Saba Tsulaia | Statystyki | Piłka nożna

Obecna drużyna Saba Tsulaia

Herb drużyny Merani MartviliZweryfikowany klubMerani Martvili

Jaki jest następny mecz zawodnika Saba Tsulaia?

Następny mecz zawodnika Saba Tsulaia to spotkanie z FC Odishi 1919 w rozgrywkach Erovnuli Liga 2, 24.10, godz. 08:30 (czas Brasília).

Porównaj Saba Tsulaia z innym zawodnikiem

Wybierz innego zawodnika i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Saba Tsulaia z

Obserwuj Saba Tsulaia

Zapisz Saba Tsulaia na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Saba Tsulaia

Saba Tsulaia

0G 0A

ostatnie 10 meczów
Saba Tsulaia

Saba Tsulaia

Zawodnik
10 mecze
P
R
R
P
P
Saba Tsulaia

Statystyki - Saba Tsulaia

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Rozegrane mecze10
Średnia minut na mecz19.40
Średnia ocena6.60
Zwycięstwa drużyny20.0%
Żółte kartki0
Podania i obrona
Podania na mecz6.90
Celność podań82.6%
Przechwyty na mecz0.40
Procent wygranych pojedynków100.0%
Dyscyplina
Popełnione faule na mecz0.50
Łączna liczba żółtych kartek0
Łączna liczba czerwonych kartek0
Szczegółowe średnie na mecz
Aggregated raw minutesplayed Per Game19.40
Ocena na mecz5.28
Faule na mecz0.50
Aggregated raw wasfouled Per Game0.20
Aggregated raw totalpasses Per Game6.90
Aggregated raw accuratepasses Per Game5.70

Podsumowanie - Saba Tsulaia

Mecze
10
Średnia minut
19.4
Średnia ocena
6.60

Podania

Wszystkie podania
69
Celne podania
57
Podania na mecz
6.9
Celność podań
82.6%

Obrona

Wślizgi
0
Przechwyty
4
Wślizgi na mecz
0.00
Przechwyty na mecz
0.40

Dyscyplina

Faule
5
Żółte kartki
0
Czerwone kartki
0
Faule na mecz
0.50

Wyniki drużyny

Zwycięstwa
2 (20.0%)
Remisy
3 (30.0%)
Porażki
5 (50.0%)

Porównanie u siebie i na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Odbiory/mecz
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule/mecz
U siebie: 42.9%
Na wyjeździe: 57.1%
Procent zwycięstw
U siebie: 40.0%
Na wyjeździe: 30.0%

Średnie na mecz

Celne podania/mecz
5.70
Przechwyty/mecz
0.40
Pojedynki powietrzne/mecz
0.70
Wygrane pojedynki/mecz
1.50

Saba Tsulaia — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

Analiza zawodnika Saba Tsulaia z 10 odnotowanymi meczami. Sprawdź statystyki goli, asyst i trendów.

Szczegółowe statystyki

10 rozegranych meczów. Zobacz szczegółowe statystyki zawodnika.

Wydajność

Zawodnik ma 10 meczów do analizy formy.

Ostatnia forma

Analiza 5 ostatnich meczów zawodnika pod kątem trendów.

Analiza u siebie/na wyjeździe

Zawodnik rozegrał 10 meczów. Sprawdź statystyki według miejsca.

Trendy

Przy 10 odnotowanych meczach przeanalizuj trendy zawodnika.

Najnowsze mecze zawodnika Saba Tsulaia

Ile goli ma Saba Tsulaia?

Saba Tsulaia ma 0 goli w 10 meczach (wszystkich 10 meczach), a także 0 asyst asyst, 0 żółtych kartek żółtych kartek i 0 czerwonych kartek czerwonych.

Źródło: historia dostawcy statystyk.

M · Georgia · drużyny: Merani Martvili

Gole według rozgrywek

Sumy z tej samej próbki meczów (wszystkich 10 meczach).

Gole zawodnika Saba Tsulaia według rozgrywek: mecze, gole i asysty.
RozgrywkiMeczeGoleAsysty
Erovnuli Liga 21000

Jaka jest średnia ocena zawodnika Saba Tsulaia?

Zawodnik Saba Tsulaia ma średnia ocena 6,60 w 8 meczów z zarejestrowanymi danymi. Próba: ostatnie 10 meczów.

Średnia ocena
6,60

8 meczów z zarejestrowanymi danymi

Ocena to ocena występu przypisana przez dostawcę danych po każdym meczu w skali od 0 do 10, łącząca działania z piłką i bez piłki. Publikujemy średnią z meczów, w których dostawca zarejestrował ocenę.

Ocena i xG pochodzą od dostawcy danych meczowych i nie są obliczane przez Green365. Mecze bez danych dostawcy są wykluczane ze średniej, a podana liczba wskazuje dokładnie, ile ich uwzględniono — zobacz metodologię.

Zawodnicy