Siyabonga Ligendza | Statystyki | Piłka nożna

Obecna drużyna Siyabonga Ligendza

Herb drużyny Alfreton TownZweryfikowany klubAlfreton Town

Jaki jest następny mecz zawodnika Siyabonga Ligendza?

Następny mecz zawodnika Siyabonga Ligendza to spotkanie z Quorn FC w rozgrywkach Northern Premier League, Premier Division, 06.11, godz. 16:45 (czas Brasília).

Porównaj Siyabonga Ligendza z innym zawodnikiem

Wybierz innego zawodnika i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Siyabonga Ligendza z

Obserwuj Siyabonga Ligendza

Zapisz Siyabonga Ligendza na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Siyabonga Ligendza

Siyabonga Ligendza

3G 0A

ostatnie 10 meczów
Siyabonga Ligendza

Siyabonga Ligendza

Zawodnik
10 mecze
Z
P
Z
P
R
Siyabonga Ligendza

Statystyki - Siyabonga Ligendza

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Rozegrane mecze10
Średnia minut na mecz83.50
Średnia ocena7.03
Zwycięstwa drużyny40.0%
Gole na mecz0.30
Żółte kartki0
Gole i asysty
Gole na mecz0.30
Udział przy golach na mecz0.30
Podania i obrona
Podania na mecz13.30
Celność podań57.9%
Wślizgi na mecz0.20
Przechwyty na mecz0.70
Procent wygranych pojedynków100.0%
Dyscyplina
Popełnione faule na mecz2.20
Łączna liczba żółtych kartek0
Łączna liczba czerwonych kartek0
Szczegółowe średnie na mecz
Aggregated raw minutesplayed Per Game83.50
Ocena na mecz6.33
Aggregated raw expectedgoals Per Game0.17
Gole na mecz0.30
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.70
Faule na mecz2.20

Podsumowanie - Siyabonga Ligendza

Mecze
10
Średnia minut
83.5
Średnia ocena
7.03

Gole i asysty

Gole
3
Asysty
0
Udziały przy golach
3
Gole na mecz
0.30
Asysty na mecz
0.00

Podania

Wszystkie podania
133
Celne podania
77
Podania na mecz
13.3
Celność podań
57.9%

Obrona

Wślizgi
2
Przechwyty
7
Wślizgi na mecz
0.20
Przechwyty na mecz
0.70

Dyscyplina

Faule
22
Żółte kartki
0
Czerwone kartki
0
Faule na mecz
2.20

Wyniki drużyny

Zwycięstwa
4 (40.0%)
Remisy
2 (20.0%)
Porażki
4 (40.0%)

Porównanie u siebie i na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Gole/mecz
U siebie: 33.3%
Na wyjeździe: 66.7%
Asysty/mecz
U siebie: 100.0%
Na wyjeździe: 0.0%
Strzały celne/mecz
U siebie: 60.0%
Na wyjeździe: 40.0%

Średnie na mecz

Gole/mecz
0.30
Strzały celne/mecz
0.70
Celne podania/mecz
7.70
Odbiory/mecz
0.20

Siyabonga Ligendza — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

Profil zawodnika Siyabonga Ligendza: 10 przeanalizowanych meczów i 3 goli. Wykorzystaj te statystyki w zakładach na strzelców.

Szczegółowe statystyki

3 goli zdobytych w karierze. Przeanalizuj tę liczbę.

Wydajność

Zawodnik zdobywa średnio 0.3 goli na mecz. Weź pod uwagę tę liczbę.

Ostatnia forma

Aktualna forma: 1 goli w 5 ostatnich meczach. Ta forma jest istotna.

Analiza u siebie/na wyjeździe

Zawodnik rozegrał 10 meczów. Sprawdź statystyki według miejsca.

Trendy

Przy 10 odnotowanych meczach przeanalizuj trendy zawodnika.

Najnowsze mecze zawodnika Siyabonga Ligendza

Ile goli ma Siyabonga Ligendza?

Siyabonga Ligendza ma 3 goli w 10 meczach (wszystkich 10 meczach), a także 0 asyst asyst, 0 żółtych kartek żółtych kartek i 0 czerwonych kartek czerwonych.

Źródło: historia dostawcy statystyk.

M · Wales · drużyny: Alfreton Town

Gole według rozgrywek

Sumy z tej samej próbki meczów (wszystkich 10 meczach).

Gole zawodnika Siyabonga Ligendza według rozgrywek: mecze, gole i asysty.
RozgrywkiMeczeGoleAsysty
National League North1030

Jaka jest średnia ocena i xG zawodnika Siyabonga Ligendza?

Zawodnik Siyabonga Ligendza ma średnia ocena 7,03 w 9 meczów z zarejestrowanymi danymi i 0,21 xG na mecz w 8 meczów z zarejestrowanymi danymi. Próba: ostatnie 10 meczów.

Średnia ocena
7,03

9 meczów z zarejestrowanymi danymi

Ocena to ocena występu przypisana przez dostawcę danych po każdym meczu w skali od 0 do 10, łącząca działania z piłką i bez piłki. Publikujemy średnią z meczów, w których dostawca zarejestrował ocenę.

xG na mecz
0,21

8 meczów z zarejestrowanymi danymi

xG (oczekiwane gole) mierzy jakość strzałów: każdy strzał otrzymuje wartość od 0 do 1 na podstawie historycznego prawdopodobieństwa zdobycia gola. xG równe 0,50 w meczu oznacza pół oczekiwanego gola z sumy strzałów w tym meczu.

Ocena i xG pochodzą od dostawcy danych meczowych i nie są obliczane przez Green365. Mecze bez danych dostawcy są wykluczane ze średniej, a podana liczba wskazuje dokładnie, ile ich uwzględniono — zobacz metodologię.

Zawodnicy