Victor Sá | Statystyki | Piłka nożna

Obecna drużyna Victor Sá

Herb drużyny São PauloZweryfikowany klubSão Paulo

Jaki jest następny mecz zawodnika Victor Sá?

Następny mecz zawodnika Victor Sá to spotkanie z Corinthians w rozgrywkach Brasileirão Betano, 04.11, godz. 21:30 (czas Brasília).

Porównaj Victor Sá z innym zawodnikiem

Wybierz innego zawodnika i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Victor Sá z

Obserwuj Victor Sá

Zapisz Victor Sá na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Victor Sá

Victor Sá

1G 1A

ostatnie 10 meczów
Victor Sá

Victor Sá

Zawodnik
10 mecze
R
Z
P
Z
Z
Victor Sá

Statystyki - Victor Sá

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Rozegrane mecze10
Średnia minut na mecz65.70
Średnia ocena6.60
Zwycięstwa drużyny60.0%
Gole na mecz0.10
Asysty na mecz0.10
Gole i asysty
Gole na mecz0.10
Asysty na mecz0.10
Udział przy golach na mecz0.20
Podania i obrona
Podania na mecz17.60
Celność podań72.2%
Wślizgi na mecz1.00
Przechwyty na mecz0.60
Procent wygranych pojedynków100.0%
Dyscyplina
Popełnione faule na mecz0.70
Łączna liczba żółtych kartek0
Łączna liczba czerwonych kartek0
Szczegółowe średnie na mecz
Aggregated raw minutesplayed Per Game65.70
Ocena na mecz5.94
Gole na mecz0.10
Asysty na mecz0.10
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.40
Faule na mecz0.70

Podsumowanie - Victor Sá

Mecze
10
Średnia minut
65.7
Średnia ocena
6.60

Gole i asysty

Gole
1
Asysty
1
Udziały przy golach
2
Gole na mecz
0.10
Asysty na mecz
0.10

Podania

Wszystkie podania
176
Celne podania
127
Podania na mecz
17.6
Celność podań
72.2%

Obrona

Wślizgi
10
Przechwyty
6
Wślizgi na mecz
1.00
Przechwyty na mecz
0.60

Dyscyplina

Faule
7
Żółte kartki
0
Czerwone kartki
0
Faule na mecz
0.70

Wyniki drużyny

Zwycięstwa
6 (60.0%)
Remisy
3 (30.0%)
Porażki
1 (10.0%)

Porównanie u siebie i na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Gole/mecz
U siebie: 80.0%
Na wyjeździe: 20.0%
Asysty/mecz
U siebie: 100.0%
Na wyjeździe: 0.0%
Strzały celne/mecz
U siebie: 66.7%
Na wyjeździe: 33.3%

Średnie na mecz

Gole/mecz
0.10
Asysty/mecz
0.10
Strzały celne/mecz
0.40
Celne podania/mecz
12.70

Victor Sá — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

Profil zawodnika Victor Sá: 10 przeanalizowanych meczów i 1 goli. Wykorzystaj te statystyki w zakładach na strzelców.

Szczegółowe statystyki

1 goli zdobytych w karierze. Przeanalizuj tę liczbę.

Wydajność

Średnio 0.1 goli i 0.1 asyst na mecz. Istotne liczby.

Ostatnia forma

Aktualna forma: 1 goli w 5 ostatnich meczach. Ta forma jest istotna.

Analiza u siebie/na wyjeździe

Zawodnik rozegrał 10 meczów. Sprawdź statystyki według miejsca.

Trendy

Przy 10 odnotowanych meczach przeanalizuj trendy zawodnika.

Najnowsze mecze zawodnika Victor Sá

Ile goli ma Victor Sá?

Victor Sá ma 1 gol w 10 meczach (wszystkich 10 meczach), a także 1 asyst asyst, 0 żółtych kartek żółtych kartek i 0 czerwonych kartek czerwonych.

Źródło: historia dostawcy statystyk.

M · Brazil · drużyny: São Paulo, FK Krasnodar

Gole według rozgrywek

Sumy z tej samej próbki meczów (wszystkich 10 meczach).

Gole zawodnika Victor Sá według rozgrywek: mecze, gole i asysty.
RozgrywkiMeczeGoleAsysty
Russian Premier League811
Brasileirão Betano100
Russian Cup100

Jaka jest średnia ocena zawodnika Victor Sá?

Zawodnik Victor Sá ma średnia ocena 6,60 w 9 meczów z zarejestrowanymi danymi. Próba: ostatnie 10 meczów.

Średnia ocena
6,60

9 meczów z zarejestrowanymi danymi

Ocena to ocena występu przypisana przez dostawcę danych po każdym meczu w skali od 0 do 10, łącząca działania z piłką i bez piłki. Publikujemy średnią z meczów, w których dostawca zarejestrował ocenę.

Ocena i xG pochodzą od dostawcy danych meczowych i nie są obliczane przez Green365. Mecze bez danych dostawcy są wykluczane ze średniej, a podana liczba wskazuje dokładnie, ile ich uwzględniono — zobacz metodologię.

Zawodnicy