Taisei Kato | Statystyki | Piłka nożna

Obecna drużyna Taisei Kato

Herb drużyny Iwaki FCZweryfikowany klubIwaki FC

Porównaj Taisei Kato z innym zawodnikiem

Wybierz innego zawodnika i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Taisei Kato z

Taisei Kato

0G 1A

ostatnie 10 meczów
Taisei Kato

Taisei Kato

Zawodnik
10 mecze
Z
P
P
Z
P
Taisei Kato

Statystyki - Taisei Kato

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Rozegrane mecze10
Średnia minut na mecz66.20
Średnia ocena6.61
Zwycięstwa drużyny50.0%
Asysty na mecz0.10
Żółte kartki0
Podania i obrona
Podania na mecz8.60
Celność podań77.9%
Wślizgi na mecz0.10
Przechwyty na mecz0.10
Procent wygranych pojedynków100.0%
Dyscyplina
Popełnione faule na mecz2.00
Łączna liczba żółtych kartek0
Łączna liczba czerwonych kartek0
Szczegółowe średnie na mecz
Aggregated raw minutesplayed Per Game66.20
Ocena na mecz5.29
Aggregated raw expectedgoals Per Game0.23
Asysty na mecz0.10
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.40
Faule na mecz2.00

Podsumowanie - Taisei Kato

Mecze
10
Średnia minut
66.2
Średnia ocena
6.61

Gole i asysty

Gole
0
Asysty
1
Udziały przy golach
1
Gole na mecz
0.00
Asysty na mecz
0.10

Podania

Wszystkie podania
86
Celne podania
67
Podania na mecz
8.6
Celność podań
77.9%

Obrona

Wślizgi
1
Przechwyty
1
Wślizgi na mecz
0.10
Przechwyty na mecz
0.10

Dyscyplina

Faule
20
Żółte kartki
0
Czerwone kartki
0
Faule na mecz
2.00

Wyniki drużyny

Zwycięstwa
5 (50.0%)
Remisy
1 (10.0%)
Porażki
4 (40.0%)

Porównanie u siebie i na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Gole/mecz
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Asysty/mecz
U siebie: 0.0%
Na wyjeździe: 100.0%
Strzały celne/mecz
U siebie: 42.9%
Na wyjeździe: 57.1%

Średnie na mecz

Asysty/mecz
0.10
Strzały celne/mecz
0.40
Celne podania/mecz
6.70
Odbiory/mecz
0.10

Taisei Kato — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

Analiza zawodnika Taisei Kato z 10 odnotowanymi meczami. Sprawdź statystyki goli, asyst i trendów.

Szczegółowe statystyki

10 rozegranych meczów. Zobacz szczegółowe statystyki zawodnika.

Wydajność

Zawodnik ma 10 meczów do analizy formy.

Ostatnia forma

Analiza 5 ostatnich meczów zawodnika pod kątem trendów.

Analiza u siebie/na wyjeździe

Zawodnik rozegrał 10 meczów. Sprawdź statystyki według miejsca.

Trendy

Przy 10 odnotowanych meczach przeanalizuj trendy zawodnika.

Najnowsze mecze zawodnika Taisei Kato

Ile goli ma Taisei Kato?

Taisei Kato ma 0 goli w 10 meczach (wszystkich 10 meczach), a także 1 asyst asyst, 0 żółtych kartek żółtych kartek i 0 czerwonych kartek czerwonych.

Źródło: historia dostawcy statystyk.

F · Japan · drużyny: Iwaki FC

Gole według rozgrywek

Sumy z tej samej próbki meczów (wszystkich 10 meczach).

Gole zawodnika Taisei Kato według rozgrywek: mecze, gole i asysty.
RozgrywkiMeczeGoleAsysty
J2 League1001

Jaka jest średnia ocena i xG zawodnika Taisei Kato?

Zawodnik Taisei Kato ma średnia ocena 6,61 w 8 meczów z zarejestrowanymi danymi i 0,46 xG na mecz w 5 meczów z zarejestrowanymi danymi. Próba: ostatnie 10 meczów.

Średnia ocena
6,61

8 meczów z zarejestrowanymi danymi

Ocena to ocena występu przypisana przez dostawcę danych po każdym meczu w skali od 0 do 10, łącząca działania z piłką i bez piłki. Publikujemy średnią z meczów, w których dostawca zarejestrował ocenę.

xG na mecz
0,46

5 meczów z zarejestrowanymi danymi

xG (oczekiwane gole) mierzy jakość strzałów: każdy strzał otrzymuje wartość od 0 do 1 na podstawie historycznego prawdopodobieństwa zdobycia gola. xG równe 0,50 w meczu oznacza pół oczekiwanego gola z sumy strzałów w tym meczu.

Ocena i xG pochodzą od dostawcy danych meczowych i nie są obliczane przez Green365. Mecze bez danych dostawcy są wykluczane ze średniej, a podana liczba wskazuje dokładnie, ile ich uwzględniono — zobacz metodologię.

Zawodnicy