Theodor Vanneryr | Statystyki | Piłka nożna

Obecna drużyna Theodor Vanneryr

Herb drużyny Eskilsminne IFZweryfikowany klubEskilsminne IF

Jaki jest następny mecz zawodnika Theodor Vanneryr?

Następny mecz zawodnika Theodor Vanneryr to spotkanie z Åtvidabergs FF w rozgrywkach Ettan, Relegation/Promotion, 07.11, godz. 11:00 (czas Brasília).

Porównaj Theodor Vanneryr z innym zawodnikiem

Wybierz innego zawodnika i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Theodor Vanneryr z

Obserwuj Theodor Vanneryr

Zapisz Theodor Vanneryr na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Theodor Vanneryr

Theodor Vanneryr

1G 0A

ostatnie 10 meczów
T

Theodor Vanneryr

Zawodnik
10 mecze
R
Z
P
Z
Z

Statystyki - Theodor Vanneryr

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Rozegrane mecze10
Średnia minut na mecz18.60
Średnia ocena6.67
Zwycięstwa drużyny60.0%
Gole na mecz0.10
Żółte kartki0
Gole i asysty
Gole na mecz0.10
Udział przy golach na mecz0.10
Podania i obrona
Podania na mecz3.40
Celność podań73.5%
Przechwyty na mecz0.10
Procent wygranych pojedynków100.0%
Dyscyplina
Popełnione faule na mecz0.10
Łączna liczba żółtych kartek0
Łączna liczba czerwonych kartek0
Szczegółowe średnie na mecz
Aggregated raw minutesplayed Per Game18.60
Ocena na mecz6.67
Aggregated raw expectedgoals Per Game0.07
Gole na mecz0.10
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.30
Faule na mecz0.10

Podsumowanie - Theodor Vanneryr

Mecze
10
Średnia minut
18.6
Średnia ocena
6.67

Gole i asysty

Gole
1
Asysty
0
Udziały przy golach
1
Gole na mecz
0.10
Asysty na mecz
0.00

Podania

Wszystkie podania
34
Celne podania
25
Podania na mecz
3.4
Celność podań
73.5%

Obrona

Wślizgi
0
Przechwyty
1
Wślizgi na mecz
0.00
Przechwyty na mecz
0.10

Dyscyplina

Faule
1
Żółte kartki
0
Czerwone kartki
0
Faule na mecz
0.10

Wyniki drużyny

Zwycięstwa
6 (60.0%)
Remisy
1 (10.0%)
Porażki
3 (30.0%)

Porównanie u siebie i na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Gole/mecz
U siebie: 100.0%
Na wyjeździe: 0.0%
Strzały celne/mecz
U siebie: 100.0%
Na wyjeździe: 0.0%
Faule/mecz
U siebie: 100.0%
Na wyjeździe: 0.0%
Procent zwycięstw
U siebie: 57.1%
Na wyjeździe: 66.7%

Średnie na mecz

Gole/mecz
0.10
Strzały celne/mecz
0.30
Celne podania/mecz
2.50
Przechwyty/mecz
0.10

Theodor Vanneryr — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

Profil zawodnika Theodor Vanneryr: 10 przeanalizowanych meczów i 1 goli. Wykorzystaj te statystyki w zakładach na strzelców.

Szczegółowe statystyki

1 goli zdobytych w karierze. Przeanalizuj tę liczbę.

Wydajność

Zawodnik zdobywa średnio 0.1 goli na mecz. Weź pod uwagę tę liczbę.

Ostatnia forma

Ostatnia forma: 3 zwycięstw, 1 remisów i 1 porażek.

Analiza u siebie/na wyjeździe

Zawodnik rozegrał 10 meczów. Sprawdź statystyki według miejsca.

Trendy

Przy 10 odnotowanych meczach przeanalizuj trendy zawodnika.

Najnowsze mecze zawodnika Theodor Vanneryr

Ile goli ma Theodor Vanneryr?

Theodor Vanneryr ma 1 gol w 10 meczach (wszystkich 10 meczach), a także 0 asyst asyst, 0 żółtych kartek żółtych kartek i 0 czerwonych kartek czerwonych.

Źródło: historia dostawcy statystyk.

F · Sweden · drużyny: Eskilsminne IF

Gole według rozgrywek

Sumy z tej samej próbki meczów (wszystkich 10 meczach).

Gole zawodnika Theodor Vanneryr według rozgrywek: mecze, gole i asysty.
RozgrywkiMeczeGoleAsysty
Ettan, Södra710
Ettan, Relegation/Promotion300

Jaka jest średnia ocena i xG zawodnika Theodor Vanneryr?

Zawodnik Theodor Vanneryr ma średnia ocena 6,67 w 10 meczów z zarejestrowanymi danymi i 0,14 xG na mecz w 5 meczów z zarejestrowanymi danymi. Próba: ostatnie 10 meczów.

Średnia ocena
6,67

10 meczów z zarejestrowanymi danymi

Ocena to ocena występu przypisana przez dostawcę danych po każdym meczu w skali od 0 do 10, łącząca działania z piłką i bez piłki. Publikujemy średnią z meczów, w których dostawca zarejestrował ocenę.

xG na mecz
0,14

5 meczów z zarejestrowanymi danymi

xG (oczekiwane gole) mierzy jakość strzałów: każdy strzał otrzymuje wartość od 0 do 1 na podstawie historycznego prawdopodobieństwa zdobycia gola. xG równe 0,50 w meczu oznacza pół oczekiwanego gola z sumy strzałów w tym meczu.

Ocena i xG pochodzą od dostawcy danych meczowych i nie są obliczane przez Green365. Mecze bez danych dostawcy są wykluczane ze średniej, a podana liczba wskazuje dokładnie, ile ich uwzględniono — zobacz metodologię.

Zawodnicy