Theo Ekström | Statystyki | Piłka nożna

Obecna drużyna Theo Ekström

Herb drużyny Hässleholms IFZweryfikowany klubHässleholms IF

Jaki jest następny mecz zawodnika Theo Ekström?

Następny mecz zawodnika Theo Ekström to spotkanie z Ängelholms FF w rozgrywkach Ettan, Relegation/Promotion, 07.11, godz. 11:00 (czas Brasília).

Porównaj Theo Ekström z innym zawodnikiem

Wybierz innego zawodnika i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Theo Ekström z

Obserwuj Theo Ekström

Zapisz Theo Ekström na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Theo Ekström

Theo Ekström

1G 1A

ostatnie 10 meczów
Theo Ekström

Theo Ekström

Zawodnik
10 mecze
P
P
P
Z
Z
Theo Ekström

Statystyki - Theo Ekström

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Rozegrane mecze10
Średnia minut na mecz68.90
Średnia ocena6.59
Zwycięstwa drużyny50.0%
Gole na mecz0.10
Asysty na mecz0.10
Gole i asysty
Gole na mecz0.10
Asysty na mecz0.10
Udział przy golach na mecz0.20
Podania i obrona
Podania na mecz17.90
Celność podań68.2%
Przechwyty na mecz0.70
Procent wygranych pojedynków100.0%
Dyscyplina
Popełnione faule na mecz1.60
Łączna liczba żółtych kartek0
Łączna liczba czerwonych kartek0
Szczegółowe średnie na mecz
Aggregated raw minutesplayed Per Game68.90
Ocena na mecz4.61
Aggregated raw expectedgoals Per Game0.21
Gole na mecz0.10
Asysty na mecz0.10
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.50

Podsumowanie - Theo Ekström

Mecze
10
Średnia minut
68.9
Średnia ocena
6.59

Gole i asysty

Gole
1
Asysty
1
Udziały przy golach
2
Gole na mecz
0.10
Asysty na mecz
0.10

Podania

Wszystkie podania
179
Celne podania
122
Podania na mecz
17.9
Celność podań
68.2%

Obrona

Wślizgi
0
Przechwyty
7
Wślizgi na mecz
0.00
Przechwyty na mecz
0.70

Dyscyplina

Faule
16
Żółte kartki
0
Czerwone kartki
0
Faule na mecz
1.60

Wyniki drużyny

Zwycięstwa
5 (50.0%)
Remisy
0 (0.0%)
Porażki
5 (50.0%)

Porównanie u siebie i na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Gole/mecz
U siebie: 40.0%
Na wyjeździe: 60.0%
Asysty/mecz
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Strzały celne/mecz
U siebie: 45.5%
Na wyjeździe: 54.5%

Średnie na mecz

Gole/mecz
0.10
Asysty/mecz
0.10
Strzały celne/mecz
0.50
Celne podania/mecz
12.20

Theo Ekström — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

Profil zawodnika Theo Ekström: 10 przeanalizowanych meczów i 1 goli. Wykorzystaj te statystyki w zakładach na strzelców.

Szczegółowe statystyki

1 goli zdobytych w karierze. Przeanalizuj tę liczbę.

Wydajność

Średnio 0.1 goli i 0.1 asyst na mecz. Istotne liczby.

Ostatnia forma

Ostatnia forma: w 5 ostatnich meczach zawodnik zdobył 1 goli i zanotował 1 asyst. Przeanalizuj aktualny trend strzelecki.

Analiza u siebie/na wyjeździe

Zawodnik rozegrał 10 meczów. Sprawdź statystyki według miejsca.

Trendy

Przy 10 odnotowanych meczach przeanalizuj trendy zawodnika.

Najnowsze mecze zawodnika Theo Ekström

Ile goli ma Theo Ekström?

Theo Ekström ma 1 gol w 10 meczach (wszystkich 10 meczach), a także 1 asyst asyst, 0 żółtych kartek żółtych kartek i 0 czerwonych kartek czerwonych.

Źródło: historia dostawcy statystyk.

M · Sweden · drużyny: Hässleholms IF

Gole według rozgrywek

Sumy z tej samej próbki meczów (wszystkich 10 meczach).

Gole zawodnika Theo Ekström według rozgrywek: mecze, gole i asysty.
RozgrywkiMeczeGoleAsysty
Ettan, Relegation/Promotion311
Ettan, Södra700

Jaka jest średnia ocena i xG zawodnika Theo Ekström?

Zawodnik Theo Ekström ma średnia ocena 6,59 w 7 meczów z zarejestrowanymi danymi i 0,26 xG na mecz w 8 meczów z zarejestrowanymi danymi. Próba: ostatnie 10 meczów.

Średnia ocena
6,59

7 meczów z zarejestrowanymi danymi

Ocena to ocena występu przypisana przez dostawcę danych po każdym meczu w skali od 0 do 10, łącząca działania z piłką i bez piłki. Publikujemy średnią z meczów, w których dostawca zarejestrował ocenę.

xG na mecz
0,26

8 meczów z zarejestrowanymi danymi

xG (oczekiwane gole) mierzy jakość strzałów: każdy strzał otrzymuje wartość od 0 do 1 na podstawie historycznego prawdopodobieństwa zdobycia gola. xG równe 0,50 w meczu oznacza pół oczekiwanego gola z sumy strzałów w tym meczu.

Ocena i xG pochodzą od dostawcy danych meczowych i nie są obliczane przez Green365. Mecze bez danych dostawcy są wykluczane ze średniej, a podana liczba wskazuje dokładnie, ile ich uwzględniono — zobacz metodologię.

Zawodnicy