Chris Sleveland | Statystyki | Piłka nożna

Obecna drużyna Chris Sleveland

Herb drużyny EgersundZweryfikowany klubEgersund

Jaki jest następny mecz zawodnika Chris Sleveland?

Następny mecz zawodnika Chris Sleveland to spotkanie z Raufoss w rozgrywkach Norwegian 1st Division, 08.11, godz. 09:00 (czas Brasília).

Porównaj Chris Sleveland z innym zawodnikiem

Wybierz innego zawodnika i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Chris Sleveland z

Obserwuj Chris Sleveland

Zapisz Chris Sleveland na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Chris Sleveland

Chris Sleveland

0G 0A

ostatnie 10 meczów
Chris Sleveland

Chris Sleveland

Zawodnik
10 mecze
P
P
P
P
P
Chris Sleveland

Statystyki - Chris Sleveland

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Rozegrane mecze10
Średnia minut na mecz92.60
Średnia ocena7.27
Zwycięstwa drużyny40.0%
Żółte kartki0
Podania i obrona
Podania na mecz71.70
Celność podań86.2%
Wślizgi na mecz1.00
Przechwyty na mecz1.80
Procent wygranych pojedynków100.0%
Dyscyplina
Popełnione faule na mecz1.10
Łączna liczba żółtych kartek0
Łączna liczba czerwonych kartek0
Szczegółowe średnie na mecz
Aggregated raw minutesplayed Per Game92.60
Ocena na mecz5.09
Aggregated raw expectedgoals Per Game0.05
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.40
Faule na mecz1.10
Aggregated raw wasfouled Per Game0.50

Podsumowanie - Chris Sleveland

Mecze
10
Średnia minut
92.6
Średnia ocena
7.27

Podania

Wszystkie podania
717
Celne podania
618
Podania na mecz
71.7
Celność podań
86.2%

Obrona

Wślizgi
10
Przechwyty
18
Wślizgi na mecz
1.00
Przechwyty na mecz
1.80

Dyscyplina

Faule
11
Żółte kartki
0
Czerwone kartki
0
Faule na mecz
1.10

Wyniki drużyny

Zwycięstwa
4 (40.0%)
Remisy
1 (10.0%)
Porażki
5 (50.0%)

Porównanie u siebie i na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Gole/mecz
U siebie: 33.3%
Na wyjeździe: 66.7%
Asysty/mecz
U siebie: 33.3%
Na wyjeździe: 66.7%
Strzały celne/mecz
U siebie: 37.5%
Na wyjeździe: 62.5%

Średnie na mecz

Strzały celne/mecz
0.40
Celne podania/mecz
61.80
Odbiory/mecz
1.00
Przechwyty/mecz
1.80

Chris Sleveland — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

Analiza zawodnika Chris Sleveland z 10 odnotowanymi meczami. Sprawdź statystyki goli, asyst i trendów.

Szczegółowe statystyki

10 rozegranych meczów. Zobacz szczegółowe statystyki zawodnika.

Wydajność

Zawodnik ma 10 meczów do analizy formy.

Ostatnia forma

Analiza 5 ostatnich meczów zawodnika pod kątem trendów.

Analiza u siebie/na wyjeździe

Zawodnik rozegrał 10 meczów. Sprawdź statystyki według miejsca.

Trendy

Przy 10 odnotowanych meczach przeanalizuj trendy zawodnika.

Najnowsze mecze zawodnika Chris Sleveland

Ile goli ma Chris Sleveland?

Chris Sleveland ma 0 goli w 10 meczach (wszystkich 10 meczach), a także 0 asyst asyst, 0 żółtych kartek żółtych kartek i 0 czerwonych kartek czerwonych.

Źródło: historia dostawcy statystyk.

M · Norway · drużyny: Egersund

Gole według rozgrywek

Sumy z tej samej próbki meczów (wszystkich 10 meczach).

Gole zawodnika Chris Sleveland według rozgrywek: mecze, gole i asysty.
RozgrywkiMeczeGoleAsysty
Norwegian 1st Division800
Eliteserien200

Jaka jest średnia ocena i xG zawodnika Chris Sleveland?

Zawodnik Chris Sleveland ma średnia ocena 7,27 w 7 meczów z zarejestrowanymi danymi i 0,08 xG na mecz w 6 meczów z zarejestrowanymi danymi. Próba: ostatnie 10 meczów.

Średnia ocena
7,27

7 meczów z zarejestrowanymi danymi

Ocena to ocena występu przypisana przez dostawcę danych po każdym meczu w skali od 0 do 10, łącząca działania z piłką i bez piłki. Publikujemy średnią z meczów, w których dostawca zarejestrował ocenę.

xG na mecz
0,08

6 meczów z zarejestrowanymi danymi

xG (oczekiwane gole) mierzy jakość strzałów: każdy strzał otrzymuje wartość od 0 do 1 na podstawie historycznego prawdopodobieństwa zdobycia gola. xG równe 0,50 w meczu oznacza pół oczekiwanego gola z sumy strzałów w tym meczu.

Ocena i xG pochodzą od dostawcy danych meczowych i nie są obliczane przez Green365. Mecze bez danych dostawcy są wykluczane ze średniej, a podana liczba wskazuje dokładnie, ile ich uwzględniono — zobacz metodologię.

Zawodnicy