Telmo Arcanjo | Statystyki | Piłka nożna

Obecna drużyna Telmo Arcanjo

Herb drużyny Vitória SCZweryfikowany klubVitória SC

Jaki jest następny mecz zawodnika Telmo Arcanjo?

Następny mecz zawodnika Telmo Arcanjo to spotkanie z Marítimo w rozgrywkach Liga Portugalia Betclic, 23.10, godz. 16:45 (czas Brasília).

Porównaj Telmo Arcanjo z innym zawodnikiem

Wybierz innego zawodnika i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Telmo Arcanjo z

Obserwuj Telmo Arcanjo

Zapisz Telmo Arcanjo na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Telmo Arcanjo

Telmo Arcanjo

0G 0A

ostatnie 10 meczów
Telmo Arcanjo

Telmo Arcanjo

Zawodnik
10 mecze
P
Z
R
Z
R
Telmo Arcanjo

Statystyki - Telmo Arcanjo

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Rozegrane mecze10
Średnia minut na mecz29.70
Średnia ocena6.71
Zwycięstwa drużyny20.0%
Żółte kartki0
Podania i obrona
Podania na mecz10.90
Celność podań87.2%
Wślizgi na mecz0.20
Przechwyty na mecz0.40
Procent wygranych pojedynków100.0%
Dyscyplina
Popełnione faule na mecz0.40
Łączna liczba żółtych kartek0
Łączna liczba czerwonych kartek0
Szczegółowe średnie na mecz
Aggregated raw minutesplayed Per Game29.70
Ocena na mecz5.37
Aggregated raw expectedgoals Per Game0.02
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.30
Faule na mecz0.40
Aggregated raw wasfouled Per Game0.90

Podsumowanie - Telmo Arcanjo

Mecze
10
Średnia minut
29.7
Średnia ocena
6.71

Podania

Wszystkie podania
109
Celne podania
95
Podania na mecz
10.9
Celność podań
87.2%

Obrona

Wślizgi
2
Przechwyty
4
Wślizgi na mecz
0.20
Przechwyty na mecz
0.40

Dyscyplina

Faule
4
Żółte kartki
0
Czerwone kartki
0
Faule na mecz
0.40

Wyniki drużyny

Zwycięstwa
2 (20.0%)
Remisy
3 (30.0%)
Porażki
5 (50.0%)

Porównanie u siebie i na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Strzały celne/mecz
U siebie: 60.0%
Na wyjeździe: 40.0%
Odbiory/mecz
U siebie: 63.6%
Na wyjeździe: 36.4%
Faule/mecz
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Procent zwycięstw
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 30.0%

Średnie na mecz

Strzały celne/mecz
0.30
Celne podania/mecz
9.50
Odbiory/mecz
0.20
Przechwyty/mecz
0.40

Telmo Arcanjo — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

Analiza zawodnika Telmo Arcanjo z 10 odnotowanymi meczami. Sprawdź statystyki goli, asyst i trendów.

Szczegółowe statystyki

10 rozegranych meczów. Zobacz szczegółowe statystyki zawodnika.

Wydajność

Zawodnik ma 10 meczów do analizy formy.

Ostatnia forma

Ostatnia forma: 2 zwycięstw, 2 remisów i 1 porażek.

Analiza u siebie/na wyjeździe

Zawodnik rozegrał 10 meczów. Sprawdź statystyki według miejsca.

Trendy

Przy 10 odnotowanych meczach przeanalizuj trendy zawodnika.

Najnowsze mecze zawodnika Telmo Arcanjo

Ile goli ma Telmo Arcanjo?

Telmo Arcanjo ma 0 goli w 10 meczach (wszystkich 10 meczach), a także 0 asyst asyst, 0 żółtych kartek żółtych kartek i 0 czerwonych kartek czerwonych.

Źródło: historia dostawcy statystyk.

M · Cape Verde · drużyny: Vitória SC, Cabo Verde

Gole według rozgrywek

Sumy z tej samej próbki meczów (wszystkich 10 meczach).

Gole zawodnika Telmo Arcanjo według rozgrywek: mecze, gole i asysty.
RozgrywkiMeczeGoleAsysty
Liga Portugal Betclic800
FIFA Series200

Jaka jest średnia ocena zawodnika Telmo Arcanjo?

Zawodnik Telmo Arcanjo ma średnia ocena 6,71 w 8 meczów z zarejestrowanymi danymi. Próba: ostatnie 10 meczów.

Średnia ocena
6,71

8 meczów z zarejestrowanymi danymi

Ocena to ocena występu przypisana przez dostawcę danych po każdym meczu w skali od 0 do 10, łącząca działania z piłką i bez piłki. Publikujemy średnią z meczów, w których dostawca zarejestrował ocenę.

Ocena i xG pochodzą od dostawcy danych meczowych i nie są obliczane przez Green365. Mecze bez danych dostawcy są wykluczane ze średniej, a podana liczba wskazuje dokładnie, ile ich uwzględniono — zobacz metodologię.

Zawodnicy