i asysty
Gole na mecz0.20
Udział przy golach na mecz0.20
Podania i obrona
Podania na mecz8.40
Celność podań60.7%
Przechwyty na mecz0.50
Procent wygranych pojedynków100.0%
Dyscyplina
Popełnione faule na mecz0.10
Łączna liczba żółtych kartek0
Łączna liczba czerwonych kartek0
Szczegółowe średnie na mecz
Aggregated raw minutesplayed Per Game22.20
Ocena na mecz4.80
Aggregated raw expectedgoals Per Game0.09
Gole na mecz0.20
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.70
Faule na mecz0.10

Podsumowanie - Ruby Gallagher

Mecze
10
Średnia minut
22.2
Średnia ocena
6.86

Gole i asysty

Gole
2
Asysty
0
Udziały przy golach
2
Gole na mecz
0.20
Asysty na mecz
0.00

Podania

Wszystkie podania
84
Celne podania
51
Podania na mecz
8.4
Celność podań
60.7%

Obrona

Wślizgi
0
Przechwyty
5
Wślizgi na mecz
0.00
Przechwyty na mecz
0.50

Dyscyplina

Faule
1
Żółte kartki
0
Czerwone kartki
0
Faule na mecz
0.10

Wyniki drużyny

Zwycięstwa
7 (70.0%)
Remisy
0 (0.0%)
Porażki
3 (30.0%)

Porównanie u siebie i na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Gole/mecz
U siebie: 60.6%
Na wyjeździe: 39.4%
Strzały celne/mecz
U siebie: 38.8%
Na wyjeździe: 61.2%
Faule/mecz
U siebie: 100.0%
Na wyjeździe: 0.0%
Procent zwycięstw
U siebie: 80.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Średnie na mecz

Gole/mecz
0.20
Strzały celne/mecz
0.70
Celne podania/mecz
5.10
Przechwyty/mecz
0.50

Ruby Gallagher — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

Profil zawodnika Ruby Gallagher: 10 przeanalizowanych meczów i 2 goli. Wykorzystaj te statystyki w zakładach na strzelców.

Szczegółowe statystyki

2 goli zdobytych w karierze. Przeanalizuj tę liczbę.

Wydajność

Zawodnik zdobywa średnio 0.2 goli na mecz. Weź pod uwagę tę liczbę.

Ostatnia forma

Aktualna forma: 2 goli w 5 ostatnich meczach. Ta forma jest istotna.

Analiza u siebie/na wyjeździe

Zawodnik rozegrał 10 meczów. Sprawdź statystyki według miejsca.

Trendy

Przy 10 odnotowanych meczach przeanalizuj trendy zawodnika.

Najnowsze mecze zawodnika Ruby Gallagher

Ile goli ma Ruby Gallagher?

Ruby Gallagher ma 2 goli w 10 meczach (wszystkich 10 meczach), a także 0 asyst asyst, 0 żółtych kartek żółtych kartek i 0 czerwonych kartek czerwonych.

Źródło: historia dostawcy statystyk.

M · Ireland · drużyny: Peamount United

Gole według rozgrywek

Sumy z tej samej próbki meczów (wszystkich 10 meczach).

Gole zawodnika Ruby Gallagher według rozgrywek: mecze, gole i asysty.
RozgrywkiMeczeGoleAsysty
Ireland Women's Premier Division1020

Jaka jest średnia ocena i xG zawodnika Ruby Gallagher?

Zawodnik Ruby Gallagher ma średnia ocena 6,86 w 7 meczów z zarejestrowanymi danymi i 0,15 xG na mecz w 6 meczów z zarejestrowanymi danymi. Próba: ostatnie 10 meczów.

Średnia ocena
6,86

7 meczów z zarejestrowanymi danymi

Ocena to ocena występu przypisana przez dostawcę danych po każdym meczu w skali od 0 do 10, łącząca działania z piłką i bez piłki. Publikujemy średnią z meczów, w których dostawca zarejestrował ocenę.

xG na mecz
0,15

6 meczów z zarejestrowanymi danymi

xG (oczekiwane gole) mierzy jakość strzałów: każdy strzał otrzymuje wartość od 0 do 1 na podstawie historycznego prawdopodobieństwa zdobycia gola. xG równe 0,50 w meczu oznacza pół oczekiwanego gola z sumy strzałów w tym meczu.

Ocena i xG pochodzą od dostawcy danych meczowych i nie są obliczane przez Green365. Mecze bez danych dostawcy są wykluczane ze średniej, a podana liczba wskazuje dokładnie, ile ich uwzględniono — zobacz metodologię.

Zawodnicy